Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ReactorMU | EXP: 60/69x | DROP: 40% | S6EP3 | PVP/PVE MAX:20rr | START: 23.04 18:00 GMT+1


Miraclee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f1e85fe1ed.jpg



 


 

Witam!

 

 

Ustawienia serwera nastawione są pod dobrą zabawę PVE/PVP.

Ograniczenie ilości resetów do 20 pozwoli na utworzenie buildów pod hunt jak i pod pvp.

Łączna suma punktów przy maksymalnym resecie i poziomie to około 9200-9700 pkt.

 

 

Kilka opcji na które warto zwrócić uwagę:

 

-Wyeliminowanie tzw. "wypadajek"

-Zwiększony drop jeweli

-Zbieranie i jewelowanie setów jak za starych, dobrych czasów.

-Zmniejszony drop zen

-Zmniejszone ceny itemów sprzedawanych do sklepu.

-Goldy/Bossy odporne na resisty.

-Słaby drop chasów.

-Dodatkowe inwazje

-Zwiększony exp i drop na Blood Castle i Devil Square

-Zwiększona liczba mobów w Blood Castle.

-Brak ES/TS/FB w sklepie.

-Brak tzw. "subów"

-Opcja levelu konta VIP - aktywacja w CashShopie pod "X" 

*Exp 69x / 59x

*Dodatkowe 5% do Chaos Machine i podkręcania itemów.

-Możliwość zdobycia Wcoinów w grze. - rozpiska mobów za któe dostaje WcoinC znajduje się na stronie. 

-Brak Pay 2 Win. 

 

 

 

Aktualnie serwer jest w trakcie testów. Każdy może wejść i sprawdzić.

 

Oficjalny start serwera: 23.04.2016 Godzina: 18:00 GMT+1

 

 

Informacje Ogólne

 

Nazwa serwera: ReactorMU

Wersja: Season 6 Episode 3

Strona:  http://reactormu.pl/

Fanpage: 

 

Konfiguracja

 

 

Exp: 60/69x

Master Exp: 50/59x

Drop: 40%

Max. Master level: 200

Max. Item level: +15

Max. Jewel of Life option: +16

Max. Excellent option: 2

Max. Excellent option(Senior Mix): 3

NO ANCIENT+JOH

NO EXCELLENT 380 ITEMS

Elf Soldier Buff: 180 lvl

MG: 200lvl

DL: 200lvl

RF: 200lvl

SUM: 1lvl

 

Ustawienia resetów

 

Maksymalna liczba resetów: 20

Punkty za reset: 350

Reset wykonujemy poprzez komendę: /reset

Koszt resetu: 100.000.000 zen

Nie kasują się czary/skille/questy/itemy.

 

Jewele i pralka

 

 

Bless:  100%

Soul:   60% / 80%

Life:    60% / 80%

JoH:   60%

HRS:  70%

 

+10: 70/90%

+11: 65/85%

+12: 60/80%

+13: 50/70%

+14: 45/65%

+15: 35/55%

 

 

Spoty

 

Większość spotów posiada 5-6 mobków. W niektórych miejscach można spotkać 5-8. 

Na każdej z map znajdują się "hot spoty".

 

Eventy

 


Castle Siege

Castle Deep Event

CryWolf

Devil Square (1-7)

Blood Castle (1-8)

Chaos Castle (1-7)

Illusion Temple Event

Medusa

Golden Monster Invasion

White Wizard Invasion (2x Bless)

Kalima (1-7)

Kanturu Event

LaCleon Event

Devias Ice Queen Invasion (2x Bless/Soul/Life)

Balrog Lost Tower Invasion (3x Bless/Soul/Life)

Red Dragon (3x Bless/Soul/Life/Chaos)

Pouch of Blessing Devias/Lost Tower/Atlans (Leather, Pad etc. +7)

Fire Flame Ghost Lost Tower/Atlans/Tarkan (Plate, Sphinx etc. +7)


  

 

Specjalna zakładka na stronie, która pokazuje o której godzine rozpoczyna się dany event.

 

Dodatki

 

-Reconnect system

-Autoparty

-Sklepy za WcoinC, Jewel of Bless, Soul, Chaos 

-Offstore za WcoinC, Jewel of Bless, Soul, Chaos 

 

Dostępne komendy

 

/post

/addstr

/addagi

/addvit

/addene

/addcmd

/pkclear

/reset

/store bless, soul, chaos, wcoin

/offstore 

/re auto - autoparty

 

 

Zapraszam!

iHacks  <3

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A może wszystkie postacie od 1lvla ?

RF/MG/DL będą dostępni od 200lvla. 

 

Dzięki wszystkim którzy weszli na testy i pomogli dopiąć ustawienia do końca. 

 

Śmiało można tworzyć nowe konta. 

 

Przypominam, że serwer startuje jutro(23.04) o godzinie 18:00. Do zobaczenia :)

iHacks  <3

Opublikowano

A jak wygląda sprawa z party expem ?

Sprecyzuj pytanie. 

 

Jeśli masz na myśli czy będzie się opłacało expić w party - tak. W pt zawsze opłaca się expić a zwłaszcza przy mniejszym expie, tutaj 60x. 

iHacks  <3

Opublikowano

Chodziło mi o to czy w party będzie większy exp ,normalny czy mniejszy . Bo zazwyczaj na hard serwerach jest mniejszy a i tak.bardziej się opłaca expic w party.

Opublikowano

Chodziło mi o to czy w party będzie większy exp ,normalny czy mniejszy . Bo zazwyczaj na hard serwerach jest mniejszy a i tak.bardziej się opłaca expic w party.

Dokładnie :P to że jest mniejszy nie oznacza, że gorszy. W pt jest szybszy kill = szybszy exp. 

iHacks  <3

Opublikowano

Zmniejszony drop zen i zmniejszone ceny w sprzedaży itemków w shop - rozumiem że jewele również za mniejszą kasę.

Jeśli tak to wygląda to czy 100 baniek za zen to nie jest lekkie przegięcie ?

Opublikowano

Zmniejszony drop zen i zmniejszone ceny w sprzedaży itemków w shop - rozumiem że jewele również za mniejszą kasę.

Jeśli tak to wygląda to czy 100 baniek za zen to nie jest lekkie przegięcie ?

Testując przy expie 60x nie odczuwałem aż takiego braku zenu. Ceny jeweli obcięte są o jedno zero. 

iHacks  <3

Opublikowano

Aż nie mogłem uwierzyć, gdy usłyszałem, że będzie serwer od Miracle :D

Pojawimy się razem z ziomkami, pozycja obowiązkowa dla każdego gracza MU, który gustuje w porządnym wykonaniu ;)

Ot taki serwerowy Betnley :D

Opublikowano

Aż nie mogłem uwierzyć, gdy usłyszałem, że będzie serwer od Miracle :D

Pojawimy się razem z ziomkami, pozycja obowiązkowa dla każdego gracza MU, który gustuje w porządnym wykonaniu ;)

Ot taki serwerowy Betnley :D

Dzięki za miłe słowa :P Mam nadzieje, że nie zawiodę. Kilka osób pomagało w testowaniu/ustawianiu kilku rzeczy - obie strony były zadowolone. 

Zapraszam Wszystkich xD

iHacks  <3

Opublikowano

Szkoda, ze tak pozno start. Ludzie w sobote wieczorem wychodza na miasto, a nie siedza w domu :P nie lepiej start w poludnie ?

Już za późno na takie zmiany. Nawet jak ktoś dołączy w poniedziałek czy środę dużo nie straci :)

iHacks  <3

Opublikowano

A jak jest z Mossem? Bo nie widzę żadnego info. Chyba, że mi się sezony pomyliły, bo już chwila minęła od ostatniej rozgrywki w MU ^^

Opublikowano

A jak jest z Mossem? Bo nie widzę żadnego info. Chyba, że mi się sezony pomyliły, bo już chwila minęła od ostatniej rozgrywki w MU ^^

Aktualnie jest wyłączony. Czas pokaże co zrobimy z tym fantem. 

iHacks  <3

Opublikowano

Ciekawe ilu maniaków takiego expa, zawita na starcie. Ja z chęcią zajrze, bo mam dość Mid, High expów, gdzie co godzinę, bądź mniej trzeba się resetować! 

Opublikowano

 

A jak jest z Mossem? Bo nie widzę żadnego info. Chyba, że mi się sezony pomyliły, bo już chwila minęła od ostatniej rozgrywki w MU ^^

Aktualnie jest wyłączony. Czas pokaże co zrobimy z tym fantem. 

 

 

No to gitara. Bo to jest masakra, jak jest moss, i wszyscy łażą dokładnie z tym samym sprzętem

Opublikowano

Trzeba patcha pobierać? Gra nie bardzo chce wystartować, po starcie znika okno i nic...

Patch ze strony wymagany i grę odpalaj zawsze przez Launcher.

iHacks  <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...