Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niby tak jednak jak prześledziłem cały ten temat od zera to ludzie pisali gdzie zrespił się aktualnie np charizard i te kordy właściwie się pokrywały więc można chyba uznać że jest tam spawn tego rodzaju pokemona . 

Nie bo on prawdopodobnie w tym samym miejscu sie nie zrespi ponownie . Ludzie Na chacie discordapp podają kordy gdzie aktualnie zrespiły sie pokemony rare . Polecam wygooglować sobie .

  • Odpowiedzi 409
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem zdesperowany, że tu pisze, ale ale ale PODAJCIE MI KORDY NA SPOT VULPIXA chyba przeszukałem cały świat i nigdzie go nie ma czy to żart?

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano (edytowane)

40.80832801363398,-74.0104991197586 Dragonite jeszcze 7 min , Dragonair 10 min  51.5280232177567,-0.1161503791809082

Edytowane przez DJdarekson
Opublikowano

Macie jakiś dobry spot do expa po tym jak nam Central Park r*******i.

Tak z ciekawości, tam już nie da rady expić? :P

To tutaj jest Czarizard?

Opublikowano

 

Macie jakiś dobry spot do expa po tym jak nam Central Park r*******i.

Ja polecam park w Tokio

 

35.67151302075597 , 139.69329714775085 

 

mam 72 pokemony/h w tej lokalizacji strasznie słabo

Opublikowano

 

 

Macie jakiś dobry spot do expa po tym jak nam Central Park r*******i.

Ja polecam park w Tokio

 

35.67151302075597 , 139.69329714775085 

 

mam 72 pokemony/h w tej lokalizacji strasznie słabo

 

Ja kolo 100. Może pokemonów nie ma bardzo dużo, ale exp mi leci ladnie. :)

Opublikowano

 

 

 

Macie jakiś dobry spot do expa po tym jak nam Central Park r*******i.

Ja polecam park w Tokio

 

35.67151302075597 , 139.69329714775085 

 

mam 72 pokemony/h w tej lokalizacji strasznie słabo

 

Ja kolo 100. Może pokemonów nie ma bardzo dużo, ale exp mi leci ladnie. :)

 

Jaki speed?

Opublikowano

Ktoś kordy gdzie roi się od pokestopów? Bo brakło kappa

masz dobre ponad 200 szt na rzym kilka stron wczesniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...