Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO Bot - Automatyczne łapanie pokemonów, farmienie PokeStopów, automatyczny transfer pokemonów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a pięknie to działa, dzięki mordko :D

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Ja mam problem z tokenem. Co mam dalej z tym zrobić? 

 

 

usercodedevice.png

 

Musisz wpisać kod, który dostałeś w konsoli

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Pobotowałem 1h tylko w obrębie swojego miasta i wyłapałem banika. Soft, bo chyba o permie byłoby napisane bezpośrednio.

Opublikowano

U mnie chodzi 5-10min po czym nic się nie dzieje (czekałem do 20min i nie wiem czy to zaplanowane jest czy taki błąd). Po tym czasie wyłączałem i włączałem i dalej chodził po ponad 1h takiej zabawy jestem bez bana.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Da sie jakos ustawic zeby zbieral tylko pokestopy, a poksy zostawil w spokoju?

Logic.cs - szukasz funkcji ExecuteFarmingPokestopsAndPokemons(), następnie usuwasz/dodajesz komentarz przed "await ExecuteCatchAllNearbyPokemons();".

 

Zależy też jaką wersję masz bo było kilka, tak to wygląda w jednej z ostatnich.

Opublikowano

Działa dalej ten bot ?
 

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Działa dalej ten bot ?

 

Bot działa, ale autor zrezygnował z dalszych prac nad nim - na koniec udostępnił czyste api (potem usunął cały projekt), czyli możliwe, że ktoś inny stworzy swojego opartego na tym api.

Opublikowano

 

Ja mam problem z tokenem. Co mam dalej z tym zrobić? 

 

 

usercodedevice.png

 

Musisz wpisać kod, który dostałeś w konsoli

 

Witam, mógłbyś krok po kroku wytłumaczyć jak uzyskać google refresh token?

Opublikowano

 

 

Ja mam problem z tokenem. Co mam dalej z tym zrobić? 

 

 

usercodedevice.png

 

Musisz wpisać kod, który dostałeś w konsoli

 

Witam, mógłbyś krok po kroku wytłumaczyć jak uzyskać google refresh token?

 

Odpalasz program i wpisujesz kod 8 literowy

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

 

 

 

Ja mam problem z tokenem. Co mam dalej z tym zrobić? 

 

 

usercodedevice.png

 

Musisz wpisać kod, który dostałeś w konsoli

 

Witam, mógłbyś krok po kroku wytłumaczyć jak uzyskać google refresh token?

 

Odpalasz program i wpisujesz kod 8 literowy

 

Dzięki za szybką odpowiedź, jak połączyłeś urządzenia zamieszczone na zdjęciu?

 

* Dzięki za pomoc, nie mogłem skojarzyć o co chodzi, już jestem krok do przodu :)

Opublikowano

Bocik śmiga aż miło :) Nie to co te gówno "zkompilowane" od pewnego użytkownika forum..

 

Z tym, że nigdzie nie widzę ustawienia prędkości chodzenia, gdzie to ustawić może ktoś wie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...