Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mała ilość oglądających LCSy


Ventual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LoL się skończył.

jeśli przez 6 lat lol nadal jest na wysokim poziomie i nadal ma mnóstwo graczy nie wydaje mi się ze upadnie, przynajmniej nie w ciągu najbliższego roku

Opublikowano

Powód? Nudaaaaaaaaaa.

 

Mecze kończą się na wynikach 5:10 przy "DYNAMICZNEJ" rozgrywce. Przez 30 minut masz farmienie, kto lepiej się wyfarmi ten ma teamfight i kończą się tak te teamfighty. OFC, czasem zdarzy się fajny escape, bug, kill, penta czy coś, ale to jest raz na 50 meczy... W dodatku 0 nowych taktyk, te same schematy gry. LoL powoli upada, powoli, bo powoli, ale upada. Za 2 lata nie będzie już po co grać. Overwatch i CS:GO niszczy LoLa, tam LCSy są fajne.

Opublikowano

O czym wy gadacie? LCS'y od zawsze były nudne, szczególnie w sezonie 3 gdzie gra ZAWSZE trwała ~60minut. LoL się po prostu wypalił. Mniej graczy = mniej oglądających. Proste. Wystarczy spojrzeć w statystyki i zauważy się, że więcej osób odchodzi od lola niż do niego dołącza/wraca. Głupie posunięcia riotu, z*****a meta, dynamiczne kolejki, wyjście Overwatch'a i popularność cs'a - oto powody zmniejszonej oglądalności LCS. Jeszcze 2 sezony i powiemy papa lolkowi

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

lol się powoli wypala temu coraz mniej ludzi go ogląda chociażby widzę po swoich znajomych kiedyś każdy się jarał lolem i tylko w to grał teraz większość z nich już nie gra no bo ileż można farmić i się pizgać pod baronem przychodzą nowe gry ciekawsze

gQSkfLC.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...