Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EASY] ROZPIERDOL - Prywatny serwer sfgame (wersja 555)


SebuśPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

385191401046323369478.png­

Zapraszam was wszystkich na mój nowy prywatny serwer. 
Serwer jest na starej wersji i nie będzie aktualizacji. 


722581401195316369478.png

10 000 603291401199586702704.png

1 500 964221401199586702704.png

 

 

Nie ma nic nowego.

 Piszcie w temacie co chcecie dodać do serwera to postaram się dodać  B)

 

ROZPIERDOL.vipserv.org

http://rozpierdol.vipserv.org

Serwer jest bardzo łatwy ;) 

Miłej zabawy. :lenny: 

 

PS. Szukam moderatora gry. 

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Szata graficzna nie wygląda najlepiej.

Nie wiem czy tak powinno być.

http://scr.hu/0w761/pt9xn

Ale serwer i tak polecam można nieźle się poprawić.

 

 

Szata wygląda jak wygląda. Będzie więcej graczy będzie nowy wygląd.

 

Czekam na propozycje graczy co dodać/zmienić na serwerze :) 

 

­

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

 

Szata graficzna nie wygląda najlepiej.

Nie wiem czy tak powinno być.

http://scr.hu/0w761/pt9xn

Ale serwer i tak polecam można nieźle się poprawić.

 

 

Szata wygląda jak wygląda. Będzie więcej graczy będzie nowy wygląd.

 

Czekam na propozycje graczy co dodać/zmienić na serwerze :)

 

­

 

 

ine ma co zieniac. server na pol godziny i konczysz grac.

luffy-impressed-crying-one-piec.gif?w=35

Opublikowano

Popraw 4 klucz do lochów, wieże 1lvl, a zaraz nagle robi się 14 ..

Proponuje dodać, codzienne dodawanie grzybów po 100(twój wybór, twój serwer)
 

Dobrze się gra, polecam
_____________________________
djmatrix

Opublikowano

Popraw 4 klucz do lochów, wieże 1lvl, a zaraz nagle robi się 14 ..

 

Proponuje dodać, codzienne dodawanie grzybów po 100(twój wybór, twój serwer)

 

Dobrze się gra, polecam

_____________________________

djmatrix

 

Poprawię klucz. 

Brakuje wam grzybów? Coś pomyślę :)

 

 

ine ma co zieniac. server na pol godziny i konczysz grac.

 

 

Co byś chciała zobaczyć na serwerze easy by zostać na dłużej? :)

 

Pamiętajcie że to serwer do zabawy i jeżeli chcecie zostać na dłużej to proponujcie co zmienić :)

 

// Błąd z kluczem usunięty :) 

 

­

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Pasjonat
Opublikowano

Spoko serwer, gra się szybko, łatwo i przyjemnie. Szybko idzie wbić top1 xD zapraszam do gildii OldAnbu ;)

Opublikowano

Proponuję dodać łatwiejszy dostęp do grzybów, tańsze itemy w sklepach i naprawić lochy gildyjne.

Main_flamethrower.jpg
Opublikowano

Proponuję dodać łatwiejszy dostęp do grzybów, tańsze itemy w sklepach i naprawić lochy gildyjne.

 

Łatwiejszy dostęp? Większość osób w topce ma po kilka tysięcy :)

Co nie działa w lochach gildyjnych? 

 

­

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Proponuję dodać łatwiejszy dostęp do grzybów, tańsze itemy w sklepach i naprawić lochy gildyjne.

 

Łatwiejszy dostęp? Większość osób w topce ma po kilka tysięcy :)

Co nie działa w lochach gildyjnych? 

 

­

 

Nie da się i uruchomić, a co do grzybów do jestem w top 3 i zostało mi 3 ponieważ nie mam pojęcia skąd je wziąść :/

Main_flamethrower.jpg
Opublikowano

Nom mi też się skończyły a mam jak na razie największy lvl 580 :P

Ok nie ważne przy pomijaniu jest duża szansa na 9~10 grzyba :)

Serwer jest bardzo przyjemny :)

Opublikowano

Dodaj kupno grzybów, 1mln złota za 50 grzybów w końcu jak sam wspomniałeś jest to serwer dla zabawy ...

Main_flamethrower.jpg
Opublikowano

Dodaj kupno grzybów, 1mln złota za 50 grzybów w końcu jak sam wspomniałeś jest to serwer dla zabawy ...

Dlaczego napisałeś aby dodać kupno grzybków a w przykładzie dałeś kupno złota za grzybki?

Opublikowano

­

 

 

Dodaj kupno grzybów, 1mln złota za 50 grzybów w końcu jak sam wspomniałeś jest to serwer dla zabawy ...

Dlaczego napisałeś aby dodać kupno grzybków a w przykładzie dałeś kupno złota za grzybki?

 

 

Już to przygotowałem ale nie ma mnie w domu i nie mam jak tego  wrzucić na serwer.

Przepraszam was :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Serwer na chwilę bo na dłuższą mete nie ma co robić.

Mimo to warto obczaić lecz trzeba przymknąć oko na błędy.

Opublikowano

Nic nie ingerowałem w pliki gry, po prostu jest bug na lochy który wcześniej został zauważony. Ot historia. 

Nadal nie wyjaśnia jak w takim czasie wbiłeś taki lvl bo z tych zbudowanych lochów nie ma aż takiego expa

Main_flamethrower.jpg
Opublikowano

Jest. Wystarczy zobaczyć jaki request jest wysyłany aby lochy wbić. I wkleić to do przeglądarki. Komunikacja na starych plikach jest easy.

Plus co do błędów to można robić awkę w nieskończoność. Tzn blokada wykonania awki jest tylko po stronie swf a nie ma po stronie req.php (jednak przyrost expa jest minimalny przy takim lvl).

Powtarzam, jeszcze raz nie wbiłem się do bazy danych(nie wiem nawet od czego spróbować). Po prostu zamiast klikać przyciskiem myszy "Zrób loch" to klikałem F5.

PS. Polecam przeczytać kod źródłowy Zeus'a. Możliwe, że inne kwiatki się tam znajdują.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...