Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak się zachować w przypadku ataku?


damian1876

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.Idzie na mnie atak na pewno to katapulty/tarany.Mam trochę defa i dużo offa.Atak dojdzie za 20h.Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić ? Wycofać wojsko ?Murek na 20 , świat bez farmy

Opublikowano

Pewnie fejk zapewne gosc robi odznake zaatakuj 100+ graczy.

 

Cofnij wojsko , zostaw zwiad i deff , bo po co mieszac wojsko najwyzej ten maly deff padnie , a gosc nic nie zobaczy w razie co.

Opublikowano

Troche defa to wycofaj wszystko lepiej , bo nawet mały off i pewnie wszystko padnie, zostaw sam zwiad najlepiej , jak nie masz plemienia ktore Cie obstawi to kontruj albo pograne, chyba ze wczesniej go przejmiesz ;)

Opublikowano

Troche defa to wycofaj wszystko lepiej , bo nawet mały off i pewnie wszystko padnie, zostaw sam zwiad najlepiej , jak nie masz plemienia ktore Cie obstawi to kontruj albo pograne, chyba ze wczesniej go przejmiesz ;)

Jak 20H+ atak leci nie ma sensu slac kontry :)

 

Znajac zycie to fejk , a slac kontre gosc dostalby obstawe i pograne po stracie wosjk we wczesnym etapie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...