Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GamingFamily.PL | Bezpieczny | Darmowy | Stabilny |


slimako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zacznijmy od minusów :

 

- Pamiętaj !!! NIGDY nie zmienimy IP wszystkie informacje o zmianie są fałszywe jeśli otrzymałeś taką informację poinformuj o tym administrację ! / ~ Bez przesady, nie musisz dawać tego na MODALA !

- Taki prosty ten baner ;P

- W piz*u nie potrzebnych znaków specjalnych

- Godzina na 4 spacerach

- Jakoś tego bota na poczekalni to po prostu masakra, żygać się chce xD

 

Plusy : 

+ Dużo botów

+ Własne logo

+ Fajna prezentacja

+ Strona z panelem

 

Końcowa ocena : 5 / 10 

 

Pozdrawiam, Krzysztof <3

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano

- Pomieszane spacer'y

- Zegar (4 spacer'y) Każdy ma telefon / godzinę w prawym dolnym rogu, zbędny spam w logach

 

Io2yukB.png

Są tak zrobione aby były widocznie oddzielone strefy aby się nie mieszało

Co do zegara wiele osób chciało go zostawić 

 

Zacznijmy od minusów :

 

- Pamiętaj !!! NIGDY nie zmienimy IP wszystkie informacje o zmianie są fałszywe jeśli otrzymałeś taką informację poinformuj o tym administrację ! / ~ Bez przesady, nie musisz dawać tego na MODALA !

- Taki prosty ten baner ;P

- W piz*u nie potrzebnych znaków specjalnych

- Godzina na 4 spacerach

- Jakoś tego bota na poczekalni to po prostu masakra, żygać się chce xD

 

Plusy : 

+ Dużo botów

+ Własne logo

+ Fajna prezentacja

+ Strona z panelem

 

Końcowa ocena : 5 / 10 

 

Pozdrawiam, Krzysztof <3

Jakość bota nie zależy od nas a od naszego partnera (truckersfm.tk) 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Witam,

 

 

Hmmm gadałem z administratorem czy tam włascicielem, teamspeak mi się podoba, jak dla mnie za dużo informacji lecz to zawsze można zmienić, reszta bjutifuly.

1.png

  • 3 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

13. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

  • PGS odblokował(a) ten temat
Opublikowano

Widzę ,że strona serwera jest zrobiona z darmowego szablonu z html5up'a.
Powiedz mi czy wkupiłeś licencję?
Bo z tego co wiem te szablony są wypuszczane na bazie licencji cc 3.0, a nigdzie nie widzę wzmianki o autorze.

fPdC8vF.jpg

 

  • slimako zmienił(a) tytuł na GamingFamily.PL | Bezpieczny | Darmowy | Stabilny |
  • 2 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...