Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak połączyć sklep sms z serwerem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawdopodobnie nie obsługuje połączeń, lub twój serwer nie może się połączyć.

Proponuje przeżucenie strony na dedyka, nic trudnego.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Możesz jeszcze sprawdzić, czy na pewno masz włączone rcon w sever.properties. A jak masz to tak jak ktoś wyżej powiedział przerzuć serwer www na tą samą maszynę.

server-icon.png  EndiMC.pl - serwer minecraft 1.21.5 |Survival| |Gildie| |Slimefun| |Terralith|

  Serwer aktywny od ponad 8 lat

  Dołącz już dzisiaj do naszej społeczności!

 

Opublikowano

Hosting nie obsługuje połączeń RCON. Musisz zmienić host aby Ci działało, a skoro masz dedyka to zainstaluj serwer www (np. apache), wgraj stronę i powinno wszystko działać.

 

Ubuntu: http://www.ubuntu-pomoc.org/instalacja-apache-php5-mysql/

Debian: http://forum.mintshost.pl/topic/140-debianinstalacja-apache-php-mysql-i-phpmyadmin/

 

Opublikowano

Z tego, co ja wiem, musisz mieć serwer i stronę sklepu na tym samym hostingu.

 

Mało wiesz.

 

@AlexsanderARG

Jaki posiadasz itemshop?

 

Osobiście mogę ci polecić ten od Treekt'a

https://www.youtube.com/watch?v=0tFsagBeApQ

 

Jeśli jednak nie chce ci się dalej konfigurować całości, stwórz sklep na stronie: http://sklep-minecraft.pl/

Wszystko łatwo skonfigurować i w zależności od partnera mikropłatności masz kilka sposobów płatności.

Co do partnera polecę ci MicroSMS ze względu na małą prowizję i możliwość aktywacji PSC

 

A no tak, co do tego sklep-minecraft oferta single kosztuje 10 zł SMS albo 7,50 przelewem na miesiąc, nie jest to jakaś wysoka kwota jeśli twój serwer będzie przynosił dochody.

-----------------------

 

Co do twojego problemu.

Musisz podać adres ip, port (ten zwykły), port RCON oraz hasło do RCON, w swoim skrypcie, przynajmniej w moim skrypcie tak to wygląda.

Jeśli dalej będziesz miał problem z połączeniem, prawdopodobnie będziesz musiał dodać swoją witrynę na której masz postawiony sklep do whitelisty na hostingu od którego masz dedyka, jak nie masz takiej opcji w swoim panelu to napisz do BOKU aby zrobili to za ciebie.

 

Jeśli moje wskazówki ci nie pomogą to znaczy, że jestem upośledzony hehehehe

Jak będziesz miał jakieś pytania pisz na priv, powodzenia :)

Opublikowano

Możesz jeszcze sprawdzić, czy na pewno masz włączone rcon w sever.properties. A jak masz to tak jak ktoś wyżej powiedział przerzuć serwer www na tą samą maszynę.

Wydaje mi się, że przez 3 miesiące już znalazł odpowiedź...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...