Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CHCESZ ZACZĄĆ GRĘ OD NOWA ? ZAJRZYJ TU


KnycelBDG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z racji że znajomy zaczyna od nowa i nie ma z kim pograć a ja mam trochę wyższy poziom szukam kilku-kilkunastu osób które chciałby by zacząć od nowa na świecie retro. Tylko taki świat został z prawdziwej Tibi i tylko tam można pograć w Tibie chodź trochę taką jak była kiedyś bez specjalnych udziwnień. Każdy kto chciałby pograć zapraszam do pisania postów pod tym tematem, odezwę się na pw i podam TS3. Dobrze byłoby zebrać z 10-15 osób nawet Ci co grają gdzieś indziej bądź mają konta warto na takim serwerze założyć konto i zacząć grać. Im więcej osób tym lepiej zapraszam normalnych


EDIT : 04.19.2016 Godzina : 20:00-21:00 Kto chce pograć wejdź na ts3 :

TS3- zxc

Opublikowano

tak ale pół serwera to guildie które są już dobrze wyexpione drugie pół to latające boty full afk. Na chronie można się spokojnie wyexpić albo wybocić i trzaskać więc jak chcesz to pisz

Opublikowano

ja mam 100+ i 150+ reszta też. Znajomy który zaczął ma 30lvl i pacca i szukam kilku kilkunastu osób do pogrania z nim i z nami też po części. 
Okej to stwórz podam tsa po 17 dla wszystkich którzy chcieli by w stałej ekipce pograć

Opublikowano

Ja jeszcze nigdy nie grałem w Tibie ale z chęcią bym zagrał, jeszcze z ekipą jakiś doświadczonych graczy dla mniej bajka :D Odzywajcie się na pw :)

Opublikowano

Dlaczego chrona ? Bo Open PVP to zepsuta Tibia z tym systemem, zero przyjemnośći z gry nawet defa nie zrobisz. W open pvp każdy jest zdany tylko na siebie i jakiś śmieszny system pk a średnia serwera to 300+ i biegają 500-600lvle. Chrona i kilka innych retro serwerów chodź w małym stopniu przypomina oblicze prawdziwej Tibi i przyjemności z gry jaką czerpało się kiedyś. 

Opublikowano

"Prawdziwa Tibia" - kiedyś była stara wersja, teraz jest nowa - proste. Wszystko się zmienia. Szczena mi opada jak czytam twoje posty. Według mnie twoje posty Cię upokarzają. Idź na OTS 7.4 - tam jest prawdziwa Tibia, a nie tu płaczesz.

Opublikowano

weź się nie wypowiadaj widać że masz z 17-18 latek i gówno wiesz o tej gierce, tak samo jak o pvp i Tibi jaka była kiedyś, nie chodzi o 7.4 tylko to jak zepsuli tibie zmieniając system pvp na open. Z Vesti się urwałeś czy Real Harmonia PG ? więc się nie wpierdalaj między wódke a zakąske synek. 

Opublikowano

weź się nie wypowiadaj widać że masz z 17-18 latek i gówno wiesz o tej gierce, tak samo jak o pvp i Tibi jaka była kiedyś, nie chodzi o 7.4 tylko to jak zepsuli tibie zmieniając system pvp na open. Z Vesti się urwałeś czy Real Harmonia PG ? więc się nie wpierdalaj między wódke a zakąske synek. 

Nie 17-18, a 15. Nie zmienia to faktu, ze jestem dojrzalszy.

Opublikowano

 

weź się nie wypowiadaj widać że masz z 17-18 latek i gówno wiesz o tej gierce, tak samo jak o pvp i Tibi jaka była kiedyś, nie chodzi o 7.4 tylko to jak zepsuli tibie zmieniając system pvp na open. Z Vesti się urwałeś czy Real Harmonia PG ? więc się nie wpierdalaj między wódke a zakąske synek. 

Nie 17-18, a 15. Nie zmienia to faktu, ze jestem dojrzalszy.

 

To dojebałeś. 15latek to ty gówno wiesz o tej grze. Jak byłeś małym szczylem to ci ludzie sie napierdalali na starej tibi i wbijali pierwsze 100lvle więc siedź cicho

 

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

 

 

weź się nie wypowiadaj widać że masz z 17-18 latek i gówno wiesz o tej gierce, tak samo jak o pvp i Tibi jaka była kiedyś, nie chodzi o 7.4 tylko to jak zepsuli tibie zmieniając system pvp na open. Z Vesti się urwałeś czy Real Harmonia PG ? więc się nie wpierdalaj między wódke a zakąske synek. 

Nie 17-18, a 15. Nie zmienia to faktu, ze jestem dojrzalszy.

 

To dojebałeś. 15latek to ty gówno wiesz o tej grze. Jak byłeś małym szczylem to ci ludzie sie napierdalali na starej tibi i wbijali pierwsze 100lvle więc siedź cicho

 

Czemu komentujesz i udajesz, że wiesz - a gówno wiesz ?

Pierwsze 100 lvle ? Nie rozśmieszaj mnie. W tej grze spędziłem więcej godzin niż oni. Jeszcze na bocie jadą, porażka.

Tym ich największym osiągnięciem jest teraz ten 150 lvl ? Weź, bo padnę.

 

P.S. 150 lvl to się wbija w miesiąc na proficie.

tak ale pół serwera to guildie które są już dobrze wyexpione drugie pół to latające boty full afk. Na chronie można się spokojnie wyexpić albo wybocić i trzaskać więc jak chcesz to pisz

Hipokryta, sam na bocie gra.

Opublikowano

 

 

 

weź się nie wypowiadaj widać że masz z 17-18 latek i gówno wiesz o tej gierce, tak samo jak o pvp i Tibi jaka była kiedyś, nie chodzi o 7.4 tylko to jak zepsuli tibie zmieniając system pvp na open. Z Vesti się urwałeś czy Real Harmonia PG ? więc się nie wpierdalaj między wódke a zakąske synek. 

Nie 17-18, a 15. Nie zmienia to faktu, ze jestem dojrzalszy.

 

To dojebałeś. 15latek to ty gówno wiesz o tej grze. Jak byłeś małym szczylem to ci ludzie sie napierdalali na starej tibi i wbijali pierwsze 100lvle więc siedź cicho

 

Czemu komentujesz i udajesz, że wiesz - a gówno wiesz ?

Pierwsze 100 lvle ? Nie rozśmieszaj mnie. W tej grze spędziłem więcej godzin niż oni. Jeszcze na bocie jadą, porażka.

Tym ich największym osiągnięciem jest teraz ten 150 lvl ? Weź, bo padnę.

 

P.S. 150 lvl to się wbija w miesiąc na proficie.

tak ale pół serwera to guildie które są już dobrze wyexpione drugie pół to latające boty full afk. Na chronie można się spokojnie wyexpić albo wybocić i trzaskać więc jak chcesz to pisz

Hipokryta, sam na bocie gra.

 

Mówiąc o pierwszych 100lvlach mam na myśli tibie której nie masz prawa pamiętać a oni tak. Zobacz jakiego czasu użyłem w komentarzu

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

 

 

 

 

weź się nie wypowiadaj widać że masz z 17-18 latek i gówno wiesz o tej gierce, tak samo jak o pvp i Tibi jaka była kiedyś, nie chodzi o 7.4 tylko to jak zepsuli tibie zmieniając system pvp na open. Z Vesti się urwałeś czy Real Harmonia PG ? więc się nie wpierdalaj między wódke a zakąske synek. 

Nie 17-18, a 15. Nie zmienia to faktu, ze jestem dojrzalszy.

 

To dojebałeś. 15latek to ty gówno wiesz o tej grze. Jak byłeś małym szczylem to ci ludzie sie napierdalali na starej tibi i wbijali pierwsze 100lvle więc siedź cicho

 

Czemu komentujesz i udajesz, że wiesz - a gówno wiesz ?

Pierwsze 100 lvle ? Nie rozśmieszaj mnie. W tej grze spędziłem więcej godzin niż oni. Jeszcze na bocie jadą, porażka.

Tym ich największym osiągnięciem jest teraz ten 150 lvl ? Weź, bo padnę.

 

P.S. 150 lvl to się wbija w miesiąc na proficie.

tak ale pół serwera to guildie które są już dobrze wyexpione drugie pół to latające boty full afk. Na chronie można się spokojnie wyexpić albo wybocić i trzaskać więc jak chcesz to pisz

Hipokryta, sam na bocie gra.

 

Mówiąc o pierwszych 100lvlach mam na myśli tibie której nie masz prawa pamiętać a oni tak. Zobacz jakiego czasu użyłem w komentarzu

 

Ale ja wiem o co ci chodziło... Nie mam prawa pamietac ? Mam 15 lat, gram 10. Nie jest az taki zly wynik. Prawda, wtedy gowno wiedzialem, ale teraz juz nie bede sie brzydko wyrażał, ale possać mi możecie :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...