Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BigGames.pl Steam/Nonsteam x15,x5,x2,x10 Najnowsza wersja!


MID OR AFK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W przeciągu kilku dni wszystkie serwery zostaną przeniesione na nową, lepszą maszynę. Zostaną dodane nowe pluginy o czym dowiecie się po przeniesieniu ;) Zostaną dodane nowe serwery x100,x50,x3,x1

Opublikowano

J**** K***A DDOSUJECIE SZMATY NIC INNEGO NIE POTRAFICIE JESTESCIE JEBANYMI DZIECIAKAMI Z WIOSKI JEDNYM SLOWEM

                              ------> W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.Ć

Opublikowano

J**** K***A DDOSUJECIE SZMATY NIC INNEGO NIE POTRAFICIE JESTESCIE JEBANYMI DZIECIAKAMI Z WIOSKI JEDNYM SLOWEM

                              ------> W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.Ć

 

Witam,

 

Poziom inteligencji Twojej jest poniżej 5% IQ. Kogo ddosujemy?

 

v2lJd0W.jpg

 

My borykamy się z problemami ataków ddos, i jakoś nie chodzimy i nie płaczemy.

Jeżeli ktoś atakuje twoje serwery najpierw prosimy z logami (tcpdump i do pliku .cap / .pcap).

Oraz sprawdzenie czy nasze adresy widnieją w tych logach.

 

Z poważaniem 

VMWare Główny Technolog.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

J**** K***A DDOSUJECIE SZMATY NIC INNEGO NIE POTRAFICIE JESTESCIE JEBANYMI DZIECIAKAMI Z WIOSKI JEDNYM SLOWEM

                              ------> W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.Ć

 

Wszystkie większe serwerownie mają ataki DDoS więc raczej szukaj swoich "szm*t" na mniejszych serwerowniach które nie potrafią się same wybić i zrobić reklamy :)

Opublikowano

Dziś o godzinie 18 był wipe na wszystkich naszych serwerach.

Serwer hw2 (x5) jest wyłączony do czasu przeniesienia na nową maszyne z powodu ciągłych ataków. Reszta serwerów za kilka dni też powinna być przeniesiona. Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...