Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GamingFamily.PL | Bezpieczny | Darmowy | Stabilny |


slimako

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gIJqjn3.png

 

Or-Play.PL

 

 

Podstawowe informacje o serwerze:

Ilość slotów: 216 

Adres serwera: Or-Play.PL

Strona serwera: http://or-play.pl/

 

 

Na naszym serwerze mamy kilka stref do wyboru:

Strefa stacji radiowych

Strefa publiczna

Strefa prywatna

Strefa VIP

 

Co znajdziesz u nas na serwerze: 

 

Panel Statystyk
Panel Rang

Stabilność

Wiele ciekawych grup

Konkursy

I wiele wiele innych !

 


Warto nas wybrać z tych oto powodów:
 
■ Uptime 99%
■ Niskie pingi!
(serwer umieszczony w Warszawie)
■ Ochrona DoS/DDoS
■ Darmowe kanały
■ Administracja zawsze pomocna
■ Darmowy serwer bez UKRYTYCH OPŁAT!
■ Traktujemy wszystkich równo

 

 

Masz drużynę/klan/grupę z którą grasz zobacz co możesz zyskać !:

 

■ od 6 do 10 osób Kanał VIP z 3 podkanałami

■ od 11 do 16 osób Kanał Premium z 5 podkanałami

i■ od 17 osób i powyżej Kanał Premium VIP z 10 podkanałami

 

Każda z opcji jest darmowa!

 

Każda drużyna/klan/grupa otrzymuje swoją rangę klanową (wyświetla się napisz przed nickiem)

Jeśli gracie w grę gdzie występują klasy wystarczy napisać do a stworzymy wam odpowiednie rangi abyście mieli komfort z korzystania :)
 

Na co jeszcze czekasz ? Wbijaj !!!

 

Or-Play.PL

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myślałem że kolejny s**t, ale na szczęście się myliłem. :D

 

Szczerze mówiąc nieważne że połowa serwera to rzeczy jest z MPC bo to świadczy że właściciel potrafi zrobić dobry "re-search".

iHelp jest bardzo spoko botem, ale ma swoje wady.

Bot muzyczny się nie ścina i nie miałem dużego pingu więc jest ok z stabilnością.

Tylko ciekawi mnie licka 216? Jest 256 potem 512 a wcześniej 128...

Ale serwer to takie 6,8/10 nawet 6,9/10.

Pozdrawiam,  G..

Opublikowano

Myślałem że kolejny s**t, ale na szczęście się myliłem. :D

 

Szczerze mówiąc nieważne że połowa serwera to rzeczy jest z MPC bo to świadczy że właściciel potrafi zrobić dobry "re-search".

iHelp jest bardzo spoko botem, ale ma swoje wady.

Bot muzyczny się nie ścina i nie miałem dużego pingu więc jest ok z stabilnością.

Tylko ciekawi mnie licka 216? Jest 256 potem 512 a wcześniej 128...

Ale serwer to takie 6,8/10 nawet 6,9/10.

Pozdrawiam,  G..

licencja jest do 256 ale były rozmowy o oddzielnym serwerze na pozostałe sloty czyli 40 slotów :)

 

Dziękujemy za opinie i zapraszamy innych do oceny jak i do odwiedzenia naszego serwera :) 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Jak dla mnie serwer jak serwer. Niczym specjalnym się nie wyróżnia.

To co na większości brak przejrzystości, brak jednolitych ikon. 

Podoba mi się Strefa Administracyjna, a raczej to w jaki sposób jest stworzona. 

Jeśli chodzi o samą prezentacje nie ma wow, nie zachęca do wejścia na serwer.

Myślę, że jest to miejsce dla osób, które nie oczekują zbyt wiele, a samej stabilności i uprzejmości ze strony administracji.

 

Polecam Serwer ze względu na stabilność i profesjonalizm ze strony administracji. 

Opublikowano

Co nowego u nas ?

Dodano nowe rangi !
Podzielono panel na sekcję !

ea8ca4393939dbe7e2cd77b30ca7042e.png?dow

 

Dodano licznik członków danej grupy ! 
Poprawiliśmy stabilność działania botów serwerowych !

 

Zapraszamy

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

@ref 

 

Ostatnie zmiany:

Podzielono panel na jeszcze więcej modułów aby było można się łatwiej odnaleźć 

Poprawiono wygląd stref 

Usunięto strefę rozrywki (nic tam się nie działo)

Powstała nowa strefa. Strefa Eventów

 

Zapraszamy :)

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Zmiany zmiany zmiany

 

- Zaktualizowaliśmy serwer do wersji 3.0.13

- Zmiana licencji

dla niedowiarków https://scr.hu/4A9LkP 

- Poprawiono osiągi serwera

- Osiągnięto nowy rekord 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Witajcie w gronie posiadaczy legalnej NPL

 

Co do serwera to mogę go polecić, można sobie nadać samemu rangi oraz na poczekalni można posłuchać ciekawej muzyki! 

Opublikowano

Wielka premiera (pokazanie postępu prac) 
Jak widać na scereenach pracujemy nad statystykami do naszego serwera mamy nadzieję ze wam się spodoba :) 
Już niedługo wyjdzie wersja beta. Jeszcze musimy popracować nad szczegółami :) 

 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Witam,

 

Administracja jest tak bezczelna że nawet nie potrafią obsłużyć użytkowników.. Już nie wspomnę o kulturze osobistej.. właściciel reprezentuje to samo co administracja. Ponadto serwer ma wysokie pingi i dzięki tym pingom nie będziecie mogli na spokojnie rozmawiać ze swoimi znajomymi.

 

Moja opinia jest jednoznaczna - NIE POLECAM

Opublikowano

@Lukass, Ty żadnego serwera nie polecasz :)

Serwer ma niskie pingi, bo to w końcu Hosteam i stoi w Polsce. 

 

Prezentacja serwera bardzo przejrzysta, ts też fajnie ułożony. Polecam!

Opublikowano

Witam,

 

Administracja jest tak bezczelna że nawet nie potrafią obsłużyć użytkowników.. Już nie wspomnę o kulturze osobistej.. właściciel reprezentuje to samo co administracja. Ponadto serwer ma wysokie pingi i dzięki tym pingom nie będziecie mogli na spokojnie rozmawiać ze swoimi znajomymi.

 

Moja opinia jest jednoznaczna - NIE POLECAM

Z tobą nawet nie rozmawiałem. Ty poprostu mścisz się za negatywną opinię pod twoim serwerem co do pingów dzisiaj ping mógł podskoczyć max o 10ms ale to nie odczuwa się z powodu instalacji panelu i przystosowywaniu. A propo panelu jak juz jestem to można już go zobaczyć link na stronie albo tutaj

 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...