Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ReactorMU | EXP: 60/69x | DROP: 40% | S6EP3 | PVP/PVE MAX:20rr | START: 23.04 18:00 GMT+1


Miraclee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przypominam że do startu zostało tylko 2 godziny. 

 

Zapraszam!

:/ człowiek się napali a tu takie numery :) no nic to czekamy (podawaj też PL godzinkę) nie będzie głupich pytań od nas :D

Opublikowano

Statystyki. Dwa serwery które przed chwilą a dokładnie o 18.00 wystartowały:

-ChaosMu  in game online:     24

-BeStrongMu in game online:  32

 

Miejmy nadzieję, że tutaj będzie trochę więcej..

Opublikowano

Gdzie trzeba wypakować tego Patcha?

Do klienta:). Może być ten ze strony a może być inny s6 jeśli posiadasz. Launcher posiada autoupdate więc pobierze potrzebne rzeczy.

 

Statystyki. Dwa serwery które przed chwilą a dokładnie o 18.00 wystartowały:

-ChaosMu  in game online:     24

-BeStrongMu in game online:  32

 

Miejmy nadzieję, że tutaj będzie trochę więcej..

Ja też mam taką nadzieje :) Warto wziąć pod uwagę, że dziś sobota i ludziki grające w MU też imprezują :P 

iHacks  <3

Opublikowano

3 sprawy

Czy da sie store zrobic za B,S,C, Wcoiny czy GP?

Czy creation i jol dropi tylko na nizszych mapach? Na wyzszych zaden mi nie polecial

Czy da sie zmniejszyc dmg goldow? Bo tylko RFy vit kosza wszystko,

reszta postaci co najwyzej k2 ubije.

Opublikowano

3 sprawy

Czy da sie store zrobic za B,S,C, Wcoiny czy GP?

Czy creation i jol dropi tylko na nizszych mapach? Na wyzszych zaden mi nie polecial

Czy da sie zmniejszyc dmg goldow? Bo tylko RFy vit kosza wszystko,

reszta postaci co najwyzej k2 ubije.

a co Ty juz wszystkie goldy na 0rr bic chcesz xD
Opublikowano

3 sprawy

Czy da sie store zrobic za B,S,C, Wcoiny czy GP?

Czy creation i jol dropi tylko na nizszych mapach? Na wyzszych zaden mi nie polecial

Czy da sie zmniejszyc dmg goldow? Bo tylko RFy vit kosza wszystko,

reszta postaci co najwyzej k2 ubije.

Właśnie biją je z tego względu, że są VIT. Pomyśle nad tym :). Co do sklepów to śmiało możesz wystawiać. 

 

Creationy i Jole lecą tak samo na wyższych mapach jak reszta kamieni. 

iHacks  <3

Opublikowano

Kilka małych zmian:

 

 
Drop Lochs Feather podkręcony.
Nowa strona "Tutorials" na stronie.
Golden Derkon, Lizard King, Dark Knight, Devil, Stone Golem - zmniejszone DMG.
 
Zapraszam wszystkich! Przypominam że WcoinC można nabyć TU lub zabijając goldy i inne bossy, rozpiska TU

iHacks  <3

Opublikowano

RF kosi wszystko , 

AE Beznadzieje , Gm pomyliły sie chyba pliki bo tak slabego Ae nigdy nie widziałem AE lvl+300 agi +1000 (Atak rate 1500) a powinno byc +3000

(Level*5) + (Agility*3) ÷ 2 + Strength ÷ 4

dla przykładu RF 600 agi lvl +200, 2800 Atak Rate

SM sredni

DL wymiata

DK sredni ---> BK Combo WTF x (10x3) 

Sum- sredni

 

drop kamieni ? 12 h 3 kamienie , 

koszt resa z kosmosu 100.000.000 KK zbierzesz przy dobrych wiatrach jesli sobie oczywiście EE załatwisz w 2-3 dni 

 

Ciekawy server na weeked , nic wiecej            

 

3/10

Opublikowano

RF kosi wszystko , 

AE Beznadzieje , Gm pomyliły sie chyba pliki bo tak slabego Ae nigdy nie widziałem AE lvl+300 agi +1000 (Atak rate 1500) a powinno byc +3000

(Level*5) + (Agility*3) ÷ 2 + Strength ÷ 4

dla przykładu RF 600 agi lvl +200, 2800 Atak Rate

SM sredni

DL wymiata

DK sredni ---> BK Combo WTF x (10x3) 

Sum- sredni

 

drop kamieni ? 12 h 3 kamienie , 

koszt resa z kosmosu 100.000.000 KK zbierzesz przy dobrych wiatrach jesli sobie oczywiście EE załatwisz w 2-3 dni 

 

Ciekawy server na weeked , nic wiecej            

 

3/10

Wbij 20rr, pogadamy. Dzięki za feedback xD

 

P.S: formułę na attack rate mam dokładnie taką samą jak podałeś. 

iHacks  <3

Opublikowano

 

RF kosi wszystko , 

AE Beznadzieje , Gm pomyliły sie chyba pliki bo tak slabego Ae nigdy nie widziałem AE lvl+300 agi +1000 (Atak rate 1500) a powinno byc +3000

(Level*5) + (Agility*3) ÷ 2 + Strength ÷ 4

dla przykładu RF 600 agi lvl +200, 2800 Atak Rate

SM sredni

DL wymiata

DK sredni ---> BK Combo WTF x (10x3) 

Sum- sredni

 

drop kamieni ? 12 h 3 kamienie , 

koszt resa z kosmosu 100.000.000 KK zbierzesz przy dobrych wiatrach jesli sobie oczywiście EE załatwisz w 2-3 dni 

 

Ciekawy server na weeked , nic wiecej            

 

3/10

Wbij 20rr, pogadamy. Dzięki za feedback xD

 

P.S: formułę na attack rate mam dokładnie taką samą jak podałeś. 

 

303 lvl 

Str 210

Agi 1265

Vit 200

Ene 20

 

mówisz że masz taką samą formułę ? (Level*5) + (Agility*3) ÷ 2 + Strength ÷ 4  

303x5+1265x3 ÷ 2+200/4 = 3465 a mam ? 1668 

więc przestań gadać że masz to samo tylko naucz się liczyć

Opublikowano

 

 

RF kosi wszystko , 

AE Beznadzieje , Gm pomyliły sie chyba pliki bo tak slabego Ae nigdy nie widziałem AE lvl+300 agi +1000 (Atak rate 1500) a powinno byc +3000

(Level*5) + (Agility*3) ÷ 2 + Strength ÷ 4

dla przykładu RF 600 agi lvl +200, 2800 Atak Rate

SM sredni

DL wymiata

DK sredni ---> BK Combo WTF x (10x3) 

Sum- sredni

 

drop kamieni ? 12 h 3 kamienie , 

koszt resa z kosmosu 100.000.000 KK zbierzesz przy dobrych wiatrach jesli sobie oczywiście EE załatwisz w 2-3 dni 

 

Ciekawy server na weeked , nic wiecej            

 

3/10

Wbij 20rr, pogadamy. Dzięki za feedback xD

 

P.S: formułę na attack rate mam dokładnie taką samą jak podałeś. 

 

303 lvl 

Str 210

Agi 1265

Vit 200

Ene 20

 

mówisz że masz taką samą formułę ? (Level*5) + (Agility*3) ÷ 2 + Strength ÷ 4  

303x5+1265x3 ÷ 2+200/4 = 3465 a mam ? 1668 

więc przestań gadać że masz to samo tylko naucz się liczyć

 

Dzięki za obliczenia. Pozdrawiam

iHacks  <3

Opublikowano

wiec tak jak sami widzicie totalna olewka ze strony Założyciela Severa !

"Totalne dno gówno z którym człowiek będzie się musiał użerać "

Pozdrawiam Tester

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...