Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BeStrongMu | Exp->x2016| Drop->x70 |Start 23.04.2016 godz.18.00


Piter24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

p3VRIQ.gif

 

Nazwa serwera: BestrongMu
Zapraszamy na Tesy :)

22.04 Restart kont

Rejestracja czynna 23.04 od ok godz 15 ;)

Start 23.04.2016 godz 18.00
Exp: 2016x
Drop: 70x
Seazon: 6
Strona:
http://bestrongmu.pl
BB: off (ale jest komenda /money)

<-Party Exp Bonus->

Hp mobów: 100%
Reset: 400lvl (w grze komendą /reset)

Staty zostają

Add: /add: str,agi,ene,vit,com
Grand Reset: Tak, 100rr
Nagroda 3000crd do WebShopu


Max stats: 32767

 

Punkty za lvl:
DK: 10
DW: 10
ELF: 10
SUM: 10
DL: 15
MG: 15

Jawele:
Bless -> 100%
Soul -> 100%
Life -> 100%
JOH-> 100%
Praleczka:
100% (na wsio, wingi itp)

 

Spoty:
Prawie na każdej mapie ;)

Arena: On

Spot z Kundunem w KR3 (resp co 7min, Kun na sterydach)

 Drop: itemki +0+L+Skill+3opcje exe

po 2 sety z każdej klasy +bronie itp

Selupan->Mocarny (LaCleon)

Drop: Itemki 380lvl: +0+L+Skill+3opcje exe


Sklepy:
Itemki+9+L+zen

 

Eventy:

BloodCastle->Nagroda chaosy

<- DevilSquare ->

ChaosCastle->Ngroda blesy i soule

Castle Siege-> w każdą Sobotę o 21;00 do 22;00

Ngroda dla zwycięskiej gildi to

credyty lub unikatowe itemy

Illusion Temple->Soule,Chosy,Blessy

Medusa->Nagroda to chaosy

Place of Swamp  (52,16) podczas eventu

Selupan; bramy w Rolkion/LaCleon

Custom Drop event 

Imperial Guardian->javele (npc pod barem)

Double Goer->Javelsy (npc pod barem)

Inwazje

Licytacje

Eventy organizowane przed Administracje

i wiele wiele innych ;)

Już teraz można  zapracować na credyty 

które zostaną dodane zaraz po starcie

promując server na innych forach :)

więcej info na naszym Forum.

 

 

Waluta:
Jawel of Chaos
Jawel of Bless
Jawel of Soul
Itemki Fo

Fo+acc

Administracja:
<- Strenght ->
<- NoName ->

 

Zapraszamy na naszego FaceBooka-> https://web.facebook.com/bestrongmu/

Opublikowano

Wbijam na pewno :)

Pralka ma na wszystko 100%? Wingi 3 lvl, piórko, fenir?

Staty po resie zostają?

Coś rejestracja nie działa. Beta trwa? 

//edit

Konto sie udało zrobić ale gra nie odpala - coś anty hack blokuje, u brata to samo. (Could not connect to the server)

Opublikowano

Beta trwają nadal, res acc w piątek ;)
Staty po rr zostają.

Pralka na 100% na wingi itemki fenie itp ;)

Co do AH spróbuj powyłączać wszystkie inne programy, ew antywira 

Opublikowano

Beta trwają nadal, res acc w piątek ;)

Staty po rr zostają.

Pralka na 100% na wingi itemki fenie itp ;)

Co do AH spróbuj powyłączać wszystkie inne programy, ew antywira 

 

Probowałem. Firewall/zapora, szybkie 2x uruchomienie maina, zgodność z Win7/XP, z wyłączonymi praktycznie wszystkimi "swoimi" procesami i dalej to samo. Na innym kompie też to samo i niestety u brata też.

Hulam na w10, ale na wirtualnej z XP też niestety nie moge się podłączyć :/. Do tej pory wszystkie serwery na s4-s9 hulały bez problemu. Te na MuEmu też. Jest jakiś log w którym da rade sprawdzić co by ewentualnie mogło blokować?

Opublikowano

Zrób wszystkim przysługę - nie wstawiaj publikacji w języku ojczystym na anglo-języczna fora, bo jedynie potwierdzasz stereotyp polaczka-cebulaczka, którego znajomość języków obcych kończy się na "poland stronk".

Brakuje tylko tego, żebyś jeszcze na ruskie fora powrzucał z dopiskiem "zapraszam" :v

Opublikowano

 

Beta trwają nadal, res acc w piątek ;)

Staty po rr zostają.

Pralka na 100% na wingi itemki fenie itp ;)

Co do AH spróbuj powyłączać wszystkie inne programy, ew antywira 

 

Probowałem. Firewall/zapora, szybkie 2x uruchomienie maina, zgodność z Win7/XP, z wyłączonymi praktycznie wszystkimi "swoimi" procesami i dalej to samo. Na innym kompie też to samo i niestety u brata też.

Hulam na w10, ale na wirtualnej z XP też niestety nie moge się podłączyć :/. Do tej pory wszystkie serwery na s4-s9 hulały bez problemu. Te na MuEmu też. Jest jakiś log w którym da rade sprawdzić co by ewentualnie mogło blokować?

 

Wrzucony nowy klient.

Powinno działać ;)

Opublikowano

Patrząc na poprzednią edycje to zrobił bym kilka zmian :

- Zmniejszył liczbę mobów na spotach ( troszke za szybko to idze )

- Zrobił Arene od 200 lv ( dodatkowo dałbym kilka fajnych lepszych  spotów na innych mapach by ludzie tylko na arene nie chodzili )

- Zbalansował bym troche pvp

- Dodał inwazje gold mobów ( usunął tego kunduna ) a w ws dałbym max 3 opcje do wyboru +L +skill

- wywalił wszystkie wingi ze sklepu i zmienił % na stworzenie ich 

- wywalic item questy na 3 rd ze sklepu , a także itemki na robienie wingów 3 lv

- zmienić itemki ze sklepu na zwykłe od dragona do gd + 9 

- zminić liczbę pkt za lv 

- dopracować troche ws na stronie bo słabo wygląda 

Jak coś sobie przypomnę albo  wymyślę nowego to napisze ;)

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

w ten sam dzien startuje chaosmu, stawiasz sobie wysoko poprzeczkę, bo graczy wybiorą Twoj albo ich serwer...

Opublikowano

w ten sam dzien startuje chaosmu, stawiasz sobie wysoko poprzeczkę, bo graczy wybiorą Twoj albo ich serwer...

Raczej nie te same ustawienia więc komu się co bardziej podoba to to wybierze ;)

Opublikowano

Na easy grało sie spoko tylko że szybko dopadała nuda bo za łatwo i sądzę że po tych zmianach będzie ciekawiej.Co do wyboru serwera to właściwie sprawa prosta -ktochce się pobawić grą i nie ślęczeć 24/24 przy kompie wybierze Twój serwerek .Co do kunduna na Kr 3 to popieram propozycje usunięcia go i wprowadzenie inwazji gold mobów co 2h np.będzie polowanie -bedzie ciekawiej .Nie będzie oblężenia Kr 3 i okupowania przez silniejszych graczy ( polowanie daje szanse każdemu na ubicie golda),oczywiscie podkręcić jak zrobiłeś to z Selupanem.To oczywiście propozycja ,myślę że wiele potencjalnych graczy myśli podobnie . Pozdrawiam .

Opublikowano

I od tego kochani są gildie ;P

Gildia zawsze pomoże lub sprzeda/da Ci itemek którego potrzebujesz, poratuje jakimś blesem czy chaosem,

a w razie czego spuści wpier.... komu trzeba  ;)

Opublikowano

rzecz jasna gracze wybiorą, jednak gdyby serwer startował później niż chaosmu, to Ci niezadowoleni z gry na Chaos Mu przyjda na otwarcie Twojego servera, a tak to prawdopodobne że tego już nie zrobią z uwagi na to iż ranking ruszył. Ta część graczy którzy i tak nie lubi takich ustawień to nie przyjdzie i tak, więc jeśli wystartuje dzień później nikomu się nic nie stanie, a możliwe że zyskasz dużo większą liczbe graczy.

Opublikowano

wszystko ladnie pieknie ! :)

-mam nadzieje ze nie bedzie wingow kamieni piorek w shop oraz questow itemow exe

-spoty wystarcza 8-10mob

 

RESZTA JEST USTAWIONA PIEKNIE ;) CZEKAM NA START

 

Pytanko czy nie mozna dac startu w Piatek :)?

 

Moze zrob EVENT na start Kto wbbije 1 GR WYGRYWA FENIRA? albo 3 pierwsze os.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...