Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

DZIALA NA DZIEN DZISIEJZY TEN XENOBOT ?

 

NIBY SIE ZALOGOWALEM ALE NIC POZA TYM SIE NIE ZMIENILO , NIE WYKRWYWA POTACI 

 

 

 

Dziala chociaz TIBIA AUTO  (  jak tak to prosze o link ) 

Edytowane przez amatorszczyzna
  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DZIALA NA DZIEN DZISIEJZY TEN XENOBOT ?

 

NIBY SIE ZALOGOWALEM ALE NIC POZA TYM SIE NIE ZMIENILO , NIE WYKRWYWA POTACI 

 

 

 

Dziala chociaz TIBIA AUTO  (  jak tak to prosze o link ) 

Do xenobota nie ma jeszcze cracka. Tibiaauto nie została zaktualizowana.

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Rozumiem wszystko, aczkolwiek pytanie czy ktos dzisiaj testowal xeno czy normalnie dziala na RL?

 

edit..

jak dostac traila na 10 dni ?

Edytowane przez MargaS

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Rozumiem wszystko, aczkolwiek pytanie czy ktos dzisiaj testowal xeno czy normalnie dziala na RL?

Tak, oczywiście na tym przerobionym cliencie od DarkstaRa.

jak dostac traila na 10 dni ?

Wystarczy się zarejestrować na ich forum i powinieneś dostać.

 

 

1. Download and install XenoBot.

   * If you get installation errors, download this

2. XenoSuite will appear in your tray.

4. Login to XenoSuite using your forum name and password.

5. Navigate to the "Inject" tab.

6. Select a client and press "Inject".

   * "Auto-Inject" can be enabled to inject automatically.

7. Once Injected, invoke a self context menu (Set Outfit menu) to operate XenoBot.

 

New users get a free 10 day trial, starting at the date of their registration.

 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Czemu Xenobot nie działa. Padły serwer pandoriumx? 

Tak, ale spokojnie, naprawią.

 

//naprawili :)

Edytowane przez Marchwj

 

Opublikowano

aktualnie jest wersja 11.0 ktoś mi powie jak włączyć xeno na wlasnie tą wersje z crackiem ? bo wracam po dłuższej przerwie :)

Opublikowano (edytowane)

Wszystko masz na forum bota, w skrócie: liczysz na triala, pobierasz custom clienta i bota, bocisz.

a co jak trial sie skonczy?

jest działający crack ?

Edytowane przez ThePein
Opublikowano

Możesz próbować robić nowe konto, zazwyczaj się udaje :v

Cracka nie ma, chyba że jakiś lewy spoza pX.

rozumiem, dzięki :)

leci plusik

Opublikowano

a pomoze mi ktos jak ogarnac sprawe z trail wersja? Mianowicie ona ma zmniejszona ilosc funkcji przez co skrypty mi nie dzialaja ktore kiedys uzytkowalem na scrakowanej wersji. Nie minimalizuje bpkow itd. Ktos wie jak go przerobic zeby mial funkcje z oryginalnego bota, ale zebym go uzywal na trailu?

Opublikowano

a pomoze mi ktos jak ogarnac sprawe z trail wersja? Mianowicie ona ma zmniejszona ilosc funkcji przez co skrypty mi nie dzialaja ktore kiedys uzytkowalem na scrakowanej wersji. Nie minimalizuje bpkow itd. Ktos wie jak go przerobic zeby mial funkcje z oryginalnego bota, ale zebym go uzywal na trailu?

Przecież wersja trial nie różni się niczym od normalnej.

 

Opublikowano

 

a pomoze mi ktos jak ogarnac sprawe z trail wersja? Mianowicie ona ma zmniejszona ilosc funkcji przez co skrypty mi nie dzialaja ktore kiedys uzytkowalem na scrakowanej wersji. Nie minimalizuje bpkow itd. Ktos wie jak go przerobic zeby mial funkcje z oryginalnego bota, ale zebym go uzywal na trailu?

Przecież wersja trial nie różni się niczym od normalnej.

 

rozni sie. Gdy wlaczylem tibie i uruchomilem trialowke to wyskoczyl mi komunikat, ze kilka funkcji nie dziala m.in. minimalizowanie bpkow anty idle itd. Tak wiec pewnie cos zle robie skoro tobie chodzi. Gdybys byl uprzejmy mi wytlumaczyc jak ty uruchomilex xeno, zrobie tak samo i powinno byc dobrze :)

Opublikowano

ściągnąłem tibie 10.98, pobrałem xeno na 10.98 i niby wszystko jest okej bo normalnie injectuje xeno do tibi tylko ze jak wpisze pasy i klikam "login" to wyskakuje coś takiego 

46ada6b90ea0.png

 

aby powiększyć kliknijcie w obrazek

Opublikowano

ściągnąłem tibie 10.98, pobrałem xeno na 10.98 i niby wszystko jest okej bo normalnie injectuje xeno do tibi tylko ze jak wpisze pasy i klikam "login" to wyskakuje coś takiego 

46ada6b90ea0.png

 

aby powiększyć kliknijcie w obrazek

Jaki ots?

 

Opublikowano

 

ściągnąłem tibie 10.98, pobrałem xeno na 10.98 i niby wszystko jest okej bo normalnie injectuje xeno do tibi tylko ze jak wpisze pasy i klikam "login" to wyskakuje coś takiego 

46ada6b90ea0.png

 

aby powiększyć kliknijcie w obrazek

Jaki ots?

 

real tibia :) wyczytałem że nie działa pod 11 i że mozna jakoś bocić na starszych wersjach tylko jak to zrobić ? da sie jakoś grać w tibie na starszym kliencie niż aktualnie jest rekomendowany ? wiem że jest sposob zeby aktualnie bocić na xeno na realu tylko nie wiem do końca jak to zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...