Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smierc Igora


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w wyniku interwencji dostał gumowym pociskiem w szyję i zmarł. Zdarza się. 

 

No umarł, no lol, s**t happens. xDD

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Po co zakladasz drugi raz ten sam temat, jak za pierwszym razem mod wyjebal go do kosza (slusznie)?

 

topic: 1 patusa mniej

Opublikowano

Po co zakladasz drugi raz ten sam temat, jak za pierwszym razem mod wyjebal go do kosza (slusznie)?

 

topic: 1 patusa mniej

Przeczytaj tresci w obu tematach i zadaj sobie to pytanie jeszcze raz :D

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

2. Jak ktoś wierzy, że policja ma jakiś profit w zajebaniu podrzędnego oszusta to niech się odezwie do Karola bo też jest spierdoliną

 

 

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

 

 

a tak dodając, ciekawe co on takiego strasznego zrobił, że tak go potraktowano ;_;

 

­

Opublikowano

Sam sobie na to zasłużył. Nie na śmierć oczywiście tylko na spałowanie. Normalnych czystych i uczciwych ludzi policja nie ściga. U nas to i tak się patyczkują bo w USA od razu kulka w łeb i by tacy delikwenci nie skakali. Jeszcze raz podkreślam nikogo nie ściga się bez powodu. Jak ktoś ma coś na sumieniu to musi ponieść konsekwencje. W tym przypadku być może przesadzili a być może zmarł z innych przyczyn ale gdyby był czysty nic takiego by się nie stało. Niestety bydło trzeba trzymać krótko za mordę.

Cyrk.png

Opublikowano

Wystarczy śledzić profil Stonogi, aby wiedzieć, że "policja" nie raz przekracza swoje uprawnienia. Myślą, że nie wiadomo kim są, a jak patrzę na naszywki to najniższy stopień XDDDDDDDDD 

 

A co do śmierci tego chłopaka to się nie wypowiem, bo nie chce mi się w to zagłębiać nawet. Od lat wiadomo, że Policja jest spierdolona, ale on pewnie też nie był niewinny :>

Opublikowano

Wystarczy śledzić profil Stonogi, aby wiedzieć, że "policja" nie raz przekracza swoje uprawnienia. Myślą, że nie wiadomo kim są, a jak patrzę na naszywki to najniższy stopień XDDDDDDDDD 

 

 

Bo do policji przyjmuje się najgłupszych z najgłupszych, żeby były posłusznymi marionetkami. Z większością ''policji'' nie da się nawet normalnie porozmawiać, bo ich stopień wypowiadanie się jest na poziomie sebixa z gimnazjum.

Opublikowano

to oczywiste że dostał wpierdol na komisariacie i w wyniku obrażeń zmarł

znam ziomka który na komendzie chciał wyskakiwać z 2 piętra bo tak go katowali..

mam nadzieje że zamkną tych psiarzy i będą ruchani za kratami

JP ever

Opublikowano

to oczywiste że dostał wpierdol na komisariacie i w wyniku obrażeń zmarł

znam ziomka który na komendzie chciał wyskakiwać z 2 piętra bo tak go katowali..

mam nadzieje że zamkną tych psiarzy i będą ruchani za kratami

JP ever

Oczywiście Twój kolega był aniołkiem a policja go zamknęła z nudów.  No i oczywiście kolega wykonywał wszystkie polecenia i był grzeczny na komisariacie? Nigdy w to nie uwierzę, że leją za nic. Zachowywał się jak bydło to trzeba traktować jak bydło.

Proszę bardzo jak to wygląda. Podludzie zasrani...

https://gfycat.com/CommonCautiousHarborseal

Cyrk.png

Opublikowano

 

to oczywiste że dostał wpierdol na komisariacie i w wyniku obrażeń zmarł

znam ziomka który na komendzie chciał wyskakiwać z 2 piętra bo tak go katowali..

mam nadzieje że zamkną tych psiarzy i będą ruchani za kratami

JP ever

Oczywiście Twój kolega był aniołkiem a policja go zamknęła z nudów.  No i oczywiście kolega wykonywał wszystkie polecenia i był grzeczny na komisariacie? Nigdy w to nie uwierzę, że leją za nic. Zachowywał się jak bydło to trzeba traktować jak bydło.

Proszę bardzo jak to wygląda. Podludzie zasrani...

https://gfycat.com/CommonCautiousHarborseal

 

W sumie racja.

 

Co do Igora, jakoś ciężko mi uwierzyć aby umarł od paralizatora. No nie okłamujmy się - od tego się nie sinieje i nie umiera nagle po kilku godzinach. Btw, pałowali go? Jak nie, to interesujące jest, skąd te ślady na jego ciele. Magia?

 

Moje zdanie jest takie: ścigają nie bez powodu zazwyczaj, jak się osoba zachowuje jak bydle może zostać ukarana pałą, ale nie zajebana. Na komisariacie podobnie. Lecz odmowa składania zeznań raczej nie jest dobrą wymówką do spuszczenia komuś wpierdolu. Fajnie, że ta policja może działa (nie mówię, że dobrze czy źle), ale ich interwencje najwidoczniej są zbyt ostre.

 

Nie wiem, jakie są fakty. "Przyczyna śmierci nieustalona" - ciężko uwierzyć. Wystarczy na niego popatrzeć i nie trzeba się długo zastanawiać. Powinny zostać wyciągnięte jakieś konsekwencje. Nie rzeknę, że dobry chłopak umarł od policji, bo najlepszy najwidoczniej nie był, ale nie był to powód aby zakatować go na śmierć.

19.jpg

Opublikowano

 

to oczywiste że dostał wpierdol na komisariacie i w wyniku obrażeń zmarł

znam ziomka który na komendzie chciał wyskakiwać z 2 piętra bo tak go katowali..

mam nadzieje że zamkną tych psiarzy i będą ruchani za kratami

JP ever

Oczywiście Twój kolega był aniołkiem a policja go zamknęła z nudów. No i oczywiście kolega wykonywał wszystkie polecenia i był grzeczny na komisariacie? Nigdy w to nie uwierzę, że leją za nic. Zachowywał się jak bydło to trzeba traktować jak bydło.

Proszę bardzo jak to wygląda. Podludzie zasrani...

https://gfycat.com/CommonCautiousHarborseal

zabrali go na komisariat za to ze nie wstawił się na komisje wojskową..

 

Polska policja to w 50%ach patologia. Ile było już takich przypadków że kogoś skatowali lub nayebani spowodowali wypadek drogowy?

 

gdzieś kiedyś widziałem taki mem

"gdy przejeżdża policja zaczynam się bać zamiast czuć się bezpiecznie" :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...