Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Do jakiej szkoły idziecie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

do gimnazjum, profil mat-inf-fiz-ang-tworca serwerow metin2-ruchacz waszych matek

 

Czyli mozemy sie wkrótce spodziewać nowej jakosci metin2?

ODRADZAM GRE NA AntarisIE !!!


 


NAJGORSZA ADMINISTRACJA  I MILION BUGÓW


 


TYLKO TUTAJ <3

Opublikowano

 

do gimnazjum, profil mat-inf-fiz-ang-tworca serwerow metin2-ruchacz waszych matek

 

Czyli mozemy sie wkrótce spodziewać nowej jakosci metin2?

 

 

Raczej ruchania matek :D

Opublikowano

 

 

do gimnazjum, profil mat-inf-fiz-ang-tworca serwerow metin2-ruchacz waszych matek

 

Czyli mozemy sie wkrótce spodziewać nowej jakosci metin2?

 

 

Raczej ruchania matek :D

 

Nie przyjmą go na ten profil bo potrzebny do ruchania jest penis a on go nie ma więc się nie dostanie D:

/ Technik mechanik <3

Opublikowano

Wyższa szkoła robienia hałasu.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

zawodówka- budowlaniec ktoś te pustaki nosić musi panowie wypadło na mnie .. jak to mówią piasek, woda, słońce i łopata

Opublikowano

zawodówka- budowlaniec ktoś te pustaki nosić musi panowie wypadło na mnie .. jak to mówią piasek, woda, słońce i łopata

 

Budownictwo to nie tylko cegły i beton, no ale jak masz takie ambicje, to nie przeszkadzam :)

Opublikowano

raczej coś wyższego, Technikum być może, jeszcze nie wiem jaki dokładnie kierunek, lecz dążę w kierunku informatycznym & polonistycznym 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

raczej coś wyższego, Technikum być może, jeszcze nie wiem jaki dokładnie kierunek, lecz dążę w kierunku informatycznym & polonistycznym

Może ? Ogłoszenie wyników rekrutacji było 6 lipca. Także ten.

 

@Topic ide do 1 liceum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...