Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy kubełek w KFC dla każdego bez limitów


UglyPanda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

 

Co Cie typie z rocznika '99 interesuje co kto je? i tak każdy zdechnie jak te przydrożne k***y, więc czemu mają ludzie się ograniczać od alkoholu, papierosów, fastfoodów itp? Żeby żałować będąć starym dziadem? Wolę zdechnąć w wieku ~50 lat niż być warzywem w wieku 70 lat.

Typem to możesz nazywać swoich kolegów, ja nie życzę sobie aby osoba z tak niskim poziomie zwracała się do mnie w ten sposób. Czemu mają się ograniczać od m.in. alkoholu i papierosów? Bo ludzie są tępi jak but, trzeba być naprawdę słabym osobnikiem żeby nie poradzić sobie z nałogiem. Twój post to typowy "obrońca" śmieci czyt. papierosów i alkoholu. Twoje życie może i nie jest zbyt dużo warte, natomiast moje jest i to owszem... dlatego nie palę, nie piję i nie jem mięsa, choć to ostatnie nie wynika z "obrony zwierząt", po prostu mięso jest tak naszpikowane śmieciami, że wolę go nie jeść.

 

Obecność papierosów wynika z prostego faktu, był sobie kiedyś mądry, ale podły człowiek, wykorzystał ciemnotę ludu i masowo zaczął produkować te śmieci.

 

Jak nie życzysz sobię aby ktoś tak się do ciebie zwracał to nie korzystaj z MPC forum  ma do ciebie mówić Proszę szanownego pana gimbusa?

Co z tego ze nie palisz itp itd i tak umrzesz  a może nawet wcześniej bo jakiś samochód cię pierdolnie 

Dobra ide po kfc o kubełek bo biedny jestem nara 

Opublikowano

dokładnie. mam nadzieję, że nie jesteś hipokrytą i jesz warzywka od babci z działki, bo inne są "podobnie naszpikowane" jak i mięso. 

 

to u góry z gimbusem rozwaliło xD

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

skąd te liczby? jakieś potwierdzone info czy wyjęte z dupy? 

myślisz że rośliny nie są szpikowane? to za mało mądry jesteś, najlepiej nic nie jedz bo wszystko jest szpikowane "papierem toaletowym"

jadłem mięso kurze naturalne i jest ochydne bo suche, twarde, i nie ma tej soczystości dlatego wole to z chemią 

Masz rację zbyt naciągnięte, 1% mięsa, 99% papieru toaletowego. Skąd mam takie informacje? aaa no... wszelkie miejsca produkcji takich wyrobów nie są jakoś ściśle chronione, raz przez przypadkiem w pracy tam trafiłem. :v Wspomnienia zostaną do końca życia.

 

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

 

Co Cie typie z rocznika '99 interesuje co kto je? i tak każdy zdechnie jak te przydrożne k***y, więc czemu mają ludzie się ograniczać od alkoholu, papierosów, fastfoodów itp? Żeby żałować będąć starym dziadem? Wolę zdechnąć w wieku ~50 lat niż być warzywem w wieku 70 lat.

Typem to możesz nazywać swoich kolegów, ja nie życzę sobie aby osoba z tak niskim poziomie zwracała się do mnie w ten sposób. Czemu mają się ograniczać od m.in. alkoholu i papierosów? Bo ludzie są tępi jak but, trzeba być naprawdę słabym osobnikiem żeby nie poradzić sobie z nałogiem. Twój post to typowy "obrońca" śmieci czyt. papierosów i alkoholu. Twoje życie może i nie jest zbyt dużo warte, natomiast moje jest i to owszem... dlatego nie palę, nie piję i nie jem mięsa, choć to ostatnie nie wynika z "obrony zwierząt", po prostu mięso jest tak naszpikowane śmieciami, że wolę go nie jeść.

 

Obecność papierosów wynika z prostego faktu, był sobie kiedyś mądry, ale podły człowiek, wykorzystał ciemnotę ludu i masowo zaczął produkować te śmieci.

 

Jak nie życzysz sobię aby ktoś tak się do ciebie zwracał to nie korzystaj z MPC forum  ma do ciebie mówić Proszę szanownego pana gimbusa?

Co z tego ze nie palisz itp itd i tak umrzesz  a może nawet wcześniej bo jakiś samochód cię pierdolnie 

Dobra ide po kfc o kubełek bo biedny jestem nara 

Nie, nie, nie - wystarczy, że podarowałby sobie zwrot "typie". Gimbusem już nie jestem od prawie roku xdddd, ale Sz. P technik - mile widziane. :v No umrę, ale przynajmniej nie będę cierpiał, przynajmniej jest mniejsze prawdopodobieństwo, ja ci nie bronię iść do KFC, chodzi o jakość mięsa, jak chcesz to możesz mięso jeść, nie jestem jakimś fanatykiem wegetarianizmu, baaa nawet bym siebie wegetarianem nie nazwał, bo ja nie bronię praw zwierząt, ja po prostu nie jem mięsa. Mniej choruję, lepsza kondycja - ogólnie przypadkowo przestałem jeść mięso, ale nie żałuję. ;) 

Opublikowano

@Marceli99 technikiem to ty możesz co najwyżej zostać.. na razie jesteś zwyklakiem bez kompetencji..

i kolejny z syndromem wegezjebinizmu. nikt nie pytał czy żresz mięso, i tak to powiesz xDDD 

graphic.png

Opublikowano

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

skąd te liczby? jakieś potwierdzone info czy wyjęte z dupy? 

myślisz że rośliny nie są szpikowane? to za mało mądry jesteś, najlepiej nic nie jedz bo wszystko jest szpikowane "papierem toaletowym"

jadłem mięso kurze naturalne i jest ochydne bo suche, twarde, i nie ma tej soczystości dlatego wole to z chemią 

Masz rację zbyt naciągnięte, 1% mięsa, 99% papieru toaletowego. Skąd mam takie informacje? aaa no... wszelkie miejsca produkcji takich wyrobów nie są jakoś ściśle chronione, raz przez przypadkiem w pracy tam trafiłem. :v Wspomnienia zostaną do końca życia.

 

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

 

Co Cie typie z rocznika '99 interesuje co kto je? i tak każdy zdechnie jak te przydrożne k***y, więc czemu mają ludzie się ograniczać od alkoholu, papierosów, fastfoodów itp? Żeby żałować będąć starym dziadem? Wolę zdechnąć w wieku ~50 lat niż być warzywem w wieku 70 lat.

Typem to możesz nazywać swoich kolegów, ja nie życzę sobie aby osoba z tak niskim poziomie zwracała się do mnie w ten sposób. Czemu mają się ograniczać od m.in. alkoholu i papierosów? Bo ludzie są tępi jak but, trzeba być naprawdę słabym osobnikiem żeby nie poradzić sobie z nałogiem. Twój post to typowy "obrońca" śmieci czyt. papierosów i alkoholu. Twoje życie może i nie jest zbyt dużo warte, natomiast moje jest i to owszem... dlatego nie palę, nie piję i nie jem mięsa, choć to ostatnie nie wynika z "obrony zwierząt", po prostu mięso jest tak naszpikowane śmieciami, że wolę go nie jeść.

 

Obecność papierosów wynika z prostego faktu, był sobie kiedyś mądry, ale podły człowiek, wykorzystał ciemnotę ludu i masowo zaczął produkować te śmieci.

 

Jak nie życzysz sobię aby ktoś tak się do ciebie zwracał to nie korzystaj z MPC forum  ma do ciebie mówić Proszę szanownego pana gimbusa?

Co z tego ze nie palisz itp itd i tak umrzesz  a może nawet wcześniej bo jakiś samochód cię pierdolnie 

Dobra ide po kfc o kubełek bo biedny jestem nara 

Nie, nie, nie - wystarczy, że podarowałby sobie zwrot "typie". Gimbusem już nie jestem od prawie roku xdddd, ale Sz. P technik - mile widziane. :v No umrę, ale przynajmniej nie będę cierpiał, przynajmniej jest mniejsze prawdopodobieństwo, ja ci nie bronię iść do KFC, chodzi o jakość mięsa, jak chcesz to możesz mięso jeść, nie jestem jakimś fanatykiem wegetarianizmu, baaa nawet bym siebie wegetarianem nie nazwał, bo ja nie bronię praw zwierząt, ja po prostu nie jem mięsa. Mniej choruję, lepsza kondycja - ogólnie przypadkowo przestałem jeść mięso, ale nie żałuję. ;)

 

źródło dawaj bo na słowo to i ja mogę gadać..

Opublikowano

@Marceli99 technikiem to ty możesz co najwyżej zostać.. na razie jesteś zwyklakiem bez kompetencji..

i kolejny z syndromem wegezjebinizmu. nikt nie pytał czy żresz mięso, i tak to powiesz xDDD 

Tej długowłosy nie pyskuj mi tutaj.

 

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

skąd te liczby? jakieś potwierdzone info czy wyjęte z dupy? 

myślisz że rośliny nie są szpikowane? to za mało mądry jesteś, najlepiej nic nie jedz bo wszystko jest szpikowane "papierem toaletowym"

jadłem mięso kurze naturalne i jest ochydne bo suche, twarde, i nie ma tej soczystości dlatego wole to z chemią 

Masz rację zbyt naciągnięte, 1% mięsa, 99% papieru toaletowego. Skąd mam takie informacje? aaa no... wszelkie miejsca produkcji takich wyrobów nie są jakoś ściśle chronione, raz przez przypadkiem w pracy tam trafiłem. :v Wspomnienia zostaną do końca życia.

 

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

 

Co Cie typie z rocznika '99 interesuje co kto je? i tak każdy zdechnie jak te przydrożne k***y, więc czemu mają ludzie się ograniczać od alkoholu, papierosów, fastfoodów itp? Żeby żałować będąć starym dziadem? Wolę zdechnąć w wieku ~50 lat niż być warzywem w wieku 70 lat.

Typem to możesz nazywać swoich kolegów, ja nie życzę sobie aby osoba z tak niskim poziomie zwracała się do mnie w ten sposób. Czemu mają się ograniczać od m.in. alkoholu i papierosów? Bo ludzie są tępi jak but, trzeba być naprawdę słabym osobnikiem żeby nie poradzić sobie z nałogiem. Twój post to typowy "obrońca" śmieci czyt. papierosów i alkoholu. Twoje życie może i nie jest zbyt dużo warte, natomiast moje jest i to owszem... dlatego nie palę, nie piję i nie jem mięsa, choć to ostatnie nie wynika z "obrony zwierząt", po prostu mięso jest tak naszpikowane śmieciami, że wolę go nie jeść.

 

Obecność papierosów wynika z prostego faktu, był sobie kiedyś mądry, ale podły człowiek, wykorzystał ciemnotę ludu i masowo zaczął produkować te śmieci.

 

Jak nie życzysz sobię aby ktoś tak się do ciebie zwracał to nie korzystaj z MPC forum  ma do ciebie mówić Proszę szanownego pana gimbusa?

Co z tego ze nie palisz itp itd i tak umrzesz  a może nawet wcześniej bo jakiś samochód cię pierdolnie 

Dobra ide po kfc o kubełek bo biedny jestem nara 

Nie, nie, nie - wystarczy, że podarowałby sobie zwrot "typie". Gimbusem już nie jestem od prawie roku xdddd, ale Sz. P technik - mile widziane. :v No umrę, ale przynajmniej nie będę cierpiał, przynajmniej jest mniejsze prawdopodobieństwo, ja ci nie bronię iść do KFC, chodzi o jakość mięsa, jak chcesz to możesz mięso jeść, nie jestem jakimś fanatykiem wegetarianizmu, baaa nawet bym siebie wegetarianem nie nazwał, bo ja nie bronię praw zwierząt, ja po prostu nie jem mięsa. Mniej choruję, lepsza kondycja - ogólnie przypadkowo przestałem jeść mięso, ale nie żałuję. ;)

 

źródło dawaj bo na słowo to i ja mogę gadać..

Idź do zakładu producenta - ja byłem i nie robiłem zdjęć.

Opublikowano

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

skąd te liczby? jakieś potwierdzone info czy wyjęte z dupy? 

myślisz że rośliny nie są szpikowane? to za mało mądry jesteś, najlepiej nic nie jedz bo wszystko jest szpikowane "papierem toaletowym"

jadłem mięso kurze naturalne i jest ochydne bo suche, twarde, i nie ma tej soczystości dlatego wole to z chemią 

Masz rację zbyt naciągnięte, 1% mięsa, 99% papieru toaletowego. Skąd mam takie informacje? aaa no... wszelkie miejsca produkcji takich wyrobów nie są jakoś ściśle chronione, raz przez przypadkiem w pracy tam trafiłem. :v Wspomnienia zostaną do końca życia.

 

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

 

Co Cie typie z rocznika '99 interesuje co kto je? i tak każdy zdechnie jak te przydrożne k***y, więc czemu mają ludzie się ograniczać od alkoholu, papierosów, fastfoodów itp? Żeby żałować będąć starym dziadem? Wolę zdechnąć w wieku ~50 lat niż być warzywem w wieku 70 lat.

Typem to możesz nazywać swoich kolegów, ja nie życzę sobie aby osoba z tak niskim poziomie zwracała się do mnie w ten sposób. Czemu mają się ograniczać od m.in. alkoholu i papierosów? Bo ludzie są tępi jak but, trzeba być naprawdę słabym osobnikiem żeby nie poradzić sobie z nałogiem. Twój post to typowy "obrońca" śmieci czyt. papierosów i alkoholu. Twoje życie może i nie jest zbyt dużo warte, natomiast moje jest i to owszem... dlatego nie palę, nie piję i nie jem mięsa, choć to ostatnie nie wynika z "obrony zwierząt", po prostu mięso jest tak naszpikowane śmieciami, że wolę go nie jeść.

 

Obecność papierosów wynika z prostego faktu, był sobie kiedyś mądry, ale podły człowiek, wykorzystał ciemnotę ludu i masowo zaczął produkować te śmieci.

 

Jak nie życzysz sobię aby ktoś tak się do ciebie zwracał to nie korzystaj z MPC forum  ma do ciebie mówić Proszę szanownego pana gimbusa?

Co z tego ze nie palisz itp itd i tak umrzesz  a może nawet wcześniej bo jakiś samochód cię pierdolnie 

Dobra ide po kfc o kubełek bo biedny jestem nara 

Nie, nie, nie - wystarczy, że podarowałby sobie zwrot "typie". Gimbusem już nie jestem od prawie roku xdddd, ale Sz. P technik - mile widziane. :v No umrę, ale przynajmniej nie będę cierpiał, przynajmniej jest mniejsze prawdopodobieństwo, ja ci nie bronię iść do KFC, chodzi o jakość mięsa, jak chcesz to możesz mięso jeść, nie jestem jakimś fanatykiem wegetarianizmu, baaa nawet bym siebie wegetarianem nie nazwał, bo ja nie bronię praw zwierząt, ja po prostu nie jem mięsa. Mniej choruję, lepsza kondycja - ogólnie przypadkowo przestałem jeść mięso, ale nie żałuję. ;)

 

Ja nie jestem weganem lubię że tak powiem wpierdalać mięso jem chipsy ,fastfoody, nie nie mam nadwagi co do chorób przez ostatnie 3 lata chorowałem raz  nwm czy to można nawet nazwać chorobą , więc może to żarło nie jest takie złe ? 

Opublikowano

 

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

skąd te liczby? jakieś potwierdzone info czy wyjęte z dupy? 

myślisz że rośliny nie są szpikowane? to za mało mądry jesteś, najlepiej nic nie jedz bo wszystko jest szpikowane "papierem toaletowym"

jadłem mięso kurze naturalne i jest ochydne bo suche, twarde, i nie ma tej soczystości dlatego wole to z chemią 

Masz rację zbyt naciągnięte, 1% mięsa, 99% papieru toaletowego. Skąd mam takie informacje? aaa no... wszelkie miejsca produkcji takich wyrobów nie są jakoś ściśle chronione, raz przez przypadkiem w pracy tam trafiłem. :v Wspomnienia zostaną do końca życia.

 

 

 

 

 

Czemu wy to nazywacie mięsem? 

bo to jest mięso bo kurczak jest z mięsa chyba logiczne trzeba było chodzić do szkoły jeleniu.. japierdole to mpc mnie rozwala xD

5% mięsa, 95% papieru toaletowego. Jak chcecie jeść mięso to chociaż jakieś lepsze... :v

 

 

Co Cie typie z rocznika '99 interesuje co kto je? i tak każdy zdechnie jak te przydrożne k***y, więc czemu mają ludzie się ograniczać od alkoholu, papierosów, fastfoodów itp? Żeby żałować będąć starym dziadem? Wolę zdechnąć w wieku ~50 lat niż być warzywem w wieku 70 lat.

Typem to możesz nazywać swoich kolegów, ja nie życzę sobie aby osoba z tak niskim poziomie zwracała się do mnie w ten sposób. Czemu mają się ograniczać od m.in. alkoholu i papierosów? Bo ludzie są tępi jak but, trzeba być naprawdę słabym osobnikiem żeby nie poradzić sobie z nałogiem. Twój post to typowy "obrońca" śmieci czyt. papierosów i alkoholu. Twoje życie może i nie jest zbyt dużo warte, natomiast moje jest i to owszem... dlatego nie palę, nie piję i nie jem mięsa, choć to ostatnie nie wynika z "obrony zwierząt", po prostu mięso jest tak naszpikowane śmieciami, że wolę go nie jeść.

 

Obecność papierosów wynika z prostego faktu, był sobie kiedyś mądry, ale podły człowiek, wykorzystał ciemnotę ludu i masowo zaczął produkować te śmieci.

 

Jak nie życzysz sobię aby ktoś tak się do ciebie zwracał to nie korzystaj z MPC forum  ma do ciebie mówić Proszę szanownego pana gimbusa?

Co z tego ze nie palisz itp itd i tak umrzesz  a może nawet wcześniej bo jakiś samochód cię pierdolnie 

Dobra ide po kfc o kubełek bo biedny jestem nara 

Nie, nie, nie - wystarczy, że podarowałby sobie zwrot "typie". Gimbusem już nie jestem od prawie roku xdddd, ale Sz. P technik - mile widziane. :v No umrę, ale przynajmniej nie będę cierpiał, przynajmniej jest mniejsze prawdopodobieństwo, ja ci nie bronię iść do KFC, chodzi o jakość mięsa, jak chcesz to możesz mięso jeść, nie jestem jakimś fanatykiem wegetarianizmu, baaa nawet bym siebie wegetarianem nie nazwał, bo ja nie bronię praw zwierząt, ja po prostu nie jem mięsa. Mniej choruję, lepsza kondycja - ogólnie przypadkowo przestałem jeść mięso, ale nie żałuję. ;)

 

Ja nie jestem weganem lubię że tak powiem wpierdalać mięso jem chipsy ,fastfoody, nie nie mam nadwagi co do chorób przez ostatnie 3 lata chorowałem raz  nwm czy to można nawet nazwać chorobą , więc może to żarło nie jest takie złe ? 

 

A może każdy organizm jest inny? Ja parę razy jak jeszcze nie byłem "wege" - zjadałem kurczoki w KFC, parę razy miałem sraczkę i raz wymiotowałem. Żarło jest bardzo złe, naprawdę nie mam nic do mięsa ( mimo że go nie jem ), jednak jeśli chcecie je jeść to już lepszej jakości będzie to z biedronki czy tesco. Szkoda zdrowia na takie śmieci ( ogólnie mam na myśli fastfoody ).

Opublikowano

Dziękuje za wybawienie tego oto forum, poprzez zbanowanie użytkownika o nicku marceli99

Naprawdę mpcforum stanie się lepsze a do tego jeden gimb mniej, pozdrawiam.

 

ps:

Lece do KFC

Opublikowano

Ziomeczki a to nie jest tak czasem, że po wpisaniu nr tel do tego konta będą nas spamić różnymi reklamami potem? :P

raczej nie, poza tym możesz kupić starter wykorzystać i go wyrzucić.

Opublikowano

KFC:Dostawa: Dziękujemy, że jesteś z nami, Wpisz poniższy kod rabatowy w aplikacji KFC Polska lub kfcdostawa.pl a do twojego zamówienia w dostawie dodamy darmowy produkt z kurczakiem w roli głównej. Twój kod to........

Mam to wpisać do aplikacji i im to w tej aplikacji pokazać xD?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...