Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MySqL nie dziala (Nwm czy w tym temacie jak coś proszę o przeniesienie)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yyy odpalam pliczki terenzo /etc/rc.d/netif restart portmap śmiga  filezilla śmiga , hamachi też  mysql właśnie nie ;d ...

SS w załączniku

Jeszcze sprawdzilem ee/etc/rc.conf enable mysql yes i komendą mysql sprawdziłem w bazie i wyskoczył taki napis

Error 2002 (HY000) Can't connect to local mysql server trough socket ' /tmp mysql.sock ' (2)

Wie ktoś co robić  prosze o odpowiedź ;]

 

post-1465610-0-40235400-1463937290_thumb.png

Opublikowano

­NIE KRĘĆ KOLEGO, ODPALAJ WALMORA, WALMOROWI SIADŁA BAZA...

Co to ten Walmor ;d ?

HJ

 

 

­NIE KRĘĆ KOLEGO, ODPALAJ WALMORA, WALMOROWI SIADŁA BAZA...

Co to ten Walmor ;d ?

Jak go odpalić ;(

Opublikowano

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

ta 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

 

8.1

Opublikowano

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

ta 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

 

8.1

 

To najwidoczniej spiracony.

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

ta 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

 

8.1

 

To najwidoczniej spiracony.

 

Niet . Kompa kupiłem i aktualizowałem kilka razy do windows 10 nie podobał mi się więc zmieniłem na 8 sęk w tym że wszystko działało jeszcze miesiąc jakiś temu

Opublikowano

 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

ta 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

 

8.1

 

To najwidoczniej spiracony.

 

Niet . Kompa kupiłem i aktualizowałem kilka razy do windows 10 nie podobał mi się więc zmieniłem na 8 sęk w tym że wszystko działało jeszcze miesiąc jakiś temu

 

Chodziło mi o navicata spiraconego

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

Jeszcze pare dni temu działało j

 

 

 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze


ta 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

 

8.1

 

To najwidoczniej spiracony.

 

Niet . Kompa kupiłem i aktualizowałem kilka razy do windows 10 nie podobał mi się więc zmieniłem na 8 sęk w tym że wszystko działało jeszcze miesiąc jakiś temu

 

Chodziło mi o navicata spiraconego

 

Tzn co zrobić ? Tak pobrałem navicata ze strony producenta chyba ;d i nie jest kupiony mam jeszcze premium na kilka dni


Kilka dni temu raz włączyłem to all śmigało teraz to dziwne...

Opublikowano

Jeszcze pare dni temu działało j

 

 

 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

ta 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

 

8.1

 

To najwidoczniej spiracony.

 

Niet . Kompa kupiłem i aktualizowałem kilka razy do windows 10 nie podobał mi się więc zmieniłem na 8 sęk w tym że wszystko działało jeszcze miesiąc jakiś temu

 

Chodziło mi o navicata spiraconego

 

Tzn co zrobić ? Tak pobrałem navicata ze strony producenta chyba ;d i nie jest kupiony mam jeszcze premium na kilka dni

DAWAJWALMORA

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

 

Jeszcze pare dni temu działało j

 

 

 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

ta 

 

 

To przez windows 10. Musisz zmienic na 7-8.1

No to ja mam windows 8.1 chyba zara sprawdze

 

8.1

 

To najwidoczniej spiracony.

 

Niet . Kompa kupiłem i aktualizowałem kilka razy do windows 10 nie podobał mi się więc zmieniłem na 8 sęk w tym że wszystko działało jeszcze miesiąc jakiś temu

 

Chodziło mi o navicata spiraconego

 

Tzn co zrobić ? Tak pobrałem navicata ze strony producenta chyba ;d i nie jest kupiony mam jeszcze premium na kilka dni

DAWAJWALMORA

 

CO TO TEN WALMOR ... NWM O CO CHODZI WEZCIE MI TO WYTLUMACZCIE ;\ DAWNO SERWA NIE ROBILEM .

Opublikowano

JAAAAA.. O CO CHODZI Z TYM WALMOREM 'DAWAJ WALMORA" CO TO KURDE


JAAAAA.. O CO CHODZI Z TYM WALMOREM 'DAWAJ WALMORA" CO TO KURDE

JAKBY MÓGL MI TO KTOS NAPISAC BYLBYM WDZIECZNY

Opublikowano

Nie no jak specjalnie ja staram Ci się pomóc, najlepszym sposobem będzie na zaradzenie Twoim problemom WŁĄCZENIE WALMORA.

Wytlumacz mi co to jest ta WALMORA

Nie no jak specjalnie ja staram Ci się pomóc, najlepszym sposobem będzie na zaradzenie Twoim problemom WŁĄCZENIE WALMORA.

Albo powiedz jak to włączyć ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...