Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SGA, SGM, GM, AF ~ OutLaw †


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama!

Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!
Reklama!

 

gkDpR1w.png

 

aauHN8F.png



Qs2dNUe.png
Witajcie!
Może na początek się przedstawię.
Mam na imię Mateusz, mam 21 lat i pochodzę z okolic Krakowa. 
Jak widać szkołę już dawno skończyłem, aktualnie pracuje w firmie budowlanej. Staram się dostać do Wojska, być może mi się uda, zobaczymy. 
Zainteresowania? Hmm... ciężko mi jest określić tak wszystko w kilku zdaniach, ponieważ są dosyć rozległe, spróbuję wypisać te najważniejsze. 
Na pierwszym miejscu jest Historia, wszystko co związane z tą dzieciną mnie interesuje.
Powoli zaczynam czytać książki psychologiczne, są tam naprawdę ciekawe rzeczy. 
Militaria, o tym nie mógłbym zapomnieć, broń - sprzęt wojskowy, super sprawa. 
Informatyka, internet, multimedia, to wszystko mnie kręci.
Jak pisałem wcześniej, jest tego sporo, ale mam za mało czasu i za dużo tego wszystkiego jest do opisania. 

Z charakteru jestem osobą bardziej spokojną, niż zakręconą... choć przy weekend'zie różnie bywa.
Staram się pomagać ludziom w problemach, nie olewam nikogo. 
Jestem miły, rzadko mi się zdarza być chamskim dla kogoś, ale takie przypadki też się zdarzały. 
Odpowiedzialność, to mnie cechuje. Zawsze staram się taki być. 
Jestem osobą uczciwą, nienawidzę jeśli ktoś mnie okłamuje, bądź nie jest w stosunku do mnie szczery. 
Przeważnie jestem osobą poważną, ale czasami trzeba się troszkę wyluzować i pożartować, nie ma z tym problemu. 
Dziwnie się czuję charakteryzując Siebie, naprawdę...



pgJQgc2.png


Uff, w końcu udało się dotrzeć do doświadczenia. 
Po półrocznej przerwie od serwerów metina postanowiłem wrócić do dalszej pracy. 
Aktualnie nie znajdziecie mnie na żadnym serwerze, żadnym forum, nigdzie. 

Eseia.pl ~ Stanowisko SGA & Administrator Forum
Kremos.eu ~ Stanowisko Administrator Forum
Ascanis.pl ~ Stanowisko Administrator Forum
Arise2.pl ~ Stanowisko Administrator Forum & GA
Neria.pl ~ Stanowisko Administrator Forum & SGM
Ish**.pl ~ Administrator Forum
Tiv***.pl ~ Administrator & GA
FGOnline ~ Stanowisko Global Moderator

***ath.pl ~ Stanowisko Moderator Forum
Priv Metin ~ Stanowisko Kid-Moderator
Vestivia ~ Stanowisko GM

Ragnaros.pl ~ Stanowisko SGA
Eranis.eu (More4You.pl) ~ Stanowisko SGM albo GM, nie pamiętam / Administrator Forum
Mjollnir.eu ~ Stanowisko Administrator
More4You.pl (Póżniej ProjectPC.eu) ~ Współwłaściciel Projektu
NeleusMT2.pl ~ Stanowisko GA

I tutaj jest problem, bo Ja już zapomniałem po prostu gdzie mogłem jeszcze pracować. 
No trudno, jeśli Sobie przypomnę, to na pewno dopiszę. 

Na serwerze mogę pomóc w dosłownie każdej sprawie, oprócz spraw technicznych, w tym jestem słabiutki.
Mogę się również polecić do prac przy forum na silniku IP. Board, bez problemu.
Posiadam własny zespół moderacyjny, więc nie musisz Sobie zaprzątać głowy szukaniem potrzebnych osób.

Partner w pracy.

 

PrD82p5.png
 

Czego oczekuję od właściciela projektu:
~ Przede wszystkim uczciwości, serwera dla graczy.
~ Dobrego kontaktu Gadu Gadu, TeamSpeak, bądź facebook.
~ Plików ukończonych chociaż w 90%.

~ Miłej atmosfery i poczucia humoru. 

Za pracę na serwerze czy też forum nie oczekuje PLN, SM czy jakieś innej formy płatności. 
Robię to po prostu dla Hobby. 

Czas na serwer zawsze się znajdzie, nie ważne jest ile czasu jesteś online, tylko jaka jest Twoja skuteczność wykonywania pracy. 



VBeS8Gf.png


Posiadam dużą grupę na facebook'u mającą +3000 tysiące użytkowników, więc chętnie mogę wspomóc reklamę Twojego serwera.


4B3Qnuv.png

Kontakt Gadu-Gadu ~ 57078306.
Wiadomość Prywatna MPC.

Zapraszam do kontaktu.

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem czy w dzisiejszych czasach ludzie wgl szukają GM-ów itp. Jedynie te serwery które Rekrutacją chcą przyciągnąć ludzi na Swój serwer. Nie wiem też za bardzo co chcesz robić myśląc 

 

 

~ Plików ukończonych chociaż w 90%, żebym miał co do roboty. 

Raczej gm-ów szuka się jak już jest all zrobione ( nie mówię o przyjaciołach ^^ ) ... 

Mimo to fajnie napisane, moim zdaniem estetycznie. Polecam

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Nie wiem czy w dzisiejszych czasach ludzie wgl szukają GM-ów itp. Jedynie te serwery które Rekrutacją chcą przyciągnąć ludzi na Swój serwer. Nie wiem też za bardzo co chcesz robić myśląc 

 

 

~ Plików ukończonych chociaż w 90%, żebym miał co do roboty. 

Raczej gm-ów szuka się jak już jest all zrobione ( nie mówię o przyjaciołach ^^ ) ... 

Mimo to fajnie napisane, moim zdaniem estetycznie. Polecam

Dziękuję za kilka słów od Ciebie. 

Bardziej chodziło mi o kilka własnych pomysłów na serwer, które można by było dodać przed ukończeniem plików. 

Zmienię to. 

Opublikowano

Jak najbardziej Polecam , miałem okazje współpracować z Outlawem przez 6 miesięcy.

 

+ Dobry kontakt

+ Wiele Pomysłów

+ Kulturka osobista 

+ Dobra pomoc dla graczy

 

 

 

W przyszłości jak najbardziej się zgłoszę ponownie do ciebie ;-) , a jest pomysł.

Opublikowano

Szczerze? Ni cholery nie chciało mi się tego czytać.. Nie żeby było coś źle napisane lub jakieś błędy.. Po prostu za dużo jest tego.. Twoje "podanie" powinno być napisane prosto, zwięźle i na temat. 

Według mnie mało ludzi obchodzi to czym się zajmujesz na co dzień. W byciu GM'em to ni cholery Ci się nie przyda..
Ale cóż, powodzenia :)  

Opublikowano

Jak najbardziej Polecam , miałem okazje współpracować z Outlawem przez 6 miesięcy.

 

+ Dobry kontakt

+ Wiele Pomysłów

+ Kulturka osobista 

+ Dobra pomoc dla graczy

 

 

 

W przyszłości jak najbardziej się zgłoszę ponownie do ciebie ;-) , a jest pomysł.

Dzięki, będziemy w kontakcie. 

 

 

Szczerze? Ni cholery nie chciało mi się tego czytać.. Nie żeby było coś źle napisane lub jakieś błędy.. Po prostu za dużo jest tego.. Twoje "podanie" powinno być napisane prosto, zwięźle i na temat. 

Według mnie mało ludzi obchodzi to czym się zajmujesz na co dzień. W byciu GM'em to ni cholery Ci się nie przyda..

Ale cóż, powodzenia :)  

Moim zdaniem coś o Sobie trzeba napisać, bez względu na wszystko. 

Starałem się pisać krótko i na temat, tak aby wszystko co potrzebne znajdowało się w temacie. 

 

Dzięki za kilka słów. 

Opublikowano

Polecam człowieka tak jak swoje rapsy.

 

~~Zbuku

Dzięki.

 

 

Polecam. Brał udział ze mną w kilku projektach i tylko polecić! :)

Tak samo mogę polecić Ciebie, dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...