Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ucieczka ze szkoły


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo, tak se mysle teraz, bo taka sporna sytuacja.

Wiadomo, w każdej klasie jest kilka takich co dupe lizą, wzorowi uczniowie itp. A reszta to takie raki xp

No ale mamy już czerwiec, osobiście jestem w technikum i mam wyjebkę na to, no ale moja klasa chce uciekać "całą klasą", lecz wiadomo, że te kujony nie uciekną. Tak se mysle - po c**j z takim nastawieniem szli do technikum, w LO chyba nie wiedzo co to ucieczka, a w technikum sam patos. 

Jak macie już uciekać całą klasą, to jak to jest u was? Wszyscy uciekajo czy zostajo też?

Opublikowano

taa, zawsze się taki znajdzie, ale wyjebka na niego, niech robi co che, jak większość spierdalała, to ja razem z nimi, no i oczywiście co 2 dni spierdalałem sam xD

Opublikowano

Nie rozumiem, jak chce zostać w szkole i się uczyć to co za problem? Cała klasa ucieknie i tak każdy będzie miał nieobecność, nic to nie zmieni, że wszyscy sobie pójdą.

Opublikowano

k***a nie rozumiem tego,niektórzy wybierają dany profil i szkołę bo chcą się czegoś nauczyć a nie po to żeby uciekać  i kitrać browary po krzakach, niestety w każdej szkole znajdzie sie grupa która lansuje się tym kto ile wypił

Opublikowano

@up

Raczej w każdej klasie znajdzie się ktoś normalny, kto wie że w ostatnim miesiącu już się nikt niczego nie uczy, a tym bardziej jak są wystawione oceny. Zamiast się za dzieciaka bawić, to lepiej do ostatniej godziny w szkole siedzieć.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

k***a nie rozumiem tego,niektórzy wybierają dany profil i szkołę bo chcą się czegoś nauczyć a nie po to żeby uciekać  i kitrać browary po krzakach, niestety w każdej szkole znajdzie sie grupa która lansuje się tym kto ile wypił

lol, nie każdy kto ucieka z lekcji pije po szkole ;v

Rozumiem, że szkoła bla bla bla, ale w nie widzę sensu siedzenia w szkole w czerwcu + oni pewnie mają z tych przedmiotów 95% frekwencji 

Opublikowano

k***a nie rozumiem tego,niektórzy wybierają dany profil i szkołę bo chcą się czegoś nauczyć a nie po to żeby uciekać  i kitrać browary po krzakach, niestety w każdej szkole znajdzie sie grupa która lansuje się tym kto ile wypił

 

 

k***a nie rozumiem tego,niektórzy wybierają dany profil i szkołę bo chcą się czegoś nauczyć a nie po to żeby uciekać  i kitrać browary po krzakach, niestety w każdej szkole znajdzie sie grupa która lansuje się tym kto ile wypił

lol, nie każdy kto ucieka z lekcji pije po szkole ;v

Rozumiem, że szkoła bla bla bla, ale w nie widzę sensu siedzenia w szkole w czerwcu + oni pewnie mają z tych przedmiotów 95% frekwencji 

 

mam na mysli sytuacje w ktorej idzie sie do szkoly na lekcje i w pewnym momencie zwija a nie kiedy po prostu w ogole do niej nie idziesz, to normalne

Opublikowano

Uj z policją, byleby matka sie nie dowiedziała.

 

#top

 

W liceum jest tak samo, nawet z klasowym planktonem, lizodupami i kujonami o IQ 200 i średniej 6.00 zrywaliśmy się z lekcji całą grupą i nikt nikogo nie podj*bał. Raz tylko uciekliśmy z ostatniej lekcji i idąc do jakiejś pizzerii minął nas nauczyciel, który miał miec z nami lekcje. Tylko się uśmiechnął i nam pomachał :D A co tam, godzinkę wcześniej skończył ;) Wszyscy szczęśliwi.

 

 

I zgodzę się, że lizodupy i kujony nie zawsze są debilami. To zazwyczaj osoby, które sa sumienne i odpowiedzialne, dojrzałe jak na swój wiek i z takim nastawieniem podchodzą do każdej lekcji. Ja tam ich szanowałem. Z drugiej jednak strony chyba można sobie odpuścić jeden dzień w okresie, czyz nie ;)?

sygna.png

Opublikowano

Uj z policją, byleby matka sie nie dowiedziała.

 

#top

 

W liceum jest tak samo, nawet z klasowym planktonem, lizodupami i kujonami o IQ 200 i średniej 6.00 zrywaliśmy się z lekcji całą grupą i nikt nikogo nie podj*bał. Raz tylko uciekliśmy z ostatniej lekcji i idąc do jakiejś pizzerii minął nas nauczyciel, który miał miec z nami lekcje. Tylko się uśmiechnął i nam pomachał :D A co tam, godzinkę wcześniej skończył ;) Wszyscy szczęśliwi.

 

 

I zgodzę się, że lizodupy i kujony nie zawsze są debilami. To zazwyczaj osoby, które sa sumienne i odpowiedzialne, dojrzałe jak na swój wiek i z takim nastawieniem podchodzą do każdej lekcji. Ja tam ich szanowałem. Z drugiej jednak strony chyba można sobie odpuścić jeden dzień w okresie, czyz nie ;)?

Teoretycznie tak, w dodatku, że wychowawca i nauczyciele mają wyjebane czy ktos jest, czy go nie ma (mówię o mojej szkole, technikum). Kończy się na nieobecności, którą można usprawiedliwiać. 

Opublikowano

 

Uj z policją, byleby matka sie nie dowiedziała.

 

#top

 

W liceum jest tak samo, nawet z klasowym planktonem, lizodupami i kujonami o IQ 200 i średniej 6.00 zrywaliśmy się z lekcji całą grupą i nikt nikogo nie podj*bał. Raz tylko uciekliśmy z ostatniej lekcji i idąc do jakiejś pizzerii minął nas nauczyciel, który miał miec z nami lekcje. Tylko się uśmiechnął i nam pomachał :D A co tam, godzinkę wcześniej skończył ;) Wszyscy szczęśliwi.

 

 

I zgodzę się, że lizodupy i kujony nie zawsze są debilami. To zazwyczaj osoby, które sa sumienne i odpowiedzialne, dojrzałe jak na swój wiek i z takim nastawieniem podchodzą do każdej lekcji. Ja tam ich szanowałem. Z drugiej jednak strony chyba można sobie odpuścić jeden dzień w okresie, czyz nie ;)?

Teoretycznie tak, w dodatku, że wychowawca i nauczyciele mają wyjebane czy ktos jest, czy go nie ma (mówię o mojej szkole, technikum). Kończy się na nieobecności, którą można usprawiedliwiać. 

 

 

 

To już kwestia ludzi i negocjacji. Elita mojej klasy też nie chciała iść, ale wystarczyło porozmawiać.

 

No i tak naprawdę, dopóki masz pewien poziom frekwencji i powyżej 18 lat (technikum) to nie czekają Cię żadne konsekwencje za ucieczki.

 

Ja osobiście, jako klasowy rak w klasie maturalnej byłem straszony przez wychowawczynię i pewną psorkę, że nie dopuszczą mnie do matur bo mam złe oceny i moja frekwencja balansuje na poziomie 50%. Wtedy faktycznie, jako niedoszły maturzysta miałem wyje*ane na szkołe, wolałem iść na piwo i rzeczywiście w szkole bywałem 2 góra 3 dni w tygodniu. Ale utrzymałem średnie 2.0 i frekwencję 50 kilka % a matury zdałem bez żadnych problemów :)

 

,To co mówią nauczyciele a juz na pewno uczniowie nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości :)

sygna.png

Opublikowano

generalnie to u mnie zawsze zostaje 1 osoba, ta sama. 100% frekwencji ma od 2 lat ;^) Czasem sie opłaca klasowo zwinąć, zawsze się polepszą kontakty i można ciekawie spędzić czas, najlepiej w jakiś luźny dzień w szkole :^)

graphic.png

Opublikowano

U mnie to było tak, że wszyscy gadali, że wiejemy a jak przyszło do wyjścia ze szkoły to nagle wszyscy się rozmyślali i wiało tylko 2-3 osoby i potem oni wychodzili na tych najgorszych co olewają przedmiot. Dramat ku*wa

Cyrk.png

Opublikowano

a u mnie jak sie umawialiśmy że nie idziemy .. to nie szliśmy.. na 36 osób , 16 osób nie przychodziło do sql a reszta na piwo gdzieś na miacho a chodziłem do LO więc nie wiem co to ma za znaczenie .. w dodatku profil matematyczny ;) 

Ucieczka z zajęć lekcyjnych to norma w szkołach.. nic nadzwyczajnego.. 

Opublikowano

jaki ty masz problem?

wchodzisz na rodziców librusa i piszesz sobie usprawiedliwienie, kto chce ten ucieka, kto nie to nie. Zależy od wychowawczyni, zazwyczaj ma to w dupie bo jesteście dorosli i nawet powodu nie musicie wpisywać. Nie chcecie chodzic to wasza sprawa, to ze ktos zostaje to normalne. ja często zostawałem bo mi sie nudzilo w domu i to bylo mi bez różnicy

Opublikowano

u mnie to było tak,że byliśmy podzieleni na ekonomistów i informatyków. więc albo uciekała ta grupka albo ta,nigdy nie szło się zgrać niestety.. a jak już wszyscy razem,to znalazło się 2 osłów którzy z nami wychodzili,a po chwili wracali do szkoły  :O

21583214395328697865.jpg

Opublikowano

W Liceum mialem 60% nieobecnosci , teraz jestem po 5 letnich studiach magisterskich. A mowili ze bedzie inaczej. Takze jeb szkole nic sie nie boj.

Opublikowano

Wybrał się do technikum i z lekcji spieprza xD

Nie wiem ale to raczej pasuje do licka nie uważasz?

Technikum wybierają osoby które chcą coś potrafić a nie z lekcji spieprzać :D

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

taa, zawsze się taki znajdzie, ale wyjebka na niego, niech robi co che, jak większość spierdalała, to ja razem z nimi, no i oczywiście co 2 dni spierdalałem sam xD

O cholera ty to jesteś pan swojego życia

DhyEdvI.gif

Opublikowano

OT:

Co to jest "rak xp"? Chodzi o ludzi używających windows XP?

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

Bez różnicy czy ucieknie cała klasa czy połowa

to że nikogo nie będzie na lekcji nie znaczy że będzie mniejszy przypał :)

tym bardziej jeżeli będzie to taka ucieczka zbiorowa to wychowawca może sie wkurwić i zadzwonić do rodziców

u mnie wygląda to tak że jeżeli nie chce mi się już siedzieć na lekcji to jade do domu, a jeżeli chce iść z ziomblem na browar to idziemy na ławkę pod sklep

Opublikowano

Wybrał się do technikum i z lekcji spieprza xD

Nie wiem ale to raczej pasuje do licka nie uważasz?

Technikum wybierają osoby które chcą coś potrafić a nie z lekcji spieprzać :D

Ta k***a, szczególnie, że do szkoły dojeżdżam, w maju matury, w czerwcu testy zawodowe, lekcje odpadają, a busa nie mam co godzinę. 

Opublikowano

elo, tak se mysle teraz, bo taka sporna sytuacja.

Wiadomo, w każdej klasie jest kilka takich co dupe lizą, wzorowi uczniowie itp. A reszta to takie raki xp

No ale mamy już czerwiec, osobiście jestem w technikum i mam wyjebkę na to, no ale moja klasa chce uciekać "całą klasą", lecz wiadomo, że te kujony nie uciekną. Tak se mysle - po c**j z takim nastawieniem szli do technikum, w LO chyba nie wiedzo co to ucieczka, a w technikum sam patos. 

Jak macie już uciekać całą klasą, to jak to jest u was? Wszyscy uciekajo czy zostajo też?

za czasow licealnych, jak mi sie nie chcialo isc, to po prostu nie szedlem, nawet sam i reszta mi 60tka lata.

na 29 osob, tylko 3-4 byly takie to banglania 

Opublikowano

w liceum wieksza patologia niz w technikum, uwierz wiem cos o tym xD Polecam mudurówki xD
w kazdym razie to zalezy jacy ludzie Ci sie w klasie trafia ;> 

xnu6ww.png

76561198039800791.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...