Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Czy to koniec prywatnych serwerów?


sakab

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Firma Gameforge Przypomniała sobie o prawach autorskich przy nagrywaniu "let's playow" z serwerów prywatnych, póki co burdel i syf dzieję się po Niemieckiej stronie, kolejni youtuberzy dostają bana na filmy, jestem ciekaw kiedy to dojdzie do Polski i na jakiej podstawie rozdają te "suprisy". Niby Gameforge ma tylko licencję no ale.... Zabawne.

https://www.youtube.com/watch?v=64MP7-N7sjw

Mówię jak jest, zawsze.

Opublikowano

Nie privow a youtuberow. Chcialbym aby podobna akcje przeprowadzili w Polsce. Tylko dobre serwery utrzymalyby sie na rynku, bo teraz byle gotowca mozna wypromowac.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Mi sie wydaje ze mogly byc tam w filmach elementy z gf-a np jakis kawalek ich trailera czy cos tego typu

Nie, sam ich śledziłem, typowy let;s play. Ciągle ktoś teraz dostaje bana za priva. Wystarczy poszukać flame na zagranicznych forach. Śledzę zagraniczne serwery i widzę co się dzieje.

Mówię jak jest, zawsze.

Opublikowano

 

Mi sie wydaje ze mogly byc tam w filmach elementy z gf-a np jakis kawalek ich trailera czy cos tego typu

Nie, sam ich śledziłem, typowy let;s play. Ciągle ktoś teraz dostaje bana za priva. Wystarczy poszukać flame na zagranicznych forach. Śledzę zagraniczne serwery i widzę co się dzieje.

 

Nie wiem czy doszly cie sluchy ale ostatnimi czasy blizzard zamknal jeden z najwiekszych privow wowa wiec cos jest na rzeczy ;)

 

W sumie dobrze moze ze wzieli sie za tych youtuberow bo moze dzieki temu powstanie kilka serwerow ktore beda dluzej stac zamiast tego co robia niektore osoby z yt ostatnio ze gdy konczy youtuber gre odchodza gracze co czesto konczy sie szybkim upadkiem serwera a co idzie wtedy w parze negatywna opinie na temat gry metin2

Opublikowano

 

 

Mi sie wydaje ze mogly byc tam w filmach elementy z gf-a np jakis kawalek ich trailera czy cos tego typu

Nie, sam ich śledziłem, typowy let;s play. Ciągle ktoś teraz dostaje bana za priva. Wystarczy poszukać flame na zagranicznych forach. Śledzę zagraniczne serwery i widzę co się dzieje.

 

Nie wiem czy doszly cie sluchy ale ostatnimi czasy blizzard zamknal jeden z najwiekszych privow wowa wiec cos jest na rzeczy ;)

 

W sumie dobrze moze ze wzieli sie za tych youtuberow bo moze dzieki temu powstanie kilka serwerow ktore beda dluzej stac zamiast tego co robia niektore osoby z yt ostatnio ze gdy konczy youtuber gre odchodza gracze co czesto konczy sie szybkim upadkiem serwera a co idzie wtedy w parze negatywna opinie na temat gry metin2

 

Również shakes of fight też zamykają serwery i nakładają kare za robienie serwera na nowej wersji.

Możliwe, że coś się dzieje, ale wątpię, że coś zrobią z tym.

0TvW4gk.png

Opublikowano

A z ciekawości chciałbym żeby się wzieli za to u nas xD ZabQ z Szejkiem może poszli by siedzieć haha. No i ciekawe jak by to wpłynęło na privy, może zakończyła by się era syf serwerów na miesiąc.

Cyrk.png

Opublikowano

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

Opublikowano

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

Nie doprowadzilo by do upadku poniewaz administratorzy serwerow maja bazy z email graczy oraz ich nr telefonow ktore moga wykorzystac do kampani marketingowej swoich przyszlych projektow

Opublikowano

Nie privow a youtuberow. Chcialbym aby podobna akcje przeprowadzili w Polsce. Tylko dobre serwery utrzymalyby sie na rynku, bo teraz byle gotowca mozna wypromowac.

Jak taka akcja będzie w polsce to każdy ! serwer upadnie to bez licencji są :)

 

­

Opublikowano

 

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

Nie doprowadzilo by do upadku poniewaz administratorzy serwerow maja bazy z email graczy oraz ich nr telefonow ktore moga wykorzystac do kampani marketingowej swoich przyszlych projektow

 

no powiedz mi, że ty wchodzisz na emaila i czytasz reklamy, ja na swoich głównych emailach mam koło 50 tys reklam, wysłac Ci je ? Co do sms to samo, wywalone mom

Mówię jak jest, zawsze.

Opublikowano

Mogliby wreszcie poblokować tych zjebanych youtuberów z polski co jak nie dostaną hajsu to nic k***a nie nagrają dla swoich "wiernych widzów"

Opublikowano

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

To wtedy gdzie indziej by reklamowali jak nie MPC to sie zawsze coś znajdzie.

Opublikowano

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

Do tego nie mają prawa :) Ograniczasz forum z publicznego do "prywatnego" i mogą Ci skoczyć na .... 

Co do samego tematu to jak zwykle próbujesz sobie podbić wyświetleń? Łapek? Może zdobyć kolejnych widzów? Nie jest tajemnicą, że jesteś chyba największym spinaczem w tejże grze, aczkolwiek GF nie będzie śledził całej europy w poszukiwaniu privów czy youtuberów^^ Jeśli już tak się stanie to bardzo dobrze. MPCforum, Małysz, Uzur, Żaba i wielu tego pokroju youtuberów odpadnie i będzie święty spokój, amen. 

Opublikowano

 

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

To wtedy gdzie indziej by reklamowali jak nie MPC to sie zawsze coś znajdzie.

 

Może coś się znajdzie, co nie zmienia faktu ze w dzisiejszych czasach bez sporej reklamy na youtube serwer raczej nie ma prawa bytu. To zastanów się jakby to wyglądało gdyby na youtube oraz większych stronach nie można byłoby reklamować serwerów. Co jak co ale byłby to upadek prywatnych serwerów. 

Opublikowano

 

 

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

To wtedy gdzie indziej by reklamowali jak nie MPC to sie zawsze coś znajdzie.

 

Może coś się znajdzie, co nie zmienia faktu ze w dzisiejszych czasach bez sporej reklamy na youtube serwer raczej nie ma prawa bytu. To zastanów się jakby to wyglądało gdyby na youtube oraz większych stronach nie można byłoby reklamować serwerów. Co jak co ale byłby to upadek prywatnych serwerów. 

 

 

Już lepsza promocja jest przez posty na fejsie(promowane), niż youtuberów, którzy i tak mają w większości tych samych widzów.  A filmy pokazowe z serwera można zawsze samemu nagrać.

Opublikowano

 

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

Do tego nie mają prawa :) Ograniczasz forum z publicznego do "prywatnego" i mogą Ci skoczyć na .... 

Co do samego tematu to jak zwykle próbujesz sobie podbić wyświetleń? Łapek? Może zdobyć kolejnych widzów? Nie jest tajemnicą, że jesteś chyba największym spinaczem w tejże grze, aczkolwiek GF nie będzie śledził całej europy w poszukiwaniu privów czy youtuberów^^ Jeśli już tak się stanie to bardzo dobrze. MPCforum, Małysz, Uzur, Żaba i wielu tego pokroju youtuberów odpadnie i będzie święty spokój, amen. 

 

Nie do konca takie ograniczenie forum pomoze. Przeciez jest tu lamane prawo autorskie. Wedlug twojej logiki moge zalozyc prywatne forum i wstawiac dziecieca pornografie? 

Opublikowano

 

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

Do tego nie mają prawa :) Ograniczasz forum z publicznego do "prywatnego" i mogą Ci skoczyć na .... 

Co do samego tematu to jak zwykle próbujesz sobie podbić wyświetleń? Łapek? Może zdobyć kolejnych widzów? Nie jest tajemnicą, że jesteś chyba największym spinaczem w tejże grze, aczkolwiek GF nie będzie śledził całej europy w poszukiwaniu privów czy youtuberów^^ Jeśli już tak się stanie to bardzo dobrze. MPCforum, Małysz, Uzur, Żaba i wielu tego pokroju youtuberów odpadnie i będzie święty spokój, amen. 

 

Lacioszek jesteś największym dzieckiem tego forum, odkąd dostałeś betatestera wchodzisz do każdego tematu i piszesz same pierdoły. Po Twoim nicku myślę, że jesteś z pokolenia chwdp, dopisz jeszcze PL do nicku i dodaj 1 przed 9.  Tak bardzo żałuje, że nie jesteś Youtuberem, tyle pewnie by było zakłamanych filmów z Twojej strony. Ale fakt faktem jak dzieci dostają zabawkę muszą ją pokazać każdemu. Jak tam gra na Innowacyjnym Lanerisie lub Sherianie lub gdzie tam jeszcze lizałeś komuś , ciężko zliczyć fanboyu "dużych Youtuberków" . Jestem ciekaw jak Twoje testowanie serwera z minimalną wiedzą Metina 2. Gra na PL ma 9 lat i pewnie we wniosku na testera napisałeś, że tyle grasz(taaa, każdy teraz gra od 2007). Czyli 997 = 19 lat = od 10 roku życia. Nom, człowiek z doświadczeniem życiowym. Jak kieszonkowe, skończyło się? Nie pozdrawiam. Idź chwalić się do innego tematu, że masz Testera.

 

 

Sprawiedliwoscm - Lacioszek to kretyn, co chcesz więcej dodać. Łamanie prawa/ prawa autorskiego nie uchroni mpc przed karami finansowymi itp itd ale Co lacioszek może wiedzieć. + Webzen i tak ma to gdzieś a GameForge ma tylko licencję, więc mpc jest bezpieczne.

Mówię jak jest, zawsze.

Opublikowano

A generalnie to ja się ciesze że blokują YTberów za GP z metka :) Skończy się syf na YT..Chociaż wątpię, bo i tak dalej rakowiska będą konta zakładać etc.. Ale co do Polskich YTberów to niech i wprowadzą tutaj taką "rewolucje". Bo od ch*** jest tych marnych YTberów za 5 groszy, typu ŻabQu , Diablo, xCruZer i tak dalej.. I nawet był bym za tym aby to było karane. Zas co do prywatnych polskich serwerów to i tak GF nie poradzi Sobie z tym bo w necie już jest za dużo plików serwerowych i Janusz informatyki zaraz postawi następny serwer postawiony w tydzień, postoi miesiąć, zgarnie hajs za ISa i zamknie , tak jak połowa serwerów. Ale wątpię (tak jak ktos wspomniał) że era syf serwerów się zakończy.. Ale jedno mnie zastanawia. Jeżeli GF weźmie się i będzie pod uwagą kary kazać zamykać serwery (BO mysle że do tego dojdzie bo hajs im się nie zgadza) to co będzię z Antarisem - gdzie już tyle hajsu poszło na niego..


 

 

GameForge blokuje filmy na których są pokazane prywatne serwery, nie uważam ze te odsieje "prywatne serwery na miesiąc". Bo skoro się do tego posuwają to wkrótce mogą zakazać promowania serwerów na stronach nieżaleznych takich jak na przykład MPCForum. Dzięki czemu wszystkie serwery straciłyby jakakolwiek możliwość reklamy, co w konsekwencji przyczyniłoby się do upadku wszystkich prywatnych serwerów. 

 

Nie mniej jednak uważam ze tego typu działania wydarzą się tylko na scenie niemieckiej. 

Do tego nie mają prawa :) Ograniczasz forum z publicznego do "prywatnego" i mogą Ci skoczyć na .... 

Co do samego tematu to jak zwykle próbujesz sobie podbić wyświetleń? Łapek? Może zdobyć kolejnych widzów? Nie jest tajemnicą, że jesteś chyba największym spinaczem w tejże grze, aczkolwiek GF nie będzie śledził całej europy w poszukiwaniu privów czy youtuberów^^ Jeśli już tak się stanie to bardzo dobrze. MPCforum, Małysz, Uzur, Żaba i wielu tego pokroju youtuberów odpadnie i będzie święty spokój, amen. 

 

Lacioszek jesteś największym dzieckiem tego forum, odkąd dostałeś betatestera wchodzisz do każdego tematu i piszesz same pierdoły. Po Twoim nicku myślę, że jesteś z pokolenia chwdp, dopisz jeszcze PL do nicku i dodaj 1 przed 9.  Tak bardzo żałuje, że nie jesteś Youtuberem, tyle pewnie by było zakłamanych filmów z Twojej strony. Ale fakt faktem jak dzieci dostają zabawkę muszą ją pokazać każdemu. Jak tam gra na Innowacyjnym Lanerisie lub Sherianie lub gdzie tam jeszcze lizałeś komuś , ciężko zliczyć fanboyu "dużych Youtuberków" . Jestem ciekaw jak Twoje testowanie serwera z minimalną wiedzą Metina 2. Gra na PL ma 9 lat i pewnie we wniosku na testera napisałeś, że tyle grasz(taaa, każdy teraz gra od 2007). Czyli 997 = 19 lat = od 10 roku życia. Nom, człowiek z doświadczeniem życiowym. Jak kieszonkowe, skończyło się? Nie pozdrawiam. Idź chwalić się do innego tematu, że masz Testera.


Sprawiedliwoscm - Lacioszek to kretyn, co chcesz więcej dodać. Łamanie prawa/ prawa autorskiego nie uchroni mpc przed karami finansowymi itp itd ale Co lacioszek może wiedzieć. + Webzen i tak ma to gdzieś a GameForge ma tylko licencję, więc mpc jest bezpieczne.

 

Nie to że cos ale sam pokazujesz w tym momencie jakim jestes szczylem i jaki masz niski iloraz inteligecji.. Ahhh Człowieku to jego sprawa co on robi a Ciebie tak naprawdę powinno ch** to obchodzić.. Potrafisz tylko hejtować? Mogę stwierdzić tak jak Ty na jego temat że jestes większym rakowiskiem i bardziej spier****** amebą niż ZBUKU.. Również mogę stwierdzić że jestes ze spierd******* pokolenia "SWAG" . "FEJM W INTERNECIE A BYCIE PIZ** W ŚWIECIE" , "JEB** BIEDE" , "HASZTAG_CZAPKA WPIER*****" i tak dalej... Mógł więcej wymieniać.. Co do grania w Metina ja sam gram równo z 10 lat i co Ci do tego? Ból dupy masz że to on jest BetaTesterem? Człowieku naprawdę jebn** się w ten pusty łeb i wyjdź z domu. Wszędzie te spier****** ameby.. Nawet ***** tutaj..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...