Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SinusBot 0.9.12 - Wersja 6 botów muzycznych (Najnowsza wersja 19-06-2016)


Gość Borygard

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­Fajnie że śmiga i wgl ale @Borygard ile czekać na twoją odp od nich bd? bo  miec 2 boty to tak nie fajnie

Tyle ile na to pozwoli czas.. Cierpliwości - twierdzisz że 2 boty to tak nie fajnie, to zainstaluj sobie starszą wersję z tego poradnika:

http://www.mpcforum.pl/topic/1509706-stawiamy-sinusbota-6-bot%C3%B3w-muzycznych-%C5%82atwa-instalacja/
Opublikowano

 

­Fajnie że śmiga i wgl ale @Borygard ile czekać na twoją odp od nich bd? bo  miec 2 boty to tak nie fajnie

Tyle ile na to pozwoli czas.. Cierpliwości - twierdzisz że 2 boty to tak nie fajnie, to zainstaluj sobie starszą wersję z tego poradnika:

http://www.mpcforum.pl/topic/1509706-stawiamy-sinusbota-6-bot%C3%B3w-muzycznych-%C5%82atwa-instalacja/

ale jest on bez skryptów 

Opublikowano

@Borygard czekamy na odp wyżej   ^^

 

Każdy ma życie prywatne i nie sprawdzam poczty co chwile  :makka: Poza tym jak mi odpiszą dlaczego mi wysłali taką wersję to wam dam odpowiedź.

3 osoby które do mnie napiszą na PW pierwsze dostaną niespodziankę.

Opublikowano

Nie znam dokładnej lokalizacji plików strony, zapisują się gdzieś w tymczasowych folderach jak masz odpalonego bota. Przez FTP nie wrzucisz.

Opublikowano

­@Borygard

Jeśli dobrze rozumiem ten tut jest oparty o stary temat

http://www.mpcforum.pl/topic/1509706-stawiamy-sinusbota-6-bot%C3%B3w-muzycznych-%C5%82atwa-instalacja/

A ja próbowałem je skleić do kupy bo o ile dobrze pamiętam mam tamte pliki co Gorzał podał w linku do mego który obrcnie padł ale podczas sklejania tych 2 tutków w 1 coś mi nie bangra i nie działa może masz jakiś pomysł :D ? bo temat Gorzała jest pod jaka wersje debiana ?

 

Tak wiem mam ambitne plany sklejac 2 inne tutki w 1 ale czasami działą xD

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Trzeba byłoby edytować binarkę, wiem jak zrobić na nielimitowane ale niestety na 6 nie mam pojęcia. Wszystko podpada pod tą binarkę.

Napisz na PW - dostaniesz prezent.

Opublikowano

Trzeba byłoby edytować binarkę, wiem jak zrobić na nielimitowane ale niestety na 6 nie mam pojęcia. Wszystko podpada pod tą binarkę.

Napisz na PW - dostaniesz prezent.

witam czy ja też mógł bym dostać mam na starszą wersje a na nowa mam tylko na 2 instancje a w binarce jest trudno napisać z góry bym dziękował

Opublikowano

 

Trzeba byłoby edytować binarkę, wiem jak zrobić na nielimitowane ale niestety na 6 nie mam pojęcia. Wszystko podpada pod tą binarkę.

Napisz na PW - dostaniesz prezent.

witam czy ja też mógł bym dostać mam na starszą wersje a na nowa mam tylko na 2 instancje a w binarce jest trudno napisać z góry bym dziękował

 

Za twoje zachowanie, brak kultury - nie dostaniesz.

 

@Borygard

Chyba się nie doczekamy ani na maks. 6 instancji ani na nielimitowane, co?

 

Nowe licencje do sinusa: http://www.mpcforum.pl/topic/1553664-sinusbot-jak-zdoby%C4%87-licencje/

Opublikowano

Jak widać, Bodygard oszukał, ponieważ ściągnąłem z jego strony oraz pokazało się max 2 dostępne boty, a nie 6 lub no limit ;)

Opublikowano

Witam.

O co chodzi z tym panelem logowania jak nie dostałem żadnego loginu i hasła??

 

#edit

 

już wiem, przepraszam za spam :P Post można usunąć

Opublikowano

Po utworzeniu nowej instancji, gdy ją skonfiguruję i włączę, bot w ogóle się nie łączy z serwerem.. Natomiast kilka razy już bot sam mi się wyłączył i musiałem odpalać go na VPSie ręcznie

Opublikowano

Po utworzeniu nowej instancji, gdy ją skonfiguruję i włączę, bot w ogóle się nie łączy z serwerem.. Natomiast kilka razy już bot sam mi się wyłączył i musiałem odpalać go na VPSie ręcznie

Odpal w screenie i po problemie :P

Jeżeli potrzebujesz pomocy ze swoim serwerem napisz do mnie na: PW/GG :D

Opublikowano

Witam.

O co chodzi z tym panelem logowania jak nie dostałem żadnego loginu i hasła??

 

#edit

 

już wiem, przepraszam za spam :P Post można usunąć

 

Login: admin

Hasło: foobar

Opublikowano

 

 

Trzeba byłoby edytować binarkę, wiem jak zrobić na nielimitowane ale niestety na 6 nie mam pojęcia. Wszystko podpada pod tą binarkę.

Napisz na PW - dostaniesz prezent.

witam czy ja też mógł bym dostać mam na starszą wersje a na nowa mam tylko na 2 instancje a w binarce jest trudno napisać z góry bym dziękował

 

Za twoje zachowanie, brak kultury - nie dostaniesz.

 

@Borygard

Chyba się nie doczekamy ani na maks. 6 instancji ani na nielimitowane, co?

 

Nowe licencje do sinusa: http://www.mpcforum.pl/topic/1553664-sinusbot-jak-zdoby%C4%87-licencje/

 

Linkujesz mi "wielki poradnik" który już dawno jest nie aktualny bo sinusbot już nie przyjmuje zgłoszeń o licencje... ;)

thats.png

Opublikowano

 

 

 

Trzeba byłoby edytować binarkę, wiem jak zrobić na nielimitowane ale niestety na 6 nie mam pojęcia. Wszystko podpada pod tą binarkę.

Napisz na PW - dostaniesz prezent.

witam czy ja też mógł bym dostać mam na starszą wersje a na nowa mam tylko na 2 instancje a w binarce jest trudno napisać z góry bym dziękował

 

Za twoje zachowanie, brak kultury - nie dostaniesz.

 

@Borygard

Chyba się nie doczekamy ani na maks. 6 instancji ani na nielimitowane, co?

 

Nowe licencje do sinusa: http://www.mpcforum.pl/topic/1553664-sinusbot-jak-zdoby%C4%87-licencje/

 

Linkujesz mi "wielki poradnik" który już dawno jest nie aktualny bo sinusbot już nie przyjmuje zgłoszeń o licencje... ;)

 

SinusBot chwilowo nie przyjmuje zgłoszeń.

Opublikowano

 

 

 

 

Trzeba byłoby edytować binarkę, wiem jak zrobić na nielimitowane ale niestety na 6 nie mam pojęcia. Wszystko podpada pod tą binarkę.

Napisz na PW - dostaniesz prezent.

witam czy ja też mógł bym dostać mam na starszą wersje a na nowa mam tylko na 2 instancje a w binarce jest trudno napisać z góry bym dziękował

 

Za twoje zachowanie, brak kultury - nie dostaniesz.

 

@Borygard

Chyba się nie doczekamy ani na maks. 6 instancji ani na nielimitowane, co?

 

Nowe licencje do sinusa: http://www.mpcforum.pl/topic/1553664-sinusbot-jak-zdoby%C4%87-licencje/

 

Linkujesz mi "wielki poradnik" który już dawno jest nie aktualny bo sinusbot już nie przyjmuje zgłoszeń o licencje... ;)

 

SinusBot chwilowo nie przyjmuje zgłoszeń.

 

Chwilowo to znaczy 2 tygodnie? Of course. 

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...