Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję usługi muzyczne - Piosenka dla serwera


Przeznaczony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, nie ma co się rozpisywać. Poniżej zamieszczam
linki moich aktualnych prac. :)



-=-=-= Piosenka na kanał Spav Tivi =-=-=-

 

-=-=-= Piosenka na kanał Argan #fejm =-=-=-



-=-=-= Stara piosenka do serwera Metin2 =-=-=-



-=-=-= A'la diss na serwery EasyHC dla Argana =-=-=-



-=-=-= Piosenka o kanale Lisek Pompa =-=-=-



-=-=-= Piosenka o kanale Fake IT =-=-=-



Reszte informacji PW :)
Opublikowano

Nutki propsik ;)

 

Polecam.

A dziękuję bardzo. :) U mnie lipy nigdy nie ma. :v

 

W czym tworzysz?

Pracuję na Cool Edit Pro - stare, ale jare - na domowe nagrywki wystarczające. :D

Ew. w FL Studio robię mix/mastering.

Opublikowano

Wszystko supi, podoba mi się, tylko nie rozumiem jednego - dlaczego dział minecraft? :v Na inny temat nagrywek nie robisz? :(

Pomogłem? Daj lajka!

Ty dostałeś pomoc - ja chcę lajka!

5463996887.png

Fajny mam internet, co nie? Hehe :3

Opublikowano

Wszystko supi, podoba mi się, tylko nie rozumiem jednego - dlaczego dział minecraft? :v Na inny temat nagrywek nie robisz? :(

Jak widzisz wyżej dał piosenkę z Metina, więc raczej jest otwarty na wszelkie propozycje.

 

Pozdrawiam.

 

Fajna nutka z metka ;d

Opublikowano

pienkna muzyka prawie jak zbuku mloda krew

masz dar nie strac tego!!!!

Opublikowano

Kurde, nigdy nie słyszałem o podobnych usługach, ale nutki propsik! Polecam :D

Jakoś trzeba sobie radzić. :v

 

 

Nutki propsik ;)

 

Polecam.

@xAdr1an widzę, że taki sam wzorek do "hobby". :)

--

@topic: Spoczko, w czym tworzysz?

 

Nagrywam w programie Cool Edit Pro 2.1 - stare, ale jare. :D

 

Dzięki wszystkim za miłe opinie. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...