Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie Terrarii


sotoran

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście gorąco polecam klas yoyo ze względu na duży dps przy odpowiedniej zbroi i akcesoriach, na początek spróbuj zdobyć Amarok ( 1.25% szansy na drop z mobów w lodowym biomie) lub Hel-Fire który dropi z piekła. Co do zbroi to obojętnie co z hardmodowego ora z odpowiednim hełmem który da nam bonus do melee damage, w akcesoriach bym tylko zmienił bym metal detector na warrior emblem.

 

Teraz do demon altarów  :D szczerze ci powiem ze na twoim miejscu bym się nie bawił w dalsze szukanie dlatego że za każdym zniszczonym demon altarze dostaje się coraz mniejsze ilości rudy do twojego świata... po paru "cyklach" to się robi nie opłacalne  :D

Opublikowano

Yoyo? Te podstawowe yoya nie podobały mi się, chyba że nowe mają jakieś zmienione właścwości. Wolałbym raczej jakimś magiem/rangerem -> minishark i te sprawy. 

 

 

Opublikowano

Grając tylko yoyo na luzie pokonałem grę  :D Magiem też byś miał łatwo, na początek znajdź biom pająków i zdobądź wystarczająco "zębów" na cały set i bardzo dobrą broń dla maga, razem tego wyjdzie około 80 jeśli się nie mylę  xD

Opublikowano

po odwołaniu tej laski co sprzedaje Wrenche, przyszła ponownie, lecz nadal to samo sprzedaje aww...

Ciężkie są te pająki na początek do ubicia, ale będę próbował .

Dzięki za pomoc ;)

 

 

Opublikowano

Z tym wrenchem to naprawdę nie wiem... nawet na wiki nic o tym nie ma  ._. Z tym drugim się zgodzę, pająki mogą być na początku trudne.. Ale opłaca się  :D naprawdę można fajne rzeczy z tego zrobić, dobrą zbroje, minionki, dobrego staffa i te sprawy  B) Jeśli sobie nie dajesz rady to zawsze możesz zrobić podstawową pułapkę z lawy i iść afk na 10 minut  :D Coś takiego np: http://screenshot.sh/oAduK7sPHsZy1

 

Zawszę służę pomocą kolego  ^^ masz problem --> pisz śmiało xD  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...