Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak to rozegrać? [Związek]


Woxer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gadasz z dziewczyną przez fejsa i piszesz że to miłość chociaż nigdy jej nie spotkałeś, serio? jeżeli masz pieniądze to kup bilet do niej nie wiem autokarem czy pociągiem i jedź do niej, spotkaj się i pogadaj z nią a mamie na razie nic nie mówi.

Pisze że ją kocha i nie miał innego wyjścia to mógłby jechać nawet taksówką, ale nie ma innego wyjścia i na taxi mu się nie chce... 

Skomplikowane zaprawdę powiadam wam.

I nie jestem czarnowidzem, ale czarnotowidzę xD

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

 

Nie ukrywam już między nami coś jest, ona też to czuje, oczywiście chodzi o miłość.

 

­

Dobrze, że powiedziałeś bo już myślałem, że coś się zepsuło ;_;

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

No fajne masz problemy - rozwalony rower i czy powiedzieć mamie :)

 

-jedź autobusem/pks/taxi/pożycz rower/niech Cie ktoś podrzuci. No chyba 10 km przebyć to nie jest problem wystarczy ruszyć głową

-po co masz już teraz mówić mamie? nie widzę w tym żadnego sensu. Powiesz jej jak się rozkręci.

Cyrk.png

Opublikowano

Daj jej profil na fb to powiem ci czy pedofil czy nie, ew na pw

Opublikowano

Daj jej profil na fb to powiem ci czy pedofil czy nie, ew na pw

Hahah, się znalazł wykrywacz pedofilów xD

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Gadasz z dziewczyną przez fejsa i piszesz że to miłość chociaż nigdy jej nie spotkałeś, serio? jeżeli masz pieniądze to kup bilet do niej nie wiem autokarem czy pociągiem i jedź do niej, spotkaj się i pogadaj z nią a mamie na razie nic nie mówi.

przecież on ma 15 lat, czego sie spodziewałeś? 

 

 

swoją drogą ty wg z nią gadałeś przez skype/telefon? zero wyobraźni, a jak dla cb problemem jest pokonać 10km z buta albo chociaż taxówke zamówić (zapłaciłbyś 10 zł) to ja ci powodzenia życze w dorosłym życiu maminsynku 

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

@Woxer jesteś z Rzeszowa? Ja bym się trochę cykał na twoim miejscu ^^

 

 

 

573055d523999.png

 

 

 

 

 

573055db080d5.png

 

 

A nie mówiłem! xD

Dojeb*łeś tym postem jak sosna w dzika :v

To ja autorowi tematu radzę iść do "koleżanki" w obstawie z kolegami którzy są posiadaczami niedużych maczet :v

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

O kurwa xD

Ja bym oprócz maczet wziął jeszcze aparat :D

 

Dajcie cały link D tego artykułu, proszę....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...