Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PC 2500zł / Brać czy zmienić coś?


wugsii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zestaw dobry, jednak polecam brać i5-6500 (i5-6400 jest niezłe, ale i5-6500 jest wydajniejsze)

http://www.morele.net/inventory/info/nWeznh/ wyjechałem 100 zł, bo ta i5 jest droższa 100 zł.

Jeśli masz jeszcze trochę kasy, możesz dołożyć do innej obudowy - ta jest bardzo dobra, ale jeśli w przyszłości rozbudowywałbyś komputer, i miałaby znaleźć się w nim płyta ATX, to do tej obudowy by nie weszła.

Jeśli jednak nie potrzebujesz, nie bierz. Zestaw jest naprawdę fajny ;)

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Zestaw dobry, jednak polecam brać i5-6500 (i5-6400 jest niezłe, ale i5-6500 jest wydajniejsze)

http://www.morele.net/inventory/info/nWeznh/ wyjechałem 100 zł, bo ta i5 jest droższa 100 zł.

Jeśli masz jeszcze trochę kasy, możesz dołożyć do innej obudowy - ta jest bardzo dobra, ale jeśli w przyszłości rozbudowywałbyś komputer, i miałaby znaleźć się w nim płyta ATX, to do tej obudowy by nie weszła.

Jeśli jednak nie potrzebujesz, nie bierz. Zestaw jest naprawdę fajny ;)

 

Pozdrawiam :)

Ale jak wpisze kod na montaż to nie będzie dużo za limitem.

Z dysku może zjechać do seagate jak chce.

Buda zostaje, jest najlepsza w swojej cenie.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

 

Zestaw dobry, jednak polecam brać i5-6500 (i5-6400 jest niezłe, ale i5-6500 jest wydajniejsze)

http://www.morele.net/inventory/info/nWeznh/ wyjechałem 100 zł, bo ta i5 jest droższa 100 zł.

Jeśli masz jeszcze trochę kasy, możesz dołożyć do innej obudowy - ta jest bardzo dobra, ale jeśli w przyszłości rozbudowywałbyś komputer, i miałaby znaleźć się w nim płyta ATX, to do tej obudowy by nie weszła.

Jeśli jednak nie potrzebujesz, nie bierz. Zestaw jest naprawdę fajny ;)

 

Pozdrawiam :)

Ale jak wpisze kod na montaż to nie będzie dużo za limitem.

Z dysku może zjechać do seagate jak chce.

Buda zostaje, jest najlepsza w swojej cenie.

 

nie jest najlepsza w swojej cenie. masz regnum rg1, który jako tako jest wydajniejszy, bo ma więcej możliwości i w sumie blacha jest grubsza, więcej waży. 

 

za 2,6k masz r9 380 4GB, więc nie wiem po co pchać się w 950(?) bez napędu można przeżyć. 

klik

kulturą pracy dużo się nie różni, praktycznie w ogóle a wydajnością owszem. między tymi dwoma kartami jest przepaść. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...