Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] iBanner - najlepszy banner interaktywny dla ciebie!


xXCineKSoNXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+

-

+

+

-

+

+

-

+

+

-

+

+

-

+

 

Jogvlce.png presents...

iBanner - Najlepszy banner dla serwerów głosowych TS3!



CO POSIADA?
- Licznik online na serwerze TS3!
- Licznik kanałów na serwerze TS3!
- Licznik odwiedzin na serwerze TS3!
- Uptime serwera

- Download & upload serwera


DOWNLOAD:

- IBANNER V.1.0.7  -
Co dodano?
Upload & download serwera.

Link: http://msoftware.5v.pl/iBanner-v1.0.7.zip
Strona aplikacji: kliknij.

Skan: kliknij tutaj!

 

- DEMO APLIKACJI -
http://msoftware.5v.pl/ibanner-demo/banner.php

 

Copyright © by Jogvlce.png 2016

eNlYHmx.png

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#refresh
 

 

Nie działa ta najnowsza wersja­

Bo ona jeszcze jest w trakcie kodowania itd.
 

 

nie działa link

Link dziala, mi wszystko dziala :)

eNlYHmx.png

Opublikowano

Kiedy skończysz pracę nad tym botem ;)? Nawet fajnie to wygląda tylko że mam parę pytań:

1.Będzie możliwość wgrania innego zdjęcia który ma format gif?

2.Będzie możliwość zmiany położenia tekstu? 

Opublikowano

Kiedy skończysz pracę nad tym botem ;)? Nawet fajnie to wygląda tylko że mam parę pytań:

1.Będzie możliwość wgrania innego zdjęcia który ma format gif?

2.Będzie możliwość zmiany położenia tekstu? 

@MrBigBigosPl

1. wlasnie nie bardzo

2. tak bylo mozna w wersji 1.0.2 http://msoftware.5v.pl/dl.php?chkall

eNlYHmx.png

Opublikowano

Ughughugh.

Banner brzydki, na co komu ilość kanałów. Dodaj jakieś dedykowane informacje w zależności od użytkownika który wyświetla baner.

Opublikowano

NOWA WERSJA BANNERU + NOWA WYMYSLONA NAZWA!
CO DODANO?
- banner w gifie.
- support ts3.
- intergacja silniku AnimGif
CO USUNIETO?
- date oraz godzine
- beznadziejny opis na dole...
- rozne tam rzeczy.

 

 

No nie wiem ale mi np. najnowsza wersja nie działa :) tworzy się  banner_sever.gif w którym jest kwadracik z X

lubie-to-png.png

Opublikowano

Coś mi nie działa ;/ Jak próbuje wejść na stronę to mam możliwość pobrania plików nic po za tym.

instalację apt-get install apache2 php5 php5-gd -y wykonałem. 

Opublikowano

Coś mi nie działa ;/ Jak próbuje wejść na stronę to mam możliwość pobrania plików nic po za tym.

instalację apt-get install apache2 php5 php5-gd -y wykonałem. 

Kliknij w tym banner.php

lubie-to-png.png

Opublikowano

@topic poprosze zmiane nazwy na iBanner - interaktywny banner dla ciebie!
@ALL UPDATE 1.0.5 - POPRAWIONO!
Usunieto:
- wsparcie z AnimGif

- wsparcie pliku gif (uzywac jpg.)
Poprawiono:
teksty bugajace sie. pozniej dam ss.

czcionke.
i tyle.
DOWNLOAD: http://msoftware.5v.pl/iBanner-1.0.5.zip

WERSJA WYSZŁA SPOD BETY!

eNlYHmx.png

Opublikowano

Tekst wygląda brzydko razem z liczbami, odstęp jest za duży. Polecam generować cały tekst razem.

Opublikowano

Tekst wygląda brzydko razem z liczbami, odstęp jest za duży. Polecam generować cały tekst razem.

Pytanie... @I'm ToNy

Czy pomozesz programowac iBanner?

Jezeli tak to prosze bardzo o kontakt na PW!

eNlYHmx.png

Opublikowano

Dodaj Administrację online.

@Canecorso

Dodam takie cos jezeli sie dowiem jak to dokodowac :D

narazie tego nie koduje bo nie znam sie troche na tym liczniku osob ze 1 lub 2

 

eNlYHmx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...