Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć żywotność baterii w Pokemonach?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik do Pokomen GO.


Jak zużywać mniej baterii oraz danych w czasie grania ?


 


Odpowiedź jest bardzo prosta!


Wystarczy zainstalować mapę swojej okolicy/miasta offline!


 


 Ale jak to zrobić ?  <.<


Opiszę to krok po kroku:


Krok 1 : Wchodzimy w Google Maps


Krok 2 : W menu po boku ( które się otwiera ) klikamy +


Krok 3 : Określamy obszar w którym najczęściej gramy w nasze pokemony i go pobieramy


 


Co to daje ?


Właśnie zaoszczędziłeś sporo transferu danych jak i baterii gdyż apka pokemon Go pobiera mapy cały czas w trakcie grania, a teraz już nie musi tego robić gdyż mapka jest zainstalowana!


 


Jest to mój pierwszy poradnik w Dziale Pokemon GO.


Mam nadzieje że się przydał, pozdrawiam!

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Krok 2 : W menu bo boku ( które się otwiera ) klikamy +

 

 

Popraw z bo na po :D

 

Jeżeli to działa i rzeczywiście będzie zżerać mniej baterii i transferu to będzie dobra robota ^^

 

@Edit

 

Po czym będzie można poznać, że Pokemon GO pobiera mapy już z telefonu, a nie z transferu ?

 

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

 

 

Krok 2 : W menu bo boku ( które się otwiera ) klikamy +

 

 

Popraw z bo na po :D

 

Jeżeli to działa i rzeczywiście będzie zżerać mniej baterii i transferu to będzie dobra robota ^^

 

@Edit

 

Po czym będzie można poznać, że Pokemon GO pobiera mapy już z telefonu, a nie z transferu ?

 

Po prostu bateria będzie wolniej schodzić niż zwykle :)

Dzięki za uwagę pozdrawiam!

giphy.gif

Opublikowano

W takim razie gra pobiera tyle transferu co do przesyłu informacji tylko?

Opublikowano

To miało w teorii pomagać przy zmniejszeniu zużycia transferu, nie baterii. Mimo wszystko, sam developer (nie pamiętam czy google maps, czy poków) mówił, że to nie działa.

Opublikowano

 

Tylko po co?

 

po to, że często podróżuje samolotem i mapy offline by się przydały

 

Z tego, co mi wiadomo to nie działa ta metoda na pobieranie map google.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

U mnie to samo, nie czuje żadnej różnicy w żywotności baterii :p Według mnie najlepszym sposobem zwiększenie żywotności baterii jest po prostu kupno powerbanka  :s

Opublikowano

Bujda. To graniczy i będziesz mógł pograć kilka minut dziennie, ale po co komu walczyć o kilka minut? To ogranicza TRANSFER, a nie ZUŻYCIE BATERII. Jak chcemy mniej zużywać wystarczy w ustawieniach zmienić jedną opcję. Liczyłem i to daje całkiem sporo.

 

Poradnik napisany dobrze, tylko czcionka comic sans jest trochę nieodpowiednia, a napisy są kolorowe jak tęcza w Warszawie. Lepiej używać 2 kolorów. Domyślnego i wybranego, to naprawdę wygląda lepiej.

Opublikowano

Hmm, pobrane. Czas ruszyć na miasto i przetestować żywotność. :D

736181470940422997756.png

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...