Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] iBanner - najlepszy banner interaktywny dla ciebie!


xXCineKSoNXx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ciekawie by było jakbyś dodał auto zmianę grafiki.­

@Nileox Wlasnie planuje ale teraz cos sie dzieje z demem do ibanneru...

Probuje rozwiazac ten problem...

eNlYHmx.png

Opublikowano

Zjebany banner, lepszego nie bylo?

Napisał twórca gorszego syfu.

Co do wersji ostatniej pokazuje już troszkę lepszy poziom jednak nadal widze tu sporo bezsensownie napisanych rzeczy.

Skoro banner w owej wersji nie posiada identyfikacji użytkownika to jest sens robić go na takiej zasadzie jak masz teraz?

W sumie nawet gdybyś ją miał pokusiłbym się o napisanie aplikacji, które co określony czas by go generowała.

	if ($kanaly_obecne == "") {
	$kanaly_obecne = "error";
	}

Zmieniłbym na:

imagettftext($obraz, 50, 0, 946,348, $kolor_czcionki, $styl_czcionki, (($kanaly_obecne == '') ? 'Błąd' : $kanaly_obecne));

@Edit

Od dawna piszesz pod TS3? Bo patrząc po Twoim kodzie to nie.

Opublikowano

 

Zjebany banner, lepszego nie bylo?

Napisał twórca gorszego syfu.

Co do wersji ostatniej pokazuje już troszkę lepszy poziom jednak nadal widze tu sporo bezsensownie napisanych rzeczy.

Skoro banner w owej wersji nie posiada identyfikacji użytkownika to jest sens robić go na takiej zasadzie jak masz teraz?

W sumie nawet gdybyś ją miał pokusiłbym się o napisanie aplikacji, które co określony czas by go generowała.

	if ($kanaly_obecne == "") {
	$kanaly_obecne = "error";
	}

Zmieniłbym na:

imagettftext($obraz, 50, 0, 946,348, $kolor_czcionki, $styl_czcionki, (($kanaly_obecne == '') ? 'Błąd' : $kanaly_obecne));

@Edit

Od dawna piszesz pod TS3? Bo patrząc po Twoim kodzie to nie.

 

Dziękuje za podpowiedz, tak pisze od dawna. @K-Scripts

@Coarser powiedział najgorszy student syfu...

eNlYHmx.png

Opublikowano

 

 

Zjebany banner, lepszego nie bylo?

Napisał twórca gorszego syfu.

Co do wersji ostatniej pokazuje już troszkę lepszy poziom jednak nadal widze tu sporo bezsensownie napisanych rzeczy.

Skoro banner w owej wersji nie posiada identyfikacji użytkownika to jest sens robić go na takiej zasadzie jak masz teraz?

W sumie nawet gdybyś ją miał pokusiłbym się o napisanie aplikacji, które co określony czas by go generowała.

	if ($kanaly_obecne == "") {
	$kanaly_obecne = "error";
	}

Zmieniłbym na:

imagettftext($obraz, 50, 0, 946,348, $kolor_czcionki, $styl_czcionki, (($kanaly_obecne == '') ? 'Błąd' : $kanaly_obecne));

@Edit

Od dawna piszesz pod TS3? Bo patrząc po Twoim kodzie to nie.

 

Dziękuje za podpowiedz, tak pisze od dawna. @K-Scripts

@Coarser powiedział najgorszy student syfu...

 

 

Skoro piszesz do dawna to zacznij sensownie myśleć. :)

 

Te 113 linijek zamień na 30 sensownych plus zmień konfigurację dodaj tam wszystko :)

Opublikowano

@K-Scripts

 

Zauważyłem, że to przez rozmiar loga. 

Jak to jest możliwe, że rozmiar musi być taki sam jak podstawowego loga?

Nie musi być, ale wtedy musisz ustawić wysokość i szerokość gdzie dany napis ma być umieszczony.

imagettftext($obraz, 50, 0, 946,348, $kolor_czcionki, $styl_czcionki, (($kanaly_obecne == '') ? 'Błąd' : $kanaly_obecne));

w tym wypadku to 946, 348.

Opublikowano

Polecam banner, działa jak należy. + dla ciebie za wget friendly <3

 

Tylko szkoda że apache2 wymagane ;c nigix lepszy

A.... i jak zmienić wielkość czcionki? tego tekstu?

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Opublikowano

Polecam banner, działa jak należy. + dla ciebie za wget friendly <3

 

Tylko szkoda że apache2 wymagane ;c nigix lepszy

A.... i jak zmienić wielkość czcionki? tego tekstu?

@PolskiRiko masz tutaj te 50 co nie? to jest ta wielkosc czcionki.

@ALL na chwile nieobecnosci mam zepsuty laptop i niestety nie bedzie update'ów, przez co mam na laptopie plik ci.dll został uszkodzony przez współpracowników.

@K-Scripts możesz przez moją nieobecność poprawiać wersje iBanneru? Jeżeli tak odpisz mi na GG.

eNlYHmx.png

Opublikowano

Ja z tym bannerem mam taki problem że czasami przestaje się aktualizować i trzeba wejść na tą stronkę żeby się odświeżyło. Gfx ustawiony na 60 

Opublikowano

Lanzer39 bez problemu da się ;) Ja tak zrobiłem i działa. 

 

 

xXCineKSoNXx Mam jedną uwagę odnośnie tego bannera. Podczas restartu serwera, restartują się wszystkie dane. Dało by się aby liczba wejść zapisywała się a nie restartowała?  

Opublikowano

Lanzer39 bez problemu da się ;) Ja tak zrobiłem i działa. 

 

 

xXCineKSoNXx Mam jedną uwagę odnośnie tego bannera. Podczas restartu serwera, restartują się wszystkie dane. Dało by się aby liczba wejść zapisywała się a nie restartowała?  

@MrBigBigosPl

niestety nie.

 

@ALL

Kod oddaje na waszą korzyść, projekt narazie jest odrzucony do 30 czerwca.

Ponieważ mam problemy życiowe (mam ważną operacje w szpitalu) a nie chce umierać/opuścić świata odrazu...

Dbajcie żeby nikt nie podrabiał się podemnie.

I żeby jakiś kapuś np. @Coarser skopiował kod/zajmował sie update...

 

Moderatorów prosze o pilnowanie tematu/tymczasowe zamknięcie.

eNlYHmx.png

Opublikowano

@update @iBanner
Nareszcie, w końcu skończony update 1.0.8-alpha!
I w nowym programie, jakim jest Eclipse.
IBANNER (BLUE EDITION UPDATE)
POBIERZ: iBanner-blue-edition.rar
DODANO:

  • intregracja pod serwer radiowy (shoutcast)
  • wysylanie nicku w bannerze. (trwa nadal w zabudowie)
  • zmieniono grafike. nowy lepszy styl (oczy sie nie zepsuja :D)

USUNIETO:

  • Statystyki uptime, download & upload. (po co/na co w takim sztosie? :D)

eNlYHmx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...