Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uciążliwe przenoszenie przez przeglądarkę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądarka Google Chrome przy każdym uruchomieniu, czy otwarciu nowej karty, przenosi mnie na takie i podobne strony. [załącznik] Zdarzają się również przeniesienia do Google Play, w celu pobrania jakiegoś chłamu. Dodam, że nie pobieralem żadnych plików, prócz zaufanych aplikacji oraz muzyki. Skan Avastem i AVG nie przyniósł żadnych efektów.

 

post-1301026-1461339384,7249_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Po pierwsze, to na telefonie nie używa się żadnych skanerów ani antywirusów, a co do tematu to spróbuj full wipe.

Opublikowano

Po pierwsze, to na telefonie nie używa się żadnych skanerów ani antywirusów, a co do tematu to spróbuj full wipe.

 

Dlaczego? - Zaraz wypróbuję.

 

Jeżeli chodzi o problemy z pobieraniem w Google Play to nadal występują.

Opublikowano

A to nie jest wina strony na którą wchodzisz? Czasami reklamy tak przenoszą, spróbuj AdBlocka sobie wgrać (ale tego z XPOSED jak masz roota, jak nie to nic nie wgrywaj). 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Przeglądarka Google Chrome przy każdym uruchomieniu, czy otwarciu nowej karty, przenosi mnie na takie i podobne strony. [załącznik] Zdarzają się również przeniesienia do Google Play, w celu pobrania jakiegoś chłamu. Dodam, że nie pobieralem żadnych plików, prócz zaufanych aplikacji oraz muzyki. Skan Avastem i AVG nie przyniósł żadnych efektów.

 

attachicon.gifScreenshot_2016-04-22-17-28-02.png

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Nic z tym nie zrobisz, to strona przenosi automatycznie. Jedynie adblock, ewentualnie przeglądarka z wbudowanym adblockiem xD

Opublikowano

A to nie jest wina strony na którą wchodzisz? Czasami reklamy tak przenoszą, spróbuj AdBlocka sobie wgrać (ale tego z XPOSED jak masz roota, jak nie to nic nie wgrywaj).

Nowa karta przenosi na takie strony? Raczej nie jest to możliwe. Tak, czy siak problem został rozwiązany - przywracanie ustawień fabrycznych pomogło, ale w dalszym ciągu pozostaje sprawa pobierania.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

 

A to nie jest wina strony na którą wchodzisz? Czasami reklamy tak przenoszą, spróbuj AdBlocka sobie wgrać (ale tego z XPOSED jak masz roota, jak nie to nic nie wgrywaj).

Nowa karta przenosi na takie strony? Raczej nie jest to możliwe. Tak, czy siak problem został rozwiązany - przywracanie ustawień fabrycznych pomogło, ale w dalszym ciągu pozostaje sprawa pobierania.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Nowa karta nie przenosi, to pewnie był problem z jakąś aplikacją. Odnośnie pobierania - zmień sobie domyślną stronę startową na pustą lub Google. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

A to nie jest wina strony na którą wchodzisz? Czasami reklamy tak przenoszą, spróbuj AdBlocka sobie wgrać (ale tego z XPOSED jak masz roota, jak nie to nic nie wgrywaj).

Nowa karta przenosi na takie strony? Raczej nie jest to możliwe. Tak, czy siak problem został rozwiązany - przywracanie ustawień fabrycznych pomogło, ale w dalszym ciągu pozostaje sprawa pobierania.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Nowa karta nie przenosi, to pewnie był problem z jakąś aplikacją. Odnośnie pobierania - zmień sobie domyślną stronę startową na pustą lub Google.
Mhm, problem z aplikacją. Nagle na jednym z pulpitów pojawiła się nowa przeglądarka o nazwie "Browser", która jest wręcz kopią Google Chrome, lecz w denerwujący sposób, bardzo często przekierowuje. Ja nic nie instalowalem, a tego czegoś nie da się odinstalowac.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

 

 

 

A to nie jest wina strony na którą wchodzisz? Czasami reklamy tak przenoszą, spróbuj AdBlocka sobie wgrać (ale tego z XPOSED jak masz roota, jak nie to nic nie wgrywaj).

Nowa karta przenosi na takie strony? Raczej nie jest to możliwe. Tak, czy siak problem został rozwiązany - przywracanie ustawień fabrycznych pomogło, ale w dalszym ciągu pozostaje sprawa pobierania.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Nowa karta nie przenosi, to pewnie był problem z jakąś aplikacją. Odnośnie pobierania - zmień sobie domyślną stronę startową na pustą lub Google.

 

Mhm, problem z aplikacją. Nagle na jednym z pulpitów pojawiła się nowa przeglądarka o nazwie "Browser", która jest wręcz kopią Google Chrome, lecz w denerwujący sposób, bardzo często przekierowuje. Ja nic nie instalowalem, a tego czegoś nie da się odinstalowac.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Sprawdź zainstalowane aplikacje oraz to, która z nich może mieć uprawnienia administratora na urządzeniu. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Zainstalowane aplikacje:

  • Allegro
  • Aplikacja Google
  • Facebook
  • Gmail
  • GO Keyboard
  • Hangouts
  • Mapy
  • Messenger
  • Retrica
  • Sklep Google Play
  • Snapchat
  • Taptalk
  • Usługi Google Play

Aplikacje mają dużo uprawnień, lecz przy żadnej nie pisze, że ma ustawienia administratora.

 

/edit.

Robi się to niepokojące...

27e1abff796ea1c8d3763bd19f32f54d.jpg

 

/edit2.

Nawet tego nie mogę odinstalować.

 

Opublikowano

Zainstalowane aplikacje:

  • Allegro
  • Aplikacja Google
  • Facebook
  • Gmail
  • GO Keyboard
  • Hangouts
  • Mapy
  • Messenger
  • Retrica
  • Sklep Google Play
  • Snapchat
  • Taptalk
  • Usługi Google Play
Aplikacje mają dużo uprawnień, lecz przy żadnej nie pisze, że ma ustawienia administratora.

 

/edit.

Robi się to niepokojące...

27e1abff796ea1c8d3763bd19f32f54d.jpg

 

/edit2.

Nawet tego nie mogę odinstalować.

 

Wywal Go Keyboard w cholerę. 

 

Ustawienia > Aplikacje i sprawdź czy tam nie ma nic niepokojącego. Jeśli próbowałeś już ustawień fabrycznych to spróbuj jeszcze hard resetu z recovery - niby to samo, ale może pomoże. Ewentualnie trzeba będzie przeflashować soft. Podaj nam nazwę telefonu. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

Zainstalowane aplikacje:

  • Allegro
  • Aplikacja Google
  • Facebook
  • Gmail
  • GO Keyboard
  • Hangouts
  • Mapy
  • Messenger
  • Retrica
  • Sklep Google Play
  • Snapchat
  • Taptalk
  • Usługi Google Play
Aplikacje mają dużo uprawnień, lecz przy żadnej nie pisze, że ma ustawienia administratora.

 

/edit.

Robi się to niepokojące...

27e1abff796ea1c8d3763bd19f32f54d.jpg

 

/edit2.

Nawet tego nie mogę odinstalować.

 

Wywal Go Keyboard w cholerę. 

 

Ustawienia > Aplikacje i sprawdź czy tam nie ma nic niepokojącego. Jeśli próbowałeś już ustawień fabrycznych to spróbuj jeszcze hard resetu z recovery - niby to samo, ale może pomoże. Ewentualnie trzeba będzie przeflashować soft. Podaj nam nazwę telefonu. 

 

 

Kruger&Matz Move 5.

Opublikowano

 

 

Zainstalowane aplikacje:

  • Allegro
  • Aplikacja Google
  • Facebook
  • Gmail
  • GO Keyboard
  • Hangouts
  • Mapy
  • Messenger
  • Retrica
  • Sklep Google Play
  • Snapchat
  • Taptalk
  • Usługi Google Play
Aplikacje mają dużo uprawnień, lecz przy żadnej nie pisze, że ma ustawienia administratora.

 

/edit.

Robi się to niepokojące...

27e1abff796ea1c8d3763bd19f32f54d.jpg

 

/edit2.

Nawet tego nie mogę odinstalować.

 

Wywal Go Keyboard w cholerę. 

 

Ustawienia > Aplikacje i sprawdź czy tam nie ma nic niepokojącego. Jeśli próbowałeś już ustawień fabrycznych to spróbuj jeszcze hard resetu z recovery - niby to samo, ale może pomoże. Ewentualnie trzeba będzie przeflashować soft. Podaj nam nazwę telefonu. 

 

 

Kruger&Matz Move 5.

 

Poszukaj softu na stronie producenta, bo ja nie mogę znaleźć na XDA.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Data i godzina sie zgadza... Wtedy właśnie wróciłem do domu i włączyłem wi-fi. Co to za folder?

Dodany obrazek

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Data i godzina sie zgadza... Wtedy właśnie wróciłem do domu i włączyłem wi-fi. Co to za folder?

85e0618dfae86b91a5e6f7d6d34f2841.jpg

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Reklam z twojej klawiatury. Usuń ją. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

I wszystko wraca... Mógłby ktoś odnaleźć dla mnie Androida 5.1, który będzie współpracował w tym telefonie i napisać instrukcję jak dokonać instalacji? - Odwdzięczę się.

Opublikowano

@ref.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Podaj dokładną nazwę telefonu i wersję Androida. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

@ref.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Podaj dokładną nazwę telefonu i wersję Androida.
Kruger&Matz MOVE 5, Android 5.1, wersja jądra 3.10.65, numer kompilacji Kruger&Matz_MOVE5_V09_20160303.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

 

 

@ref.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Podaj dokładną nazwę telefonu i wersję Androida.

 

Kruger&Matz MOVE 5, Android 5.1, wersja jądra 3.10.65, numer kompilacji Kruger&Matz_MOVE5_V09_20160303.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Napisz do Kruger&Matz i poproś żeby wysłali Ci stock system do flashu http://www.krugermatz.com/pl/i/Kontakt/15 do tego telefonu: http://www.krugermatz.com/pl/p/MOVE-5-bialy/2244

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

 

 

@ref.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Podaj dokładną nazwę telefonu i wersję Androida.

 

Kruger&Matz MOVE 5, Android 5.1, wersja jądra 3.10.65, numer kompilacji Kruger&Matz_MOVE5_V09_20160303.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Napisz do Kruger&Matz i poproś żeby wysłali Ci stock system do flashu http://www.krugermatz.com/pl/i/Kontakt/15 do tego telefonu: http://www.krugermatz.com/pl/p/MOVE-5-bialy/2244

 

 

Pisałem już do nich w sprawie pobierania, również pisali o tym jaki mam system.

Opublikowano

 

 

 

 

@ref.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Podaj dokładną nazwę telefonu i wersję Androida.

 

Kruger&Matz MOVE 5, Android 5.1, wersja jądra 3.10.65, numer kompilacji Kruger&Matz_MOVE5_V09_20160303.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Napisz do Kruger&Matz i poproś żeby wysłali Ci stock system do flashu http://www.krugermatz.com/pl/i/Kontakt/15 do tego telefonu: http://www.krugermatz.com/pl/p/MOVE-5-bialy/2244

 

 

Pisałem już do nich w sprawie pobierania, również pisali o tym jaki mam system.

 

A dali Ci tego stocka, czy nie? W ostateczności możesz iść do ich serwisu i powiedzieć, że Ci się psuje system i żeby Ci go przegrali. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

@ref.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Podaj dokładną nazwę telefonu i wersję Androida.

 

Kruger&Matz MOVE 5, Android 5.1, wersja jądra 3.10.65, numer kompilacji Kruger&Matz_MOVE5_V09_20160303.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Napisz do Kruger&Matz i poproś żeby wysłali Ci stock system do flashu http://www.krugermatz.com/pl/i/Kontakt/15 do tego telefonu: http://www.krugermatz.com/pl/p/MOVE-5-bialy/2244

 

 

Pisałem już do nich w sprawie pobierania, również pisali o tym jaki mam system.

 

A dali Ci tego stocka, czy nie? W ostateczności możesz iść do ich serwisu i powiedzieć, że Ci się psuje system i żeby Ci go przegrali. 

 

 

Serwis odpada, straciłem gwarancję, przez głupotę.  <.<

Napisałem do nich drugą wiadomość w tej właśnie sprawie.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

@ref.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

Podaj dokładną nazwę telefonu i wersję Androida.

 

Kruger&Matz MOVE 5, Android 5.1, wersja jądra 3.10.65, numer kompilacji Kruger&Matz_MOVE5_V09_20160303.

 

Wysłane z mojego MOVE 5 przy użyciu Tapatalka

 

Napisz do Kruger&Matz i poproś żeby wysłali Ci stock system do flashu http://www.krugermatz.com/pl/i/Kontakt/15 do tego telefonu: http://www.krugermatz.com/pl/p/MOVE-5-bialy/2244

 

 

Pisałem już do nich w sprawie pobierania, również pisali o tym jaki mam system.

 

A dali Ci tego stocka, czy nie? W ostateczności możesz iść do ich serwisu i powiedzieć, że Ci się psuje system i żeby Ci go przegrali. 

 

 

Serwis odpada, straciłem gwarancję, przez głupotę.  <.<

Napisałem do nich drugą wiadomość w tej właśnie sprawie.

 

W takim razie poczekajmy na rozwój sprawy, też do nich napiszę. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...