Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ReactorMU | EXP: 60/69x | DROP: 40% | S6EP3 | PVP/PVE MAX:20rr | START: 23.04 18:00 GMT+1


Miraclee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiec tak jak sami widzicie totalna olewka ze strony Założyciela Severa !

"Totalne dno gówno z którym człowiek będzie się musiał użerać "

Pozdrawiam Tester

;DDDDD

 

Edit: sprawę wyjaśniłem na pm.

iHacks  <3

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie powiedziałbym, że 100 mil za resa jest z kosmosu. To fajna motywacja do zbierania zen. Najsłabsze itemy z opcją +zen zaczynają się liczyć. Ludzie wystawiają itemki w norii za zen co też jest fajne. Im więcej będziesz mieć resów tym szybciej wbijesz następny 400lvl ale wcale nie łatwo uzbierać aż tyle kasy.. Może być tak, że  wbijesz 400lvl ale kasę na res będziesz musiał jeszcze zbierać..

Opublikowano

Serwer godny polecenia, stabilnie przynajmniej 100 online non stop, 0 dc, bugów póki co nie zaobserwowałem, jedyne co razi w oczy to duża przewaga RF już na samym początku, goldy, wyższe spoty etc, obawiam się o kundumy i problem z dogonieniem ich w itemkach, tak czy siak trzeba walczyć :)

Opublikowano

Serwer godny polecenia, stabilnie przynajmniej 100 online non stop, 0 dc, bugów póki co nie zaobserwowałem, jedyne co razi w oczy to duża przewaga RF już na samym początku, goldy, wyższe spoty etc, obawiam się o kundumy i problem z dogonieniem ich w itemkach, tak czy siak trzeba walczyć :)

Dzięki za dobre słowo. Wydawało mi się, że zmniejszenie podstawowego DMG u RFa o ponad 40% wystarczy. Widocznie jakby go nie nerfić to i tak będzie dobry. Co do bossów i najlepszych goldów - każda klasa powinna je ustać.

 

Pozdrawiam i zapraszam :)

iHacks  <3

Opublikowano
Nowa inwazja zawitała na serwerze. 

 

Co, gdzie i jak:

 

-"Tarkan Zaikan Invasion"

-Pojawia się co 12 godzin

-Nieco niższy dmg/def niż Golden Great Dragon.

-Dropi 2 losowe itemy:

Box of Kundun +4 lub +5

Bundle Jewel of Bless(10)

Bundle Jewel of Soul(10)

4 WcoinC za zabicie tego dziada. 

 

W poniedziałek startuje rejestracja na pierwszy Castle Siege, który odbędzie się w Niedziele 08.05.2016r. 

 

Zapraszam na serwer :)

iHacks  <3

Opublikowano

Agility Elf zdecydowanie potrzebuje troche miłości. Moglbys dodac bolty i strzaly z wiekszym plusem chociaz, albo podkrecic mu troche dmg oraz usunac wymagania AG(fioletowy pasek) z multishota.

Fajnie by bylo jakby Agility elf sie liczyl w pvp a nie tylko same ee.

Opublikowano

w********a co chwile.

 

 

Wyglada na to ze zaczeli ddosowac serv :(

To tylko jakiś wietnamiec xD nie spodobał mu się pewnie serwer ^^. Dostał bana na konto/zakres ip/hwid. Miejmy nadzieje, że sytuacja się nie powtórzy a jeśli tak, to będzie banowany każde urządzenie z którego się połączy, aż do skutku. 

 

Pozdrawiam i zapraszam!

iHacks  <3

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na serwer. Gracze chętnie pomogą nowym, jest bonus exp w pt także nie ma problemu :)

Opublikowano

Skoro serwer nie działa, to przenoszę do archiwum.

W razie, gdyby to była tylko przerwa techniczna, to proszę o PW, to przywrócę temat.

9La1rOf.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...