Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się dzieje po śmierci?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasza dusza jest niesmiertelna wiec odradzamy sie w ciele kogos innego badz jakiegos zwierzecia czy kosmity (lol)

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

 

 

76561197963952284.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przecież dobrze wiemy, że koniec świata nastąpi prędzej czy później. Środowisko jest wyniszczane (zaśmiecane, zatruwane). Przecież te różne trzęsienia ziemi, tsunami, które już się pojawiły wydążą się jeszcze nieraz. Co wtedy stanie się z waszą reinkarnacją? Może na inną planetę zostaniemy przeniesieni xD

Opublikowano

Jak byłeś wspaniałym wojownikiem to trafiasz do Valhalli

--

Nie ma nic lub jest reinkarnacja.

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

A jak miałaby być reinkarnacja gdyby tak żadnego nie było człowieka na świecie? Kappa a tak pozatym to ta dusza czeka w poczekalni aż ktoś ją urodzi? xD

Jak umierasz to stajesz się duchem a gdy jesteś duchem ograniczenie czasu i przestrzeni cię nie dotyczy dlatego odradzasz się w dowolnym momencie, w tym wypadku w momencie w którym jeszcze byli ludzie. 

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

Zwierzęta po śmierci trafiają na talerze ;]

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

po smierci karol wojtyla przyjezdza w swojej cebulowej karocy jak ze shreka i zabiera cie do edenu analnego

miało być śmiesznie chyba ale nie za bardzo wyszło ;_;
Opublikowano

@Bakany a skąd wiesz gdzie zwierzęta trafiają po śmierci?  :v

małpa to zwierze, a człowiek to małpa. Gdy byliśmy jeszcze małpami to myśleliśmy tylko o przetrwaniu, dopiero po ewolucji mózg zaczął się zastanawiać skąd jesteśmy i tak powstał BÓG :)

Opublikowano

 

@Bakany a skąd wiesz gdzie zwierzęta trafiają po śmierci? :v

małpa to zwierze, a człowiek to małpa. Gdy byliśmy jeszcze małpami to myśleliśmy tylko o przetrwaniu, dopiero po ewolucji mózg zaczął się zastanawiać skąd jesteśmy i tak powstał BÓG :)
ogólnie jeśli nie znamy na coś odpowiedzi to ją tworzymy kutko na temat

do dziś nie chce mi się wierzyć że istnieją ludzie którzy wierzą, tak szczerze i ślepo

jeśli Bóg to synonim dobra wtedy jest ok. God = good podobne prawda? ale jeśli ludzie traktują go podmiotowo to wtedy jest coś nie tak, z nimi rzecz jasna

Opublikowano

 

po smierci karol wojtyla przyjezdza w swojej cebulowej karocy jak ze shreka i zabiera cie do edenu analnego

miało być śmiesznie chyba ale nie za bardzo wyszło ;_;

 

to nigdy nie mialo byc smieszne

 

ps.to fakt

Opublikowano

@f4lcon kiedyś oglądałem film dokumentalny o skomplikowanym działaniu mózgu i o tym, że wykorzystuje tylko mały % swoich możliwości. Co prawda nie ma żadnych podważalnych dowodów na to, że mózg wykorzystuje ileś tam % swoich możliwości ale na pewno nie jest to 100%. Fakt, każda część mózgu za coś odpowiada ale jego możliwości nie da się sprawdzić. 

co ty pierdolisz .. 

Mózg jest wykorzystywany w 100%

A to że móżg jest wykorzystywany w iluś tam % to był mit

Opublikowano

@Mahometa Człowiek wykorzystuje 100% mózgu ale nie 100% jego MOŻLIWOŚCI, gdyby tak było to każdy byłby idealny, bezbłędny. Skoro Twoim zdaniem wszyscy wykorzystują 100% możliwości mózgu to jak wytłumaczysz fakt, że zmysły, pamięć, koncentracje itd. można ćwiczyć albo, że człowiek ślepy słyszy lepiej niż przed utratą wzroku?

Opublikowano

Jakich możliwości lol..

@Mahometa Człowiek wykorzystuje 100% mózgu ale nie 100% jego MOŻLIWOŚCI, gdyby tak było to każdy byłby idealny, bezbłędny. Skoro Twoim zdaniem wszyscy wykorzystują 100% możliwości mózgu to jak wytłumaczysz fakt, że zmysły, pamięć, koncentracje itd. można ćwiczyć albo, że człowiek ślepy słyszy lepiej niż przed utratą wzroku?

to tak jak dziecko które musi nauczyć się chodzić czy ziarno które stanie się drzewem..  potrzeba czasu żeby być lepszym

budowanie mięśni same nie urosną, czy gościu który liczy np. tabliczke mnożenia nie rozwinie się intelektualnie , jeśli coś zaniedbasz, nie bedziesz pracował nad tym, to to tracisz/osłabisz..

nie wiem jak ci to wytłumaczyć łopatologicznie, ale jeśli byśmy mieli wszystko na tacy podane to nie miałoby nic początku.

 

 

gdyby tak było to każdy byłby idealny, bezbłędny

Albo taki przykład:

1. idziesz przez park i widzisz 4 gości którzy ci wlali bo nie dałeś im 5 zł,

2. idziesz drugi raz też ci wlali

3. idziesz 3 masz piniądz ale też ci wlali

4. nie poełniasz tego błedu i idziesz innym parkiem

 

Musisz popełnić mase błędów żeby się nauczyć bo skąd mogłeś wiedzieć że tam są ci goście? skąd wiedziałeś że ci wleją? 

Bez sensu to napisałeś

Opublikowano

@Mahometa Mózg dziecka nie jest rozwinięty tak jak dorosłego człowieka dlatego musi nauczyć się chodzić, gadać itd. 

Człowiek uczy się na błędach ale co to ma do możliwości mózgu? Chyba nie powiesz mi, że nikt nigdy w rodzinie Ci czegoś nie doradzał byś nie doświadczył tego samego błędu co oni na własnej skórze? Takie przypadki jak wpierdziel w parku raczej nie świadczą o bezbłędności człowieka, ja to bym nazwał pechem albo fatum. Chyba, że człowiek wykorzystujący 100% możliwości mózgu miałby umiejętność czytania w myślach to taki wpierdziel w parku byłby jego błędem. Mając na myśli bezbłędność chodziło mi o rzeczy nad którymi Ty masz kontrolę, np. równowaga, racjonalne myślenie, brak lęku, strachu itp.

Opublikowano

Respisz się w m1. A tak na serio to nic, przynajmniej nikt tego nie wie i nie jest w stanie tego sprawdzić, nawet w Biblii nie ma o tym słowa. To tak jakbyś spał, podczas snu jesteś nieświadomy i analogicznie tak samo może być podczas tego o czym mówisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...