Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybór nacji i czołgu - Dyskusja i temat rzeka


Miyasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wiem że tematów tego typu jest dużo, wiem również że doświadczeni gracze na takie tematy lubią odpowiadać, gdyż powstają dyskusje a czasem kłótnie, gdy ktoś ma inne zdanie.

 

Dlatego też zakładam ten temat i zabieram się do przedstawienia zagadnienia, otóż:

 

Wracam do gry po długim czasie i zaczynam od 0

 

Jestem zainteresowany w pierwszej kolejności, czołgami ciężkimi kolejno TD'kami i na końcu medami.

 

Chciałbym się dowiedzieć co teraz w ciężkich gra i czym (na randomach głównie, potem może coś z klanem) będę w stanie godnie powalczyć. 

(Brałem pod uwagę w pierwszej kolejności Chińskiego 113, potem Francuzy ciężkie a na końcu Rosyjskie, IS7 mianowicie, chciałbym poznać wasze zdanie na temat tych pojazdów)

 

TD'ki jakie brałem pod uwagę to Francuskie i w sumie w ostateczności Niemieckie.

 

Natomiast medy jakie wpadły mi w oko to Niemiecki Leopard 1 i również jego Chiński odpowiednik.

 

 

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat przedstawionych przeze mnie czołgów i nie tylko, ponieważ otwarty jestem na propozycje i opinie na ten jakże popularny temat, "Co jest teraz najlepsze". Dodam tylko że zapaliłem się na punkcie Chińskich (jeżeli to błąd to proszę o ostudzenie zapałów) oraz Francuskich TD i HT w drugiej kolejności. 

 

Za konstruktywne, wyczerpujące opinie oparte na doświadczeniu czy wiedzy ogólnej będę bardzo wdzięczny i już za nie z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Opublikowano

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

Opublikowano

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

 

Dalej nie będzie, bo 113 dostaje buffa.

is7<fv, 113, e5

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

 

Dalej nie będzie, bo 113 dostaje buffa.

is7<fv, 113, e5

 

Jeszcze nic nie wiadomo, a chinole do nauki gry się nie nadają.

 

Standard - linia do isa7 najlepsza dla newbie

Opublikowano

 

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

Dalej nie będzie, bo 113 dostaje buffa.

is7<fv, 113, e5

Raz - zalezy od sytuacji. Is7 nie jest tak uniwersalny jak czolgi ktore wymieniles. Dwa - rzuć newbie na grę brytolami, gdzie wymagane jest troche pojecia o grze, bo taki 8t do najlatwiejszych nie nalezy i IS3 jest bardziej uniwersalny.

Opublikowano

 

 

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

Dalej nie będzie, bo 113 dostaje buffa.

is7<fv, 113, e5

Raz - zalezy od sytuacji. Is7 nie jest tak uniwersalny jak czolgi ktore wymieniles. Dwa - rzuć newbie na grę brytolami, gdzie wymagane jest troche pojecia o grze, bo taki 8t do najlatwiejszych nie nalezy i IS3 jest bardziej uniwersalny.

 

IS-7 to chyba razem z E100 najczęściej wybierane czołgi ;3 

113 przyjemny czołg godny polecenia. 

Brytole to depresja ;3 

Ruskie (medy) to depresja ale załogi bo działo nic, a nic nie opuszcza się. 

Francuzi (ciężkie)  to bardziej medy niż HTeki, do 10 pancerza ni ma. W X trochę, trochę jest ale nie licz na odbicia. 

Ogólnie to polecam is-7 i e100. 

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

 

 

 

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

Dalej nie będzie, bo 113 dostaje buffa.

is7<fv, 113, e5

Raz - zalezy od sytuacji. Is7 nie jest tak uniwersalny jak czolgi ktore wymieniles. Dwa - rzuć newbie na grę brytolami, gdzie wymagane jest troche pojecia o grze, bo taki 8t do najlatwiejszych nie nalezy i IS3 jest bardziej uniwersalny.

 

IS-7 to chyba razem z E100 najczęściej wybierane czołgi ;3 

113 przyjemny czołg godny polecenia. 

Brytole to depresja ;3 

Ruskie (medy) to depresja ale załogi bo działo nic, a nic nie opuszcza się. 

Francuzi (ciężkie)  to bardziej medy niż HTeki, do 10 pancerza ni ma. W X trochę, trochę jest ale nie licz na odbicia. 

Ogólnie to polecam is-7 i e100. 

 

 

IS-7 nie jest praktycznie w ogóle wybierany na CW, nawet na mapy gdzie teoretycznie najlepiej by się sprawdzał. E100 czasem jest, jednak nie tak często jak chociażby E5. 

Ruskie medy nie mają depresji? Bzdura. 6 stopni to nie 10, jednak w zupełności wystarcza na wszystko.

Opublikowano

 

 

 

 

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

Dalej nie będzie, bo 113 dostaje buffa.

is7<fv, 113, e5

Raz - zalezy od sytuacji. Is7 nie jest tak uniwersalny jak czolgi ktore wymieniles. Dwa - rzuć newbie na grę brytolami, gdzie wymagane jest troche pojecia o grze, bo taki 8t do najlatwiejszych nie nalezy i IS3 jest bardziej uniwersalny.

 

IS-7 to chyba razem z E100 najczęściej wybierane czołgi ;3 

113 przyjemny czołg godny polecenia. 

Brytole to depresja ;3 

Ruskie (medy) to depresja ale załogi bo działo nic, a nic nie opuszcza się. 

Francuzi (ciężkie)  to bardziej medy niż HTeki, do 10 pancerza ni ma. W X trochę, trochę jest ale nie licz na odbicia. 

Ogólnie to polecam is-7 i e100. 

 

 

IS-7 nie jest praktycznie w ogóle wybierany na CW, nawet na mapy gdzie teoretycznie najlepiej by się sprawdzał. E100 czasem jest, jednak nie tak często jak chociażby E5. 

Ruskie medy nie mają depresji? Bzdura. 6 stopni to nie 10, jednak w zupełności wystarcza na wszystko.

 

Bardziej chodziło mi o pojazdy początkowe ;3 Np takie LTTB ;D. Is-7 nie są już brane? Kiedy ostatnio grałem cw (z rok czasu temu). To były brane i to często. A co teraz góruje? Dalej baty i ruskie medy? ;P

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

 

 

 

 

 

W obecnej sytuacji ciężko powiedzieć, ponieważ nadchodzi globalny rebalans wszystkich czołgów, ciężko nam przewidzieć jak będą wyglądały ostateczne statystyki topowych czołgów, a jeśli będziesz robić Xt w normalnym dla nowego gracza tempie, to skończysz linię zapewne po wprowadzeniu nadchodzących zmian. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wbić Xt w mniej niż tydzień, jednak wątpię że newbie będzie miał takie zaparcie.

 

Jednak jeśli już chcesz zaczynać, to nie ma co czekać i standardowo - najlepszą linią do nauki gry będzie IS-7. Dobre, wybaczające błędy czołgi, przyjemne, z pancerzem i działem. Co prawda IS-7 nie jest obecnie najczęściej wykorzystywanym czołgiem na Wojnach Klanowych, jednak nie wiadomo jak będzie po rebalansie.

 

Na obecną chwilę Francuzów na początek nie polecam, ponieważ są trudną linią, 8, 9 i 10 tier nie są prawdziwymi czołgami ciężkimi i mają magazynek, a co za tym idzie wymagają doświadczenia i specyficznej gry.

Chińskie czołgi dostały buffa, niby są wykorzystywane na CW, jednak moim zdaniem linia radziecka na początek będzie lepsza dla nowego gracza.

Dalej nie będzie, bo 113 dostaje buffa.

is7<fv, 113, e5

Raz - zalezy od sytuacji. Is7 nie jest tak uniwersalny jak czolgi ktore wymieniles. Dwa - rzuć newbie na grę brytolami, gdzie wymagane jest troche pojecia o grze, bo taki 8t do najlatwiejszych nie nalezy i IS3 jest bardziej uniwersalny.

 

IS-7 to chyba razem z E100 najczęściej wybierane czołgi ;3 

113 przyjemny czołg godny polecenia. 

Brytole to depresja ;3 

Ruskie (medy) to depresja ale załogi bo działo nic, a nic nie opuszcza się. 

Francuzi (ciężkie)  to bardziej medy niż HTeki, do 10 pancerza ni ma. W X trochę, trochę jest ale nie licz na odbicia. 

Ogólnie to polecam is-7 i e100. 

 

 

IS-7 nie jest praktycznie w ogóle wybierany na CW, nawet na mapy gdzie teoretycznie najlepiej by się sprawdzał. E100 czasem jest, jednak nie tak często jak chociażby E5. 

Ruskie medy nie mają depresji? Bzdura. 6 stopni to nie 10, jednak w zupełności wystarcza na wszystko.

 

Bardziej chodziło mi o pojazdy początkowe ;3 Np takie LTTB ;D. Is-7 nie są już brane? Kiedy ostatnio grałem cw (z rok czasu temu). To były brane i to często. A co teraz góruje? Dalej baty i ruskie medy? ;P

 

 

E5, FV, ruskie medy, baty, coś tam arty, czasem e100. Kwestia mapy.

Opublikowano

Tu nie chodzi stricte o czołg tylko o nauke gry.

Nie wiadomo co globalny rebalans przyniesie, jaka X bedzie najlepsza itd. ale jedno jest pewne że cały czas linia do isa7 bedzie bardzo dobra dla początkujących.

Opublikowano

A czy mógłbym jeszcze prosić o rozwinięcie opinii na temat Chińskich czołgów? Decyduję się jednak na drogę do 113, chciałbym jeszcze poznać wasze zdanie na ten temat, czy tym czołgiem powalczę na równi przeciwko IS7 czy Mausowi? Czy szybkie medy dla takiego 113 są problemem? Czy droga do tego czołgu to droga przez mękę? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Opublikowano

113 bliżej do meda niż do Mausa. Potrafi odbić, jednak walka 1vs1 z ogarniętym mausem mija się z celem.

 

Droga do 113 nie jest zła, 1-5 tier mało istotne, ale źle ich nie wspominam, 6t odpowiednik T-34-85, 7 tier niemal identyczny jak radziecki IS (w końcu is-1 to is-2 z lufą, którą is-1 może zamontować, tak więc historycznie śmiesznie to wygląda), 8 tier specyficzny kadłub, wieża na ogół twarda, jednak nie w pełni odporna, 9 tier podobny do 112, ale zły nie jest, styl gry podobny do 113, a sam Xt jest używany na Xt, turniejach itp., a to coś znaczy.

Opublikowano

Póki co siedzę na Stuarcie i musze przyznać że rola scouta nie jest dla mnie, mam nadzieje że type34 będzie lepiej rzucany. Mam natomiast jeszcze ogólne pytanie - czy faktycznie warto w niego iść, czy przed bat chatami i innymi medami będę musiał uciekać? Czy jeden strzał z arty mnie zamiecie? Czy 8t mogę powalczyć z rosyjskim odpowiednikiem czyli ISem3? Za wszelkie informacje dotyczące drogi do 113 jak i samego 113 będę wdzięczny

Opublikowano

Póki co siedzę na Stuarcie i musze przyznać że rola scouta nie jest dla mnie, mam nadzieje że type34 będzie lepiej rzucany. Mam natomiast jeszcze ogólne pytanie - czy faktycznie warto w niego iść, czy przed bat chatami i innymi medami będę musiał uciekać? Czy jeden strzał z arty mnie zamiecie? Czy 8t mogę powalczyć z rosyjskim odpowiednikiem czyli ISem3? Za wszelkie informacje dotyczące drogi do 113 jak i samego 113 będę wdzięczny

powiem tak chinski VIII tier odpowiednik isa 3 nieda mu rady , z kolei IX i X chinska lepsza od is 7. Dlatego kazdy pisze ze na poczatek is7/ e5 bo droga jest latwa do 113 mozesz sie zniechecic podrodze ale jak bedziesz wytrwaly to sie oplaci i od IX tieru juz fajne zabawki

Opublikowano

Korzystając z okazji że ten temat jeszcze żyje, mam kolejne pytania, ogólne na które można szybko odpowiedzieć.

 

Które TD teraz są najczęściej używane i dobre? I które są najbardziej opancerzone? (chodzi mi o te które od frontu są prawie nie do przebicia), Foche grają?

 

Medy, co teraz gra? Leopard 1 i japoński STB1 dają radę? 

 

Chodzi mi o to, jakie są najczęściej wybierane na CW i na randomach i które są faktycznie wartościowymi czołgami, które mogą coś zmienić w losach bitwy. 

 

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Opublikowano

Robienie linii do IS-7, średnio się opłaca. Czołgi ciężkie, notorycznie są gwałcone przez jednorękich masturbatorów i pedobearów w ruskich średniakach (wypchanych po brzegi amunicją premium, ofc) Na miejskich mapach, dalej można wykręcić spore wyniki. Ale z drugiej strony, jak często te mapy losuje? 

 

1. T110E3 jest dobry. Opancerzony, z mocnym działem.

2. Osobiście, wole Leoparda z jego  mobilnością i epickim działem. STB też jest niezłe, ale jednak wolę niemiaszka.

Tak czy siak, obydwa są dobre i czasami wykorzystywane na wojnach klanowych. Wszystko zależy od klanu, mapy i rozstawiającego.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Robienie linii do IS-7, średnio się opłaca. Czołgi ciężkie, notorycznie są gwałcone przez jednorękich masturbatorów i pedobearów w ruskich średniakach (wypchanych po brzegi amunicją premium, ofc) Na miejskich mapach, dalej można wykręcić spore wyniki. Ale z drugiej strony, jak często te mapy losuje? 

 

1. T110E3 jest dobry. Opancerzony, z mocnym działem.

2. Osobiście, wole Leoparda z jego  mobilnością i epickim działem. STB też jest niezłe, ale jednak wolę niemiaszka.

Tak czy siak, obydwa są dobre i czasami wykorzystywane na wojnach klanowych. Wszystko zależy od klanu, mapy i rozstawiającego.

 

E3 dostanie 120mm, tą samą co ma choćby T34, ofc o znacznie lepszych parametrach. E4 zostanie z tym co ma. 

 

Korzystając z okazji że ten temat jeszcze żyje, mam kolejne pytania, ogólne na które można szybko odpowiedzieć.

 

Które TD teraz są najczęściej używane i dobre? I które są najbardziej opancerzone? (chodzi mi o te które od frontu są prawie nie do przebicia), Foche grają?

 

Medy, co teraz gra? Leopard 1 i japoński STB1 dają radę? 

 

Chodzi mi o to, jakie są najczęściej wybierane na CW i na randomach i które są faktycznie wartościowymi czołgami, które mogą coś zmienić w losach bitwy. 

 

Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

E3 jest prawie nieprzebijalny, Jadzia czasem coś tam dingnie, ale trzeba się dobrze ustawić. Foch to najgorszy TD, linia również niegrywalna.

 

Ruskie, głównie ruskie. Leoś i STB są ok, szczególnie na randomy, jednak nie wiadomo jak będzie bo globalnym rebalansie, bo tam póki co cuda się dzieją.

 

CW - Ruskie medy, E100, E5, Baty, czasem 113, STB, arty 261/t92/9t usa/cgc i pewnie o czymś zapomniałem. Randomy w sumie wszystko po trochu, jak się ma szczęście to wszystkim co nie jest artą można zrobić dobrą bitwę, ale szczęście i umiejętności na ogół to podstawa. 

Opublikowano

 

Robienie linii do IS-7, średnio się opłaca. Czołgi ciężkie, notorycznie są gwałcone przez jednorękich masturbatorów i pedobearów w ruskich średniakach (wypchanych po brzegi amunicją premium, ofc) Na miejskich mapach, dalej można wykręcić spore wyniki. Ale z drugiej strony, jak często te mapy losuje? 

 

1. T110E3 jest dobry. Opancerzony, z mocnym działem.

2. Osobiście, wole Leoparda z jego  mobilnością i epickim działem. STB też jest niezłe, ale jednak wolę niemiaszka.

Tak czy siak, obydwa są dobre i czasami wykorzystywane na wojnach klanowych. Wszystko zależy od klanu, mapy i rozstawiającego.

 

E3 dostanie 120mm, tą samą co ma choćby T34, ofc o znacznie lepszych parametrach. E4 zostanie z tym co ma. 

 

Korzystając z okazji że ten temat jeszcze żyje, mam kolejne pytania, ogólne na które można szybko odpowiedzieć.

 

Które TD teraz są najczęściej używane i dobre? I które są najbardziej opancerzone? (chodzi mi o te które od frontu są prawie nie do przebicia), Foche grają?

 

Medy, co teraz gra? Leopard 1 i japoński STB1 dają radę? 

 

Chodzi mi o to, jakie są najczęściej wybierane na CW i na randomach i które są faktycznie wartościowymi czołgami, które mogą coś zmienić w losach bitwy. 

 

Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

E3 jest prawie nieprzebijalny, Jadzia czasem coś tam dingnie, ale trzeba się dobrze ustawić. Foch to najgorszy TD, linia również niegrywalna.

 

Ruskie, głównie ruskie. Leoś i STB są ok, szczególnie na randomy, jednak nie wiadomo jak będzie bo globalnym rebalansie, bo tam póki co cuda się dzieją.

 

CW - Ruskie medy, E100, E5, Baty, czasem 113, STB, arty 261/t92/9t usa/cgc i pewnie o czymś zapomniałem. Randomy w sumie wszystko po trochu, jak się ma szczęście to wszystkim co nie jest artą można zrobić dobrą bitwę, ale szczęście i umiejętności na ogół to podstawa. 

 

 

Nie wypowiadaj się na temat CW :v

 

Na CW główne tenki teraz to 113, 50B, BC, FV i ruskie medy.

E5 jest brany w ostateczności, gdzie nie trzeba dużo jeździć.

Stb to czołg tylko na stepy.

 

Teraz na cw królują 113 i bc.

 

E100 to czołg na mapy typu himmel, tylko tam.

 

Na CW cgc, m53 i 261 ( zależny strasznie od mapy )

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

 

Robienie linii do IS-7, średnio się opłaca. Czołgi ciężkie, notorycznie są gwałcone przez jednorękich masturbatorów i pedobearów w ruskich średniakach (wypchanych po brzegi amunicją premium, ofc) Na miejskich mapach, dalej można wykręcić spore wyniki. Ale z drugiej strony, jak często te mapy losuje? 

 

1. T110E3 jest dobry. Opancerzony, z mocnym działem.

2. Osobiście, wole Leoparda z jego  mobilnością i epickim działem. STB też jest niezłe, ale jednak wolę niemiaszka.

Tak czy siak, obydwa są dobre i czasami wykorzystywane na wojnach klanowych. Wszystko zależy od klanu, mapy i rozstawiającego.

 

E3 dostanie 120mm, tą samą co ma choćby T34, ofc o znacznie lepszych parametrach. E4 zostanie z tym co ma. 

 

Korzystając z okazji że ten temat jeszcze żyje, mam kolejne pytania, ogólne na które można szybko odpowiedzieć.

 

Które TD teraz są najczęściej używane i dobre? I które są najbardziej opancerzone? (chodzi mi o te które od frontu są prawie nie do przebicia), Foche grają?

 

Medy, co teraz gra? Leopard 1 i japoński STB1 dają radę? 

 

Chodzi mi o to, jakie są najczęściej wybierane na CW i na randomach i które są faktycznie wartościowymi czołgami, które mogą coś zmienić w losach bitwy. 

 

Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

E3 jest prawie nieprzebijalny, Jadzia czasem coś tam dingnie, ale trzeba się dobrze ustawić. Foch to najgorszy TD, linia również niegrywalna.

 

Ruskie, głównie ruskie. Leoś i STB są ok, szczególnie na randomy, jednak nie wiadomo jak będzie bo globalnym rebalansie, bo tam póki co cuda się dzieją.

 

CW - Ruskie medy, E100, E5, Baty, czasem 113, STB, arty 261/t92/9t usa/cgc i pewnie o czymś zapomniałem. Randomy w sumie wszystko po trochu, jak się ma szczęście to wszystkim co nie jest artą można zrobić dobrą bitwę, ale szczęście i umiejętności na ogół to podstawa. 

 

 

Nie wypowiadaj się na temat CW :v

 

Na CW główne tenki teraz to 113, 50B, BC, FV i czasami ruskie medy.

E5 jest za wolny, 113 nadrabia mobilnością i dpm.

Fv ma najcelniejsze działko i apcr na goldzie.

Stb to czołg tylko na stepy.

 

E100 to czołg na mapy typu himmel, tylko tam.

 

Na CW cgc, m53 i 261 ( zależny strasznie od mapy )

 

 

Podasz 1 logiczny powód dlaczeog mam się nie wypowiadać, kiedy mówię prawie to samo co Ty? Wkurzasz mnie swoim gadaniem, pseudoznawco.

 

Prawda jest taka, że rozstawiający może sobie zażyczyć 15 fochów i jeśli wie co robi to i to może wypalić. Wszystko zależy od klanu i rozstawiającego. 

 

Ruskie medy są wciąż brane w dużej ilości, podobnie E5. 113 ma gorszy pancerz od E5 i bliżej mu do meda niż do HT, a to czy jest częściej używany od E5 to kwestia klanu. Nie każdy idzie do 3XR'ów gdzie tak może być.

Opublikowano

 

 

 

Robienie linii do IS-7, średnio się opłaca. Czołgi ciężkie, notorycznie są gwałcone przez jednorękich masturbatorów i pedobearów w ruskich średniakach (wypchanych po brzegi amunicją premium, ofc) Na miejskich mapach, dalej można wykręcić spore wyniki. Ale z drugiej strony, jak często te mapy losuje? 

 

1. T110E3 jest dobry. Opancerzony, z mocnym działem.

2. Osobiście, wole Leoparda z jego  mobilnością i epickim działem. STB też jest niezłe, ale jednak wolę niemiaszka.

Tak czy siak, obydwa są dobre i czasami wykorzystywane na wojnach klanowych. Wszystko zależy od klanu, mapy i rozstawiającego.

 

E3 dostanie 120mm, tą samą co ma choćby T34, ofc o znacznie lepszych parametrach. E4 zostanie z tym co ma. 

 

Korzystając z okazji że ten temat jeszcze żyje, mam kolejne pytania, ogólne na które można szybko odpowiedzieć.

 

Które TD teraz są najczęściej używane i dobre? I które są najbardziej opancerzone? (chodzi mi o te które od frontu są prawie nie do przebicia), Foche grają?

 

Medy, co teraz gra? Leopard 1 i japoński STB1 dają radę? 

 

Chodzi mi o to, jakie są najczęściej wybierane na CW i na randomach i które są faktycznie wartościowymi czołgami, które mogą coś zmienić w losach bitwy. 

 

Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

E3 jest prawie nieprzebijalny, Jadzia czasem coś tam dingnie, ale trzeba się dobrze ustawić. Foch to najgorszy TD, linia również niegrywalna.

 

Ruskie, głównie ruskie. Leoś i STB są ok, szczególnie na randomy, jednak nie wiadomo jak będzie bo globalnym rebalansie, bo tam póki co cuda się dzieją.

 

CW - Ruskie medy, E100, E5, Baty, czasem 113, STB, arty 261/t92/9t usa/cgc i pewnie o czymś zapomniałem. Randomy w sumie wszystko po trochu, jak się ma szczęście to wszystkim co nie jest artą można zrobić dobrą bitwę, ale szczęście i umiejętności na ogół to podstawa. 

 

 

Nie wypowiadaj się na temat CW :v

 

Na CW główne tenki teraz to 113, 50B, BC, FV i czasami ruskie medy.

E5 jest za wolny, 113 nadrabia mobilnością i dpm.

Fv ma najcelniejsze działko i apcr na goldzie.

Stb to czołg tylko na stepy.

 

E100 to czołg na mapy typu himmel, tylko tam.

 

Na CW cgc, m53 i 261 ( zależny strasznie od mapy )

 

 

Podasz 1 logiczny powód dlaczeog mam się nie wypowiadać, kiedy mówię prawie to samo co Ty? Wkurzasz mnie swoim gadaniem, pseudoznawco.

 

Prawda jest taka, że rozstawiający może sobie zażyczyć 15 fochów i jeśli wie co robi to i to może wypalić. Wszystko zależy od klanu i rozstawiającego. 

 

Ruskie medy są wciąż brane w dużej ilości, podobnie E5. 113 ma gorszy pancerz od E5 i bliżej mu do meda niż do HT, a to czy jest częściej używany od E5 to kwestia klanu. Nie każdy idzie do 3XR'ów gdzie tak może być.

 

 

Nie mówisz tego co ja.

 

Mówię tutaj o CW na wyższym poziomie, gdzie ktoś gra po to, aby wygrywać.

113 jest o wiele lepsza od e5 bo jest szybsza co jest najważniejsze teraz i ma świetny dpm.

 

E5 jest o wiele rzadziej branie niż 113, zobacz przykładowe cw lepszych klanów.

E5 to czołg sytuacyjny, który jest brane na małe mapy lub ma za zadanie grać na wieże.

 

Chyba, że mówimy o klanach po 1300 wn8, tam dalej ludzie myślą, że ruskie medy i is7/e5 ope.

 

Przykładem nawet jest mapa prochorówka, gdzie niby liczy się depresja na środku, a i tak 113 wygrywają z takimi e5 ;)

 

ALE ZOSTAŃMY PRZY TWOJEJ WERSJI cyka

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

 

 

 

Robienie linii do IS-7, średnio się opłaca. Czołgi ciężkie, notorycznie są gwałcone przez jednorękich masturbatorów i pedobearów w ruskich średniakach (wypchanych po brzegi amunicją premium, ofc) Na miejskich mapach, dalej można wykręcić spore wyniki. Ale z drugiej strony, jak często te mapy losuje? 

 

1. T110E3 jest dobry. Opancerzony, z mocnym działem.

2. Osobiście, wole Leoparda z jego  mobilnością i epickim działem. STB też jest niezłe, ale jednak wolę niemiaszka.

Tak czy siak, obydwa są dobre i czasami wykorzystywane na wojnach klanowych. Wszystko zależy od klanu, mapy i rozstawiającego.

 

E3 dostanie 120mm, tą samą co ma choćby T34, ofc o znacznie lepszych parametrach. E4 zostanie z tym co ma. 

 

Korzystając z okazji że ten temat jeszcze żyje, mam kolejne pytania, ogólne na które można szybko odpowiedzieć.

 

Które TD teraz są najczęściej używane i dobre? I które są najbardziej opancerzone? (chodzi mi o te które od frontu są prawie nie do przebicia), Foche grają?

 

Medy, co teraz gra? Leopard 1 i japoński STB1 dają radę? 

 

Chodzi mi o to, jakie są najczęściej wybierane na CW i na randomach i które są faktycznie wartościowymi czołgami, które mogą coś zmienić w losach bitwy. 

 

Dzięki z góry za odpowiedzi.

 

E3 jest prawie nieprzebijalny, Jadzia czasem coś tam dingnie, ale trzeba się dobrze ustawić. Foch to najgorszy TD, linia również niegrywalna.

 

Ruskie, głównie ruskie. Leoś i STB są ok, szczególnie na randomy, jednak nie wiadomo jak będzie bo globalnym rebalansie, bo tam póki co cuda się dzieją.

 

CW - Ruskie medy, E100, E5, Baty, czasem 113, STB, arty 261/t92/9t usa/cgc i pewnie o czymś zapomniałem. Randomy w sumie wszystko po trochu, jak się ma szczęście to wszystkim co nie jest artą można zrobić dobrą bitwę, ale szczęście i umiejętności na ogół to podstawa. 

 

 

Nie wypowiadaj się na temat CW :v

 

Na CW główne tenki teraz to 113, 50B, BC, FV i czasami ruskie medy.

E5 jest za wolny, 113 nadrabia mobilnością i dpm.

Fv ma najcelniejsze działko i apcr na goldzie.

Stb to czołg tylko na stepy.

 

E100 to czołg na mapy typu himmel, tylko tam.

 

Na CW cgc, m53 i 261 ( zależny strasznie od mapy )

 

 

Podasz 1 logiczny powód dlaczeog mam się nie wypowiadać, kiedy mówię prawie to samo co Ty? Wkurzasz mnie swoim gadaniem, pseudoznawco.

 

Prawda jest taka, że rozstawiający może sobie zażyczyć 15 fochów i jeśli wie co robi to i to może wypalić. Wszystko zależy od klanu i rozstawiającego. 

 

Ruskie medy są wciąż brane w dużej ilości, podobnie E5. 113 ma gorszy pancerz od E5 i bliżej mu do meda niż do HT, a to czy jest częściej używany od E5 to kwestia klanu. Nie każdy idzie do 3XR'ów gdzie tak może być.

 

 

Nie mówisz tego co ja.

 

Mówię tutaj o CW na wyższym poziomie, gdzie ktoś gra po to, aby wygrywać.

113 jest o wiele lepsza od e5 bo jest szybsza co jest najważniejsze teraz i ma świetny dpm.

 

E5 jest o wiele rzadziej branie niż 113, zobacz przykładowe cw lepszych klanów.

E5 to czołg sytuacyjny, który jest brane na małe mapy lub ma za zadanie grać na wieże.

 

Chyba, że mówimy o klanach po 1300 wn8, tam dalej ludzie myślą, że ruskie medy i is7/e5 ope.

 

Przykładem nawet jest mapa prochorówka, gdzie niby liczy się depresja na środku, a i tak 113 wygrywają z takimi e5 ;)

 

ALE ZOSTAŃMY PRZY TWOJEJ WERSJI cyka

 

 

Jugens, nie pajacuj, bo dostałeś się dobrego klanu, a pajacujesz jakbyś WGL wygrał. To czy jakiś czołg jest lepszy czy gorszy często zależy od sytuacji. Nie zawsze można wykorzystać mobilność, nie zawsze można wykorzystać pancerz. Kwestia mapy, sytuacji. A jak mówiłem, kwestia też rozstawiającego. Jeśli w tych Waszych 3XR'ach gracie w kółko to samo, tą samą mapę to masz prawo uważać, że tylko jeden zestaw jest dobry i słuszny. 

 

Jedyne o czym w mojej 1. wypowiedzi zapomniałem to FV, jednak i ten jest używany zależnie od mapy. Może Wy wyłącznie gracie otwarte mapy, gdzie 113 się sprawdzają, jednak w WoT mamy masę map i na większości gra się CW.

 

Skończ chłopie, bo udajesz specjalistę i pro playera, kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia. 

 

 

 

078958bb0ba6b13f2fbabe5798c38461.jpg

 

 

Opublikowano

 

Jugens, nie pajacuj, bo dostałeś się dobrego klanu, a pajacujesz jakbyś WGL wygrał. To czy jakiś czołg jest lepszy czy gorszy często zależy od sytuacji. Nie zawsze można wykorzystać mobilność, nie zawsze można wykorzystać pancerz. Kwestia mapy, sytuacji. A jak mówiłem, kwestia też rozstawiającego. Jeśli w tych Waszych 3XR'ach gracie w kółko to samo, tą samą mapę to masz prawo uważać, że tylko jeden zestaw jest dobry i słuszny. 

 

Jedyne o czym w mojej 1. wypowiedzi zapomniałem to FV, jednak i ten jest używany zależnie od mapy. Może Wy wyłącznie gracie otwarte mapy, gdzie 113 się sprawdzają, jednak w WoT mamy masę map i na większości gra się CW.

 

Skończ chłopie, bo udajesz specjalistę i pro playera, kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia. 

 

Przeczytałem sobie cały temat i muszę powiedzieć, że Jugens ma rację. 113 to częsty wybór na CW - ostatnio oglądam sobie jakieś turnieje / CW i w sumie, tylko ten czołg zapadł mi w pamięć razem z Batem (więc to musi o czymś świadczyć). Ekspertem nie jestem w tej grze, ale WG psuje ten balans zwany "zależy od sytuacji". Teraz masz lepszy czołg, albo gorszy i tyle. Więc jakby nie pomyśleć, to na chłopski rozum, koleś gada z sensem. Na marginesie dodam, że E5 ma lipę na piaskownicy teraz.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

Pancerz w WoT?

 

Hahhahahahahha

Hahahahhaaahaahahhahahahhahaah

Hahhahahahahha

Hahhahahahahha

 

Wszyscy na CW goldem walą i tam pancerz ma niby największe znaczenie. Gorszego argumentu w życiu nie widziałem.

 

Szczerze teraz nawet nie wiadomo jaki czołg jest warto robić chośby pod klan, bo na sandbox są takie zmiany, że niedługo będzie się brało E4. Poczekaj tak do sierpnia/wsześnia a teraz zacznij grind wszystkich czołgów, których chciałbyś mieć do 5 tieru by później już od czegoś zacząć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...