Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uciążliwe przenoszenie przez przeglądarkę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

@Razeer123

 

 

 

nie udostępniany softu systemu. Jedyna możliwość wgrania jest na centralnym serwisie przez technika.

 

Ale idioci, o nie BO KTOŚ JESZCZE ZROBI CUSTOM ROM I NASZE TELEFONY BĘDĄ BARDZIEJ POPULARNE I LEPIEJ WSPIERANE. LEPIEJ NIE UDOSTĘPNIAJMY.

 

Jakbym ja to miał to bym im chamsko po instalacji przez tego technika pieprzonego zrobił .zipa i do neta wrzucił. W takim razie chyba jedyne wyjście. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

 

@Razeer123

 

 

 

nie udostępniany softu systemu. Jedyna możliwość wgrania jest na centralnym serwisie przez technika.

 

Ale idioci, o nie BO KTOŚ JESZCZE ZROBI CUSTOM ROM I NASZE TELEFONY BĘDĄ BARDZIEJ POPULARNE I LEPIEJ WSPIERANE. LEPIEJ NIE UDOSTĘPNIAJMY.

 

Jakbym ja to miał to bym im chamsko po instalacji przez tego technika pieprzonego zrobił .zipa i do neta wrzucił. W takim razie chyba jedyne wyjście. 

 

 

Nie ma jakiejś "uniwersalnej" wersji androida?

Opublikowano

 

 

 

@Razeer123

 

 

 

nie udostępniany softu systemu. Jedyna możliwość wgrania jest na centralnym serwisie przez technika.

 

Ale idioci, o nie BO KTOŚ JESZCZE ZROBI CUSTOM ROM I NASZE TELEFONY BĘDĄ BARDZIEJ POPULARNE I LEPIEJ WSPIERANE. LEPIEJ NIE UDOSTĘPNIAJMY.

 

Jakbym ja to miał to bym im chamsko po instalacji przez tego technika pieprzonego zrobił .zipa i do neta wrzucił. W takim razie chyba jedyne wyjście. 

 

 

Nie ma jakiejś "uniwersalnej" wersji androida?

 

Niestety, coś takiego nie istnieje. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

 

 

 

@Razeer123

 

 

 

nie udostępniany softu systemu. Jedyna możliwość wgrania jest na centralnym serwisie przez technika.

 

Ale idioci, o nie BO KTOŚ JESZCZE ZROBI CUSTOM ROM I NASZE TELEFONY BĘDĄ BARDZIEJ POPULARNE I LEPIEJ WSPIERANE. LEPIEJ NIE UDOSTĘPNIAJMY.

 

Jakbym ja to miał to bym im chamsko po instalacji przez tego technika pieprzonego zrobił .zipa i do neta wrzucił. W takim razie chyba jedyne wyjście. 

 

 

Nie ma jakiejś "uniwersalnej" wersji androida?

 

Niestety, coś takiego nie istnieje. 

 

 

A Android od innej marki nie będzie pasował?

Opublikowano

 

 

 

 

 

@Razeer123

 

 

 

nie udostępniany softu systemu. Jedyna możliwość wgrania jest na centralnym serwisie przez technika.

 

Ale idioci, o nie BO KTOŚ JESZCZE ZROBI CUSTOM ROM I NASZE TELEFONY BĘDĄ BARDZIEJ POPULARNE I LEPIEJ WSPIERANE. LEPIEJ NIE UDOSTĘPNIAJMY.

 

Jakbym ja to miał to bym im chamsko po instalacji przez tego technika pieprzonego zrobił .zipa i do neta wrzucił. W takim razie chyba jedyne wyjście. 

 

 

Nie ma jakiejś "uniwersalnej" wersji androida?

 

Niestety, coś takiego nie istnieje. 

 

 

A Android od innej marki nie będzie pasował?

 

Nie będzie, zbrickuje Ci telefon. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

@Razeer123 czyli telefon do kosza?  :v

Nie, telefon do serwisu. Za darmo Ci to powinni zrobić. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

@Razeer123 czyli telefon do kosza?  :v

Nie, telefon do serwisu. Za darmo Ci to powinni zrobić. 

 

 

W przypadku utraty gwarancji, raczej nie zrobią tego za darmo.

Opublikowano

 

 

@Razeer123 czyli telefon do kosza?  :v

Nie, telefon do serwisu. Za darmo Ci to powinni zrobić. 

 

 

W przypadku utraty gwarancji, raczej nie zrobią tego za darmo.

 

Po pierwsze mogą się nie zorientować, że nie masz (bo czasami siedzi taki misiek, który po prostu odeśle, jak mojego S3), ewentualnie spytaj ich o koszt, nie powinien przekroczyć 50 zł, a ten człowiek powinien zrobić to na miejscu. Jak nie zrobi to do jakiegoś serwisu spróbuj oddać, powiedz w czym rzecz i spytaj o koszt - również powinno stać się na miejscu za kilkanaście, może do 40 zł. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

@Razeer123 telefon zakupiłem w jakimś sklepie, gdzie głównie posiadają telefony takiej marki.

Możesz spróbować oddać go im. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...