Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam da rade na globalu ogarnąć bota ? bo mam wersje 11 da sie pobrac 10 i ogrnac bota ?

Da się. Pobierz clienta 10 ze strony Tibii.

 

Opublikowano

http://imgur.com/a/dhDqa

 

Reinstalowałem tibię i xeno, próbowałem ukryć *.xblua, *.dll. Still nothing :/

Na real Tibii chcesz odpalić? Jeżeli tak to pobierz:

Clienta 10 - www.mpcforum.pl/s/8cfc89f

I tą wersję bota, nic nie zmieniaj w plikach, od razu będzie działał.

 

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nie dodałeś nic od siebie? :D

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

Opublikowano

jasne jasne ;)

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

Opublikowano

Podesle ktos linka do pobrania tego klienta 10.00 v5 ?

działa xenobot teraz na rl wgl ?

 

Pobierz z tibia.com clienta 10, na nim działa XenoBot.

 

Opublikowano

Wytlumaczy ktos dokladnie jak to zrobic ? 

Wbijasz na tibia.com/ dział Account/download client/ I agrre (akceptujesz to co wyżej pisze)/ wybierasz client 10.

 

 

Podesle ktos linka do pobrania tego klienta 10.00 v5 ?

działa xenobot teraz na rl wgl ?

Pobierz z tibia.com clienta 10, na nim działa XenoBot.

 

Wiadomo coś o botach pod tibię 11? Bo nie szukałem info w tym temacie a pytam z ciekawości.

Opublikowano

Wiadomo coś o botach pod tibię 11? Bo nie szukałem info w tym temacie a pytam z ciekawości.

XenoBota nie będzie ze względu na Tibie 11, BBota też nie - 4R08MQd.png, a WindBot będzie wspierany raczej tylko na otsy (więcej info tutaj - klik).

 

 

 

Opublikowano

Dzisiaj - 21 marca wraz z aktualizacją wprowadzili  BattlEye, więc nie wiadomo, czy bot zostanie zaktualizowany - nawet jak zostanie, to ryzyko deleta będzie na pewno większe niż dotychczas. Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie.

Oczywiście bot będzie działał na otsach.

 

Opublikowano

Siemka ktory z podanych linkow mam pobrac pod RL WERSJE TIBIA 10 ?

Na razie nie ma tu działającej na rl, z oficjalnej strony bota możesz pobrać, ale musisz kupić licencję ;)

 

Opublikowano

DarkstaR z forum Xenobota obszedł już ten system, co prawda nie wiadomo czy nie będzie za to banów - ale jak widać da się z tym walczyć. ;)

Opublikowano

DarkstaR z forum Xenobota obszedł już ten system, co prawda nie wiadomo czy nie będzie za to banów - ale jak widać da się z tym walczyć. ;)

Prawda, na przerobionym cliencie od niego działa XB, podobno wykrycie przez BattlEye jest na nim nie możliwe - ciekawe :v

Chociaż i tak ten BE nie jest obecnie w pełni sprawny.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...