Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Sterownik Ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność


Drenek

Pytanie

Opublikowano

Mam problem bo co 15 minut wywala mi ten komunikat i wszystkie programy muszę odpalić na nowo, wie ktoś jak to naprawić

 

Nawet do sterownika nie mogę wejść bo wywala ten komunikat i co dziwne pokazuje okienko sterownika jak z Windows 7

 

Sterownik: AMD Crimson wersja 15.1 System: Windows 10

 

Karta Graficzna: Asus Radeon R7 250X nie podkręcana

Addition.txt

FRST.txt

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co mam zrobić? Jestem zielony w sterownikach.

 

Po pierwsze jak się je odinstaluje

Po drugie jak mam zainstalować nowsze

Po trzecie czy aktualizacja ich wystarczy, jak tak to jak mam to zrobić

Dodam jeszcze że okienko sterownika tak wygląda

 

 

5385914678042091464376.png

 

 

@Ktosiu @DnaloP @admin

 

@Edit Dopiero po 30 minutach powróciło do normy, dzieje się tak gdy daje Zablokuj

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Opublikowano

1. Odinstalowujesz jak każdy inny program

2. Instalujesz jak każdy inny program, szukasz odpowiednich na stronie producenta, pobierasz, instalujesz

3. Może tak, może nie - czysta instalacja jest pewniejsza

Opublikowano

To chciałbym zaktualizować tylko że jak aktualizuje to wyskakuje okienko z opcjami odinstaluj i zainstaluj. Brak opcji aktualizuj

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Opublikowano

Najlepiej wywal te i zainstaluj ze strony producenta. Mi też na początku W10 oferuje stery nV, ale jednak wolę bezpośrednio od nich je pobrać zanim W10 zdąży to zrobić. Cholera wie czy m$ nie próbuje dostrajać tych sterowników po drodze, nie mam pojęcia czy one są zasysane bezpośrednio od producenta czy z serwerów MS. Jak wygląda aktualizacja Ci nie pomogę, od zawsze siedzę na kartach zielonych.

Opublikowano

Zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony amd. Jak tak miałem na 8, że też sam zainstalował mi sterowniki i przy przeglądarce nawet wywalało mi stery.

Opublikowano

Tym programem najlepiej odinstalować sterowniki (zalecone odpalenie kompa w trybie awaryjnym):

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Wcześniej pobierasz sobie sterowniki AMD i je instalujesz po odinstalowaniu poprzednich:

http://support.amd.com/en-us/download

 

Wiem chyba jak ci pomóc, kiedy to nie pomoże, bo miałem podobną sytuację z kartą AMD. Ktoś, kto napisał o zmianie systemu, to niech się w łeb strzeli.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

­Zmiana systemu.

Lub instalacja starszych sterowników.

Twoje sterowniki nie są zbyt kompatybilne z windowsem 10 ponieważ są do starszych kart.

HTBCzoQ.png


Chcesz żebym zobaczył co nabazgrałeś?


dodaj @rzy4y do posta to zobacze :)


if player has name "rzy4y"


Execute command: /Give a like


Opublikowano

Jak te sterowniki sam mi Windows 10 instalował a system nie będę zmieniał bo jest ok

 

Czekam na odpowiedzi bardziej sensowne

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...