Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co dodać na serwer Easy SV+Gildie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak u gory : co dodac na serwer easysv + gildie

mam : gildie , autorski plugin na /kit /hat itd

craftingi az 12 , stone cloundbots itd

amulety , zestawy bronie w gui

kosz , menu serwera jak i autorski drop co nowego dodac?

Opublikowano

Gamemode i admin za hajs i zbroja nie śmiertelności.

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano
  • ­Drop na wszystko 1000% (dropi po 2 stacki zawsze)
  • Ałtorski plagin na gildyje FanyGajlds
  • Gejmod, fly, ban, kick dla wszystkich
  • Admin w itemshopie
  • Spawn bez cuboida
  • Dozwolone cheaty
  • Używać tylko skryptów, bo wydajniejsze niz plaginyyy
  • Mapa superflat

 

 

A tak naprawdę, to nie rób tego. Szkoda pieniędzy.

 

 

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Drop dla gracza 1234% a dla VIP 6382999192737286%

Admin w sklepie za 30 zł SMS

/kit admin dla admina z eq127

Moderator w sklepie za 15 zł

/kit mod dla moda z eq 68

VIP cena 0, 5 gr

/kit VIP złote eq 127

Gracz ma tylko komendę do kupienia Vipa i Home sethome spawn i tyle

Ałtorski skrypt na gildje!!

Spawn z Internetu lub "w 5 minut" bo ten będzie oryginalniejszy

Komenda /huzuni dla każdego aktywujaca cheaty których nie ściągnąłes

 

 

A i FORCE OP dla mnie za to że podałem ci tą propozycje pod komenda /forcerenoxbuhahahahajuznierzyjesz

 

@topic:

 

Zrób coś innego, to co robisz to strata pieniedzy

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

 

 

Core i3 2120 | 4 GB RAM DDR3 1333 | Gigabyte GTX 460 SOC | WD Blue 640 GB | ASUS P8H61-M LE Rev 3.0 | be quiet! System Power 8 600 W | obudowa iBox (bodajże)

Opublikowano

Według mnie powinieneś na swój najlepszy w polsce serwer EasySurvival dodać plugin na skrzynki CS:GO, zatrudnić administrację 11+, która jest bardzo nie kulturalna i wyzywa gra oraz ich podpala na spawnie. Drop diamentów, złota, piasku, emeraldów, jabłek i wszystkiego innego przydał by się na 500%. Spawn z internetu by się przydał, bo sam dobrego nie zbudujesz. Mają być darmowe vipy dla każdego, a rangę admin może kupić za 30 zł każde dziecko bogatych rodziców :)

Opublikowano

Polecam nie tworzyć takiego serwera.

Na pewno nie na AUTORSKICH PLUGINACH czyli paczce z neta która zawiera FG itp...

I na pewno nie na wersje 1.7-1.8

 

CWeKkdQ.png

Opublikowano

stone cloundbots ? co to k***a jest ?

Kamienne buty. xD

Jeżeli chcesz bym Ci odpowiedział lub pomógł - pisz @Frap

 

Opublikowano

Profesjonalizm lvl 1000.

Ogarnij jakąś grupę kolegów którzy pomogliby ci stworzyć ten serwer, bo inaczej to cienko wszystko widzę.

Jeżeli chcesz bym Ci odpowiedział lub pomógł - pisz @Frap

 

Opublikowano

Możesz dodać:

- Admina dla 100 pierwszych osób
- Darmowe zniszczenie mapu dla 200 pierwszych osób
- Usunięcie gidlii po wbiciu 201 osób
- Ranking dla najsłabszych graczy
- Spawn z internetu
- Skrypty i pluginy z gotowych paczek
- Serwer 3 slotowy z tym że każdy ma możliwość wbicia ponad slot
- Administracja 11 lat max.
- Brak zabezpieczeń
- Nakaz pisania w sposób analfabetyczny na Chacie
- Login i hasło do FTP dla każdego (bez zakładania konta)
- Login i hasło do hostingu za założenie konta
- NoPremium bez pluginów Auth
- Eq full enchant na 9999999999....

I co najważniejsze:

Stwórz inny typ serwera a uczynisz go jeszcze lepszym bez tych możliwości.


 


 

Opublikowano

Polecam nie tworzyć takiego serwera.

Na pewno nie na AUTORSKICH PLUGINACH czyli paczce z neta która zawiera FG itp...

I na pewno nie na wersje 1.7-1.8

Czemu nie na wersje 1.7-1.8 ? gralem na nowszych wersjach, ale powiem szczerze ze tak naprawde to malo osob wersje od 1.9 w gore przyciagaja ludzi, dosc szybko sie zniechecilem, odnosnie 1.8 tez nie powiem ze jest jakas mega, ale nie gra sie zle.

 

 

Ale musze ci przyznac ze masz racje, ze nie warto tworzyc takiego serwera. easysurvival ? co to wgl ma byc ? survival powinien zostac survivalem, nie powinien przyjmowac nazwy easy, przetrwanie to przetrwanie, jesli ma byc latwe, to rownie dobrze mozna juz dac graczowi creative. oraz autorski plugin na /kit, hat ? wgraj lepiej essentials niz sie baw w cos takiego, marnowanie tylko czasu tak troche.

Opublikowano

 

Polecam nie tworzyć takiego serwera.

Na pewno nie na AUTORSKICH PLUGINACH czyli paczce z neta która zawiera FG itp...

I na pewno nie na wersje 1.7-1.8

Czemu nie na wersje 1.7-1.8 ? gralem na nowszych wersjach, ale powiem szczerze ze tak naprawde to malo osob wersje od 1.9 w gore przyciagaja ludzi, dosc szybko sie zniechecilem, odnosnie 1.8 tez nie powiem ze jest jakas mega, ale nie gra sie zle.

 

 

Ale musze ci przyznac ze masz racje, ze nie warto tworzyc takiego serwera. easysurvival ? co to wgl ma byc ? survival powinien zostac survivalem, nie powinien przyjmowac nazwy easy, przetrwanie to przetrwanie, jesli ma byc latwe, to rownie dobrze mozna juz dac graczowi creative. oraz autorski plugin na /kit, hat ? wgraj lepiej essentials niz sie baw w cos takiego, marnowanie tylko czasu tak troche.

 

Też mnie to rozjebało i masz racje czemu każdy robi easysurvival + gildie na 1.7 i z paczek z neta xD?

Opublikowano

Nie szkoda ci pieniędzy na to? A jeśli tak serio ci zależy to dodaj jakieś autorskie pluginy itp. Zawsze jakiś mały procent że to wypali.

Opublikowano

Nie szkoda ci pieniędzy na to? A jeśli tak serio ci zależy to dodaj jakieś autorskie pluginy itp. Zawsze jakiś mały procent że to wypali.

Przecież pisał, że to będzie autorski plugin na /kit i /hat. xD


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...