Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nordikowy diament


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://prntscr.com/b6cqf8

 

Gra się zaczęła bo przecież po co zdodgować.. Ja miałem promo więc bez różnicy ;).

 

http://prnt.sc/b6cysk

Pisales, ze zbanowali ci juz ~10 kont? a zachowujesz sie jakbys gral w te gre pierwszy raz

Na kazdym elo znajduja sie takie elementy. Nie pierwsza i nie ostatnia przegrana seria, ale rozumiem, trzeba sie wyplakac na forum

 

­

Opublikowano

 

http://prntscr.com/b6cqf8

 

Gra się zaczęła bo przecież po co zdodgować.. Ja miałem promo więc bez różnicy ;).

 

http://prnt.sc/b6cysk

Pisales, ze zbanowali ci juz ~10 kont? a zachowujesz sie jakbys gral w te gre pierwszy raz

Na kazdym elo znajduja sie takie elementy. Nie pierwsza i nie ostatnia przegrana seria, ale rozumiem, trzeba sie wyplakac na forum

 

­

 

No musiałem się k***a wypłakać :D

Nie komentuje

Hello there.

Opublikowano

 

czemu masz tak duzo okienek czatu otwartych

Ja po 2h będąc zalogowanym mam więcej. xD

 

//3x smite w teamie, nowa meta.. xD

 

Był okres kiedy taki masowy smite mógł działać, ale to raczej nie jest dobry sposób na dzień dzisiejszy.

 

No powiem, że przykro się patrzy na takich ludzi lecz sam osiągnąłeś 5 poziom przy czym inni mieli już o wiele większy. To, że ktoś trolluje to nie znaczy, iż możesz się poddawać. Każda gra może być ugrana.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

czemu masz tak duzo okienek czatu otwartych

pootwieral zeby inni mysleli ze ma znajomych xD

@top

 za sam nick HI IM TU_WPISZ_SWOJ_SPIERDOLONY_NICK powinien byc perm 

 37 farmy w 17 minucie xddddddddddd

 

A ty masz raka jakiegoś? Po co miałbym to robić. 37 farmy może dlatego że stałem na spawnie bo team się poddał anyway i tylko latał po mapie i się bawił?

Hello there.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...