Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SinusBot 0.9.12 - Wersja 6 botów muzycznych (Najnowsza wersja 19-06-2016)


Gość Borygard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

iKwI5.png

 

Czym jest SinusBot?
- Sinusbot jest botem muzycznym z panelem WWW, dzięki któremu możesz puszczać muzykę na swoim serwerze TeamSpeak3.
 
Jaka to wersja?
- Sinusbot 0.9.12 (najnowsza wersja 19-06-2016) z możliwością włączania skryptów.
 
Ile mogę odpalić botów?
- Na tej wersji można odpalić 6 botów wraz z skryptami.
 
 




_________________________________________________________________________________________

 

 

Piszę ten temat z powodu, że Gorzał dostał bana a nie mam jak edytować tematu poprzedniego.  :)

 

Przejdźmy do instalacji bota:
 
1. Aktualizujemy i ulepszamy nasz system:




# apt-get update
# apt-get upgrade 

 
2. Instalujemy potrzebne pakiety do uruchomienia bota (x11vnc, xvfb, libxcursor1, ca-certificates, bzip2, zip, unzip):

# apt-get install -y x11vnc xvfb libxcursor1 ca-certificates bzip2 unzip zip
# apt-get install libglib2.0-0 (tylko na niektórych systemach trzeba to doinstalować)

 
3a. Tworzymy katalog do plików bota, przechodzimy do niego oraz pobieramy pliki bota:

# mkdir -p /opt/ts3soundboard
# cd /opt/ts3soundboard
# wget http://pgc24.pl/pliki/sinusbot0912.zip

 
3b. Jeśli masz problemy z certyfikatem użyj:

# curl -O http://pgc24.pl/pliki/sinusbot0912.zip

 
4. Dodajemy użytkownika oraz nadajemy mu uprawnienia:

# adduser sinusbot
# chown -R sinusbot:sinusbot /opt/ts3soundboard

 
5. Teraz należy wypakować paczkę plików:

# unzip sinusbot0912.zip

 
6. Pobieramy klienta TeamSpeak3, nadajemy chmody, właczamy go oraz akceptujemy regulamin:

# wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.18.2/TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run
# chmod 0755 TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run
# ./TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run

PAMIĘTAJ ABY ZAAKCEPTOWAĆ REGULAMIN! (naciśnij dwa razy Q i jeden raz Y)
 
 
7. Kopiujemy potrzebny plugin do katalogu TeamSpeak3:

# cp plugin/libsoundbot_plugin.so /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/plugins

 
8. Nadajemy chmody binarce bota:

# chmod 755 sinusbot

9. Włączamy naszego bota:

# screen -S music xinit /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

Jeśli nie posiadasz pakietu screen - zainstaluj go! (apt-get install screen).
Własnie zainstalowałeś i włączyłeś SinusBota jest dostępny pod adresem http://adres_twojej_maszyny.pl:8087
 
-----------------------------------
Skan: tutaj
------------------------------------
@Soanger

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Modyfikowana była, ale nie jest tutaj wrzucona edytowana wersja ze względu iż nie "popiera mpc" piractwa. Mianowicie zrobiłem nielimitowane instancje pod tą binarkę - bym wrzucił ale ban byłby. A wrzucam ze względu iż niedługo skończy się ta beta i nie będzie można jej pobrać + jest ograniczona ilość pobrań. :)

Opublikowano

Modyfikowana była, ale nie jest tutaj wrzucona edytowana wersja ze względu iż nie "popiera mpc" piractwa. Mianowicie zrobiłem nielimitowane instancje pod tą binarkę - bym wrzucił ale ban byłby. A wrzucam ze względu iż niedługo skończy się ta beta i nie będzie można jej pobrać + jest ograniczona ilość pobrań. :)

Rozumiem, miło z Twojej strony, że udostępniłeś.

Czyli mam rozumieć, że po zakończeniu bety będzie możliwość korzystania z tej wersji, tak?

Opublikowano

Po zakończeniu bety nie będzie można jej pobierać ale nadal będzie można z niej korzystać ( tu też jest wstawiona na zewnętrzny host, jutro wrzucę gdzieś indziej bo tam tylko miejsce ftp mam udostępnione).

Opublikowano

jednak jest błąd mam taki jak wpisuje komendę mam 

# screen -S music xinit /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac po tym wyskakuje 
 

Cannot exec 'xinit': Nie ma takiego pliku ani katalogu ss https://scr.hu/PALyNo

Opublikowano

jednak jest błąd mam taki jak wpisuje komendę mam 

# screen -S music xinit /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac po tym wyskakuje 
 

Cannot exec 'xinit': Nie ma takiego pliku ani katalogu ss https://scr.hu/PALyNo

 

Ten sam mam problem

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

jednak jest błąd mam taki jak wpisuje komendę mam 

# screen -S music xinit /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac po tym wyskakuje 
 

Cannot exec 'xinit': Nie ma takiego pliku ani katalogu ss https://scr.hu/PALyNo

 

Ten sam mam problem

 

screen -S music  /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac odpala się ale to dla sprawdzenia czy działa ale są 2 instancje

Opublikowano

Poradnik przejrzysty, jeden minus tego że tytuł wnioskuje iż można na tej wersji posiadać 6 instancji, jednakże są dwa maksymalnie.

 

(Przetestowane na testowym VPS)

Opublikowano

Też teraz sprawdziłem i można maks dwie instancje.

 

Jak wrócę do domu to napiszę do developerów, byłem przekonany ,że jest to wersja na 6 instancji. Jeśli nie odpiszą, to wyślę rekompensatę - nie limitowane.

 

wydaje mi się że pan @Borygard chciał oszukać 

 

Na czym miałbym kogoś uszukać? :O

 

 

Instancje to jeszcze nic.. Ciekawe jest to:

http://pgc24.pl/pliki/sinusbot0912.zip

Pobrałeś keyloggera  :lenny: Poza tym czytaj wszystkie posty i sprawdź skan pliku  :makka:

 

 

 

 

Po powrocie napiszę do nich co się stało co obiecali na emailu.

Opublikowano

Kurde żeś chłopie poradnik ładny ale czemu z keyloggerem ;).

Ekhm, ty się Bagi nie znasz na żartach.

 

Wyślij nie limitowane,każdemu sie przyda 

Może i tak.

 

puki co jest plik keylogger

Ty też na żartach się nie znasz.

 

Ktoś wie gdzie sinus zapisuje wszystkie grane piosenki? Mam za duży plik (set) a chce go wgrac na sinusa

W binarcę :/

 

 

 

 

Instancje to jeszcze nic.. Ciekawe jest to:

http://pgc24.pl/pliki/sinusbot0912.zip

Pobrałeś keyloggera  :lenny: Poza tym czytaj wszystkie posty i sprawdź skan pliku  :makka:

 

Nie chodzi mi o keyloggera tylko o to że reklama.. ;3

 

Czytałeś wszystkie posty ^.-- Pisałem wyraźnie ,że wrzucę "jutro" tj. dzisiaj na inny hosting bo tylko tam mam miejsce udostępnione na FTP...

Opublikowano

­Po wpisaniu komendy na uruchomienie w screen  wyskakuje


Cannot exec 'xinit': No such file or directory

Hmm xD ?

oDYVDfv.gif
Opublikowano

­Po wpisaniu komendy na uruchomienie w screen  wyskakuje


Cannot exec 'xinit': No such file or directory

Hmm xD ?

uruchom tą komendą i zamknij ssh 

screen -S music  /opt/ts3soundboard/sinusbot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...