Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WSPÓŁPRACA PRZY STRONIE O CHARAKTERZE FORUM


Vertolio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam zamiar stworzyć forum [domena już wykupiona, role-play.pl] ­ o charakterze centrum z zapowiedziami, publikacjami i newsami dot. projektów na scenie RP opartych o platformy:

  • MTA (Multi Theft Auto)
  • SA:MP (San Andreas: Multiplayer)
  • GMP (Gothic Multiplayer)

Orientuję się w tej dziedzinie i też wiem, że MyBB i większość darmowych silników są brzydkie. Mi zależy na estetycznym forum, więc szukam kogoś, kto udzieli mi tej licencji na rzecz forum, oczywiście daje dostęp do wszystkich kont: 

- dostęp tj. login/e-mail oraz hasło do mintshost.pl (tu została wykupiona domena na rok);

- dostęp tj. login/e-mail oraz hasło do FTP serwera www;

- dostęp tj. login/e-mail oraz hasło do hostingu (keex.pl, panel, poczta etc.)

Osoba ta otrzymuje również rangę współwłaściciela, jeżeli jest kompetentna i odpowiedzialna. Od takiej osoby wymagam jedynie posiadania licencji IPB, może być wygasła, która cały czas należy do niego, lecz ją użycza, oraz wymagam trochę oleju w mózgu, tj. kompetentność, umiejętność pracy w grupie, etc..

Zainteresowane osoby proszę o kontakt prywatną wiadomością.

Pozdrawiam ;).

­

Opublikowano

Zdajesz sobie sprawę że, do podpięcia pod inną domenę trzeba licencje odnowić?

Jest to mały koszt, ale zawsze coś :D

Tak samo kto wyłoży to bez żadnego zysku?

Opublikowano

W sumie o tym nie pomyślałem, portal raczej jakiś kont premium mieć nie będzie, ale jakieś konto bankowe, nr SMS, aby wesprzeć projekt..

a tak btw. napisałem, że licencja może być wygasła, nie napisałem, że musi być.

­

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...