Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z Zaklętym Złotym Jabłkiem


Diskienss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. gramy sobie z kolegami na serverze wykupilismy na miesiać i nie mozna zrobic Zaklętego Złotego jabłka . Dlaczego ? daje na środek jabłko i na około bloki złota i nie moge go wycraftowac . Dlaczego tak jest? Gram na najnowszej wersji czyli chyba 1.10

Opublikowano

 

Od wersji 1.9 nie można craftować tych jabłek.

dzieki, ale to troche głupio 

 

Zwykłe złote pozostały ale tzw "koxy" musiały przepaść, za dużo dawały i gracz stawał się nieśmiertelny na ten okres czasu

Mój zestaw

        Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

        Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

        Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

        RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Opublikowano

 

 

Od wersji 1.9 nie można craftować tych jabłek.

dzieki, ale to troche głupio 

 

Zwykłe złote pozostały ale tzw "koxy" musiały przepaść, za dużo dawały i gracz stawał się nieśmiertelny na ten okres czasu

 

To czym teraz mozna odczarować zombie NPC??

Opublikowano

Dodam że jeśli bardzo chcecie dalej Koxy ( czyli te lepsze złote jabłka )

który obecnie na 1.9+ nie da się robić to o ile gracie na Serverze w którym macie dostęp do pluginów

 

to możecie zainstalować sobie plugin zwracający wam możliwość kraftowania koxów...

co więcej możecie nawet pobrać plguin który pozwoli wam nie tylko

przywrócić koxy ale też zrobić własne receptury kraftowania ^_^

Opublikowano

Dodam że jeśli bardzo chcecie dalej Koxy ( czyli te lepsze złote jabłka )

który obecnie na 1.9+ nie da się robić to o ile gracie na Serverze w którym macie dostęp do pluginów

 

to możecie zainstalować sobie plugin zwracający wam możliwość kraftowania koxów...

co więcej możecie nawet pobrać plguin który pozwoli wam nie tylko

przywrócić koxy ale też zrobić własne receptury kraftowania ^_^

Tak naprawdę to wystarczy na to skrypt:

http://pastebin.com/raw/YP5muxd1

Pisałem na szybko i nie testowałem, ale powinno działać

76561197963952284.png

Opublikowano

Złote ulepszone jabłka tak zwane "koxy" są możliwe do znalezienia tylko i wyłącznie w skrzyniach np: w opuszczonej kopalnii, wioska npc, nether, end itp...

Został usnunięty jego crafting. 

Jeżeli chcesz posiadać jego crafting na serwerze możesz zainstalować plugin albo napisać prosty skrypt.

 

CWeKkdQ.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...