Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BigGames.pl Steam/Nonsteam x15,x5,x2,x10 Najnowsza wersja!


MID OR AFK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZuMhdl6.gif

 

 

 

TYU9aGY.png

 

Qt3k5L6.png

  • /kits - Pokazuje liste dostępnych kitów
  • /kit start - Odbierasz itemy na start
  • /sethome - Zapisujesz pozycje (Brak komendy na hw3)
  • /home - Teleportujesz się do zapisanej pozycji (Brak komendy na hw3)
  • /homes - Pokazuje liste zapisanych pozycji (Brak komendy na hw3)
  • /tpr - Wysyłasz prośbę o teleport do gracza (Brak komendy na hw3)
  • /tpa - Akceptujesz prośbę o teleportacje (Brak komendy na hw3)
  • /clan help - Informacje o klanie
  • /car help - Informacje o tuningu auta/quada
  • /car - Pokazuje odległość Ciebie od Twojego zaclaimowanego auta/quada (Nie pokazuje odległości na hw3)
  • /rc - Usuwa claima z auta/quada (Brak komendy na hw3)
  • /meteor - Pokazuje gdzie lub za ile spadnie meteor
  • /players - Pokazuje liczbe graczy na serwerach
  • /vip - Pokazuje listę przedmiotów które posiada ranga VIP!
  • /stakes fill - uzupełnia bursztyn w totemach (KOMENDA TYLKO NA HW3)

 

 

OXNveLh.png

Client dostępny do pobrania na naszym forum lub teamspeak

 

 

sptwPjb.png

Dlaczego warto u nas grać?

-Jesteśmy jedną z najstabilniejszych sieci serwerów hurtworld,

 

Ile gra osób na serwerach?

-Między 15 a 19 zazwyczaj serwery są pełne. Jedynie 2-3 dni przed wipe gra po 40 osób na jednym serwerze.

 

Jak połączyć się z serwerem?

-Wejdź do gry, wcisnij "F1" i w konsoli wpisz connect hw1.biggames.pl

 

Jak grać na kliencie NonSteam?

-gdy juz pobierzemy clienta z linku podanego na forum włączamy HurtworldClient.exe (Musimy mieć odpalony steam)
 
Jak zmienić nick?

-W ustawieniach profilu steam

 

Ile na serwerze mamy slotów?

-hw1 (x15) - 80

-hw2 (x5) - 60

-hw3 (x2) - 60

-hw4 (x10) - 60

 

Niedługo na każdym serwerze będzie 80-100 slotów dla zwykłych graczy oraz 50-70 do zarezerwowania.

 

 

 

Jaki jest drop na serwerze?

-Zależy mamy kilka serwerów póki co są to serwery x15,x5,x2,x10

 

Jest serwerowy Teamspeak?

-Tak, adres to ts.biggames.pl

 

Na jakiej wersji można wejść na serwer?

-Najnowsza do pobrania na naszym forum

 

Czy na serwerze jest ranga VIP?

-Jest, kosztuje ona 20zł psc oraz 30zł sms

 

Co posiada ranga VIP?

-Ranga VIP posiada /kit VIP, może używać go co 7 dni oraz na serwerze hw3 komenda /stakes fill która uzupełnia bursztyn w totemach.

 

 

Ft3VDwR.png

/kit vip można używać co 7 dni. oraz od razu po wipe!

 

HGsDbKt.jpg

qLJ1EB2.jpg

CUpV6nY.jpg

CQHMOrw.png

Opublikowano

Polecam --

 

Szybko rozwijająca się serwerownia, która mimo przeciwności losu (DDOSY,ATAKI etc) nie poddają się i pną się w górę :)

Polecam

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Wielki PLUS i POZYTYW  ;) Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Zgrana, zdolna i kreatywna ekipa! Oby tak dalej! Powodzenia, Piona! ;)

Opublikowano

Refresh. Na serwerze hw2 (drop x5) dodaliśmy lekkie utrudnienie dla osób które zazwyczaj idą na hangary, zbirają droop i od razu wracają na home lub wpisują /tpr do kolegi! Od teraz na tym serwerze po wpisaniu komendy /home lub /tpr postać będzie klękła na ziemi i czekała tak 15 sec aż do teleportacji, gdy przerwiemy klęczenie teleport zostanie anulowany. Zapraszamy! ;)

Opublikowano

Serwery zaktualizowane do najnowszej wersji 0.3.6.7 hw2 za chwile będzie odpalone. Nowy client do pobrania na naszym forum oraz teamspeak.

Opublikowano

Witam. Posiadam grę hurtworld na steamie , dziś weszła aktualizacja 0.3.6.4 i nie mogę wbić na serwer hw1. Ktoś wie o co chodzi?

Opublikowano

Witam. Posiadam grę hurtworld na steamie , dziś weszła aktualizacja 0.3.6.4 i nie mogę wbić na serwer hw1. Ktoś wie o co chodzi?

Dziś około godziny 15 wszystkie serwery zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji.

 

Ps. Ostatnio konkurencja zazdrości nam graczy i atakują nam serwery, nie martwcie się niedługo ataki ustaną, sprawa została skierowana dalej

Opublikowano

 

Witam. Posiadam grę hurtworld na steamie , dziś weszła aktualizacja 0.3.6.4 i nie mogę wbić na serwer hw1. Ktoś wie o co chodzi?

Dziś około godziny 15 wszystkie serwery zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji.

 

Ps. Ostatnio konkurencja zazdrości nam graczy i atakują nam serwery, nie martwcie się niedługo ataki ustaną, sprawa została skierowana dalej

 

Dziękuję za informacje i pozdrawiam.

Co do serwera gra się spoko i polecam jak najbardziej. 

Opublikowano

Ile kosztuje Vip oraz czy są inne rangi ?

Ranga VIP kosztuje 20zł psc lub 30zł sms.

 

Tak, mamy inne rangi jest to między innymi Super VIP który posiada to co zwykły VIP oraz dodatkowo kit svip.

w kit svip znajduja się przedmioty 128a6b24444a67286c59541ed6d2bb72.jpegi ta ranga kosztuje 50zł paysafecard. kit svip można uzywać co 6 dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...