Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne


Remover

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno lepsze rozwiązanie, aniżeli dzieci miałyby się marnować w domach dziecka, menelskich rodzinach.

Argument, że może to prowadzić do dewiacji to bzdura. Zauważmy, że większość homoseksualistów wywodzi się z rodzin heteroseksualnych.

Obierając ten tor, można powiedzieć, że dzieci wychowywane w rodzinach homo będą bardziej hetero.

Oczywiście temat powstał w żartach, więc moja wypowiedź nie pasuje tutaj.

fEaAAXQ.gif

Opublikowano

­Dziecko powinno mieć normalnych rodziców, czyli matkę i ojca.

Niech facet z facetem sobie będą ale dziecko zostawią w spokoju.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Adopcja lepsza niż gnicie w domu dziecka, spoko, ale takie dziecko będzie mieć zrytą psychikę w przyszłości i na pewno nie ominie go prześladowanie. Z deszczu pod rynnę...

Opublikowano

­Dziecko powinno mieć normalnych rodziców, czyli matkę i ojca.

Niech facet z facetem sobie będą ale dziecko zostawią w spokoju.

Lub kobieta z kobietą. Homoseksualizm nie dotyczy jednej płci.

fEaAAXQ.gif

Opublikowano

 

­Dziecko powinno mieć normalnych rodziców, czyli matkę i ojca.

Niech facet z facetem sobie będą ale dziecko zostawią w spokoju.

Lub kobieta z kobietą. Homoseksualizm nie dotyczy jednej płci.

 

Dałem tylko przykład, bo chyba wiadomo, że miałem na myśli także kobietę z kobietą.

Dziecko potrzebuje miłości matki jak i ojca, w szkole nie ominie go szykanowanie ze strony rówieśników co może powodować różne zachowania i konsekwencje.

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Nikt nie powinien ingerować w to, kto z kim jest, ale adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne jest samo w sobie dewiacją i takie dziecko może być w szkole gorzej traktowane (nie tylko przez samych uczniów) a także poniżane.

Opublikowano

 

 

­Dziecko powinno mieć normalnych rodziców, czyli matkę i ojca.

Niech facet z facetem sobie będą ale dziecko zostawią w spokoju.

Lub kobieta z kobietą. Homoseksualizm nie dotyczy jednej płci.

 

Dałem tylko przykład, bo chyba wiadomo, że miałem na myśli także kobietę z kobietą.

Dziecko potrzebuje miłości matki jak i ojca, w szkole nie ominie go szykanowanie ze strony rówieśników co może powodować różne zachowania i konsekwencje.

 

­

 

Szykanowanie to sprawa wychowania. Mieliśmy kolegę, który miał duże znamie na twarzy. Cały prawy policzek przykryty. Nikt mu nie dokuczał, poza jakimiś ewenementami, zjebami. Chociaż zgadzam się z tobą, bo dzisiejsza generacja jest tak spierdolona, że łatwiej kogoś wyśmiać, niż mu pomóc.

Kwestia sporna. Lepiej mieć 2 matki/ojców czy rodzinę alkoholików.

fEaAAXQ.gif

Opublikowano

Wolałbym mieszkać w domu dziecka niż mieć tatę i tatę czy dwie mamy.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Wolałbym mieszkać w domu dziecka niż mieć tatę i tatę czy dwie mamy.

Sądzisz, że tak samo myśli 5cio letnie dziecko, które nie wie, co się dzieje wokół?

fEaAAXQ.gif

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem społeczeństwo robi się coraz bardziej tolerancyjne w stosunku do par homoseksualnych, ale póki co jeszcze na adopcje dzieci przez gejów czy lesbijki trochę za wcześnie. Jak kolega wspomniał wyżej, takie dziecko może być szykanowane w szkole wyłącznie z powodu orientacji swoich rodziców. Według mnie przed ogólnym dopuszczeniem w takich przypadkach do adopcji powinno się dopuścić najpierw kilka eksperymentalnych rodzin mama/mama i tata/tata, a potem przebadać jak dziecko odnajduje się w takim środowisku i dopuścić do opinii publicznej. 

 

Wolałbym mieszkać w domu dziecka niż mieć tatę i tatę czy dwie mamy.

Oczywiście jeżeli już by się pozwoliło na tego typu adopcje, to zawsze dziecko powinno być pierwsze pytane czy ma ochotę wychowywać się w takiej rodzinie.

49yxrs.png

Opublikowano

Dziecko powinno mieć normalnych rodziców a nie rodziców homo.

 

Nic nie mam to gejów i lesbijek , gówno mnie obchodzi co oni robią w łóżku , ale niech nie zepsują  dziecku życia.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

już słyszę te żarty "widzialem twoich rodzicow... fajni panowie"

 

w dzisiejszym gimnazjum takie dziecko pewnie życia by nie miało...

niech sobie robią pary homo ale bez dzieci... wgl pary homoseksualne w polsce są nie zgodne z konstytucja z tego co wiem

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

A niech adoptują. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko wychowane przez dwóch panów/dwie panie będzie bardziej uspołecznione i ogólnie przygotowane do życia niż dziecko wychowane w TRADYCYJNEJ, POLSKIEJ RODZINIE, gdzie ojciec ma wszystko w dupie i woli siedzieć z piwskiem przed TV a matka zapiernicza jak głupia na tę przysłowiową kromkę chleba. Oczywiście nie generalizuję, odchyły zdarzają się w każdym środowisku. 

Qui est le prochain?

Opublikowano

A niech adoptują. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko wychowane przez dwóch panów/dwie panie będzie bardziej uspołecznione i ogólnie przygotowane do życia niż dziecko wychowane w TRADYCYJNEJ, POLSKIEJ RODZINIE, gdzie ojciec ma wszystko w dupie i woli siedzieć z piwskiem przed TV a matka zapiernicza jak głupia na tę przysłowiową kromkę chleba. Oczywiście nie generalizuję, odchyły zdarzają się w każdym środowisku. 

W tym związku co piszesz to ojciec ma dosłownie wszystko w dupie.

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

A niech adoptują. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko wychowane przez dwóch panów/dwie panie będzie bardziej uspołecznione i ogólnie przygotowane do życia niż dziecko wychowane w TRADYCYJNEJ, POLSKIEJ RODZINIE, gdzie ojciec ma wszystko w dupie i woli siedzieć z piwskiem przed TV a matka zapiernicza jak głupia na tę przysłowiową kromkę chleba. Oczywiście nie generalizuję, odchyły zdarzają się w każdym środowisku. 

Odchyły się zdarzają, ale to częściej ojciec zapierdala, wypruwa sobie żyły, żeby było coś do jedzenia.

fEaAAXQ.gif

Opublikowano

 

A niech adoptują. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko wychowane przez dwóch panów/dwie panie będzie bardziej uspołecznione i ogólnie przygotowane do życia niż dziecko wychowane w TRADYCYJNEJ, POLSKIEJ RODZINIE, gdzie ojciec ma wszystko w dupie i woli siedzieć z piwskiem przed TV a matka zapiernicza jak głupia na tę przysłowiową kromkę chleba. Oczywiście nie generalizuję, odchyły zdarzają się w każdym środowisku. 

Odchyły się zdarzają, ale to częściej ojciec zapierdala, wypruwa sobie żyły, żeby było coś do jedzenia.

 

W takim razie zazdroszczę Ci społeczeństwa, wśród którego miałeś szansę dorastać. Bo wychodzi na to, że pochodzimy z zupełnie innych obszarów. 

Qui est le prochain?

Opublikowano

Jeśli dla Ciebie tradycyjny ojciec się opierdala przed tv, to sam byś ruszył dupsko i się rozejrzał, zamiast kiepskich oglądać.

Opublikowano

A niech adoptują. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko wychowane przez dwóch panów/dwie panie będzie bardziej uspołecznione i ogólnie przygotowane do życia niż dziecko wychowane w TRADYCYJNEJ, POLSKIEJ RODZINIE, gdzie ojciec ma wszystko w dupie i woli siedzieć z piwskiem przed TV a matka zapiernicza jak głupia na tę przysłowiową kromkę chleba. Oczywiście nie generalizuję, odchyły zdarzają się w każdym środowisku. 

to raczej podchodzi pod patolę, bo takich rodzin jest mało, garstka. 

 

nigdy nie będę tolerancyjny dla homoseksualistów i nic tego nie zmieni. pewnie niedługo świat i tak się skonczy, ale to wszystko poprzedzi właśnie wasza wszechmocna tolerancja dla brudasów, którzy przecież chcą tylko spokoju, ale to rozmowa na inny temat. to samo z homoseksualistami, pedofilami, więzniami, którzy po odsiadce kilku lat, gdzie powinni siedzieć kilkanaście wychodzą sobie jakby nigdy nic. to normalne, prawda? 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

A niech adoptują. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko wychowane przez dwóch panów/dwie panie będzie bardziej uspołecznione i ogólnie przygotowane do życia niż dziecko wychowane w TRADYCYJNEJ, POLSKIEJ RODZINIE, gdzie ojciec ma wszystko w dupie i woli siedzieć z piwskiem przed TV a matka zapiernicza jak głupia na tę przysłowiową kromkę chleba. Oczywiście nie generalizuję, odchyły zdarzają się w każdym środowisku. 

to raczej podchodzi pod patolę, bo takich rodzin jest mało, garstka. 

 

nigdy nie będę tolerancyjny dla homoseksualistów i nic tego nie zmieni. pewnie niedługo świat i tak się skonczy, ale to wszystko poprzedzi właśnie wasza wszechmocna tolerancja dla brudasów, którzy przecież chcą tylko spokoju, ale to rozmowa na inny temat. to samo z homoseksualistami, pedofilami, więzniami, którzy po odsiadce kilku lat, gdzie powinni siedzieć kilkanaście wychodzą sobie jakby nigdy nic. to normalne, prawda? 

 

To już raczej ty masz problemy ze swoją głową. Sami macie jakąś dziwną dewiację. Wszędzie musicie wrzucać temat z uchodźcami.

Mowa o homoseksualistach, a ty musisz wyrzucić żal/ból związany z nienawiścią do uchodźców.

 

@Spanga kto wymiotuje? To tylko drobna dygresja. Nie podejmuj się dyskusji.

"... może uważasz, że to nie problem?" Z czego niby to wywnioskowałeś? Jest to problem, ale temat o homoseksualistach nie jest odpowiednim miejscem, żeby o tym dyskutować. Twój mózg to ogarnia?

fEaAAXQ.gif

Opublikowano

Ja p******e...

Takie malutkie nawiązanie, i już wymiotuje kwasem... może uważasz ze to nie problem?

Opublikowano

 

A niech adoptują. Jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko wychowane przez dwóch panów/dwie panie będzie bardziej uspołecznione i ogólnie przygotowane do życia niż dziecko wychowane w TRADYCYJNEJ, POLSKIEJ RODZINIE, gdzie ojciec ma wszystko w dupie i woli siedzieć z piwskiem przed TV a matka zapiernicza jak głupia na tę przysłowiową kromkę chleba. Oczywiście nie generalizuję, odchyły zdarzają się w każdym środowisku. 

to raczej podchodzi pod patolę, bo takich rodzin jest mało, garstka. 

 

nigdy nie będę tolerancyjny dla homoseksualistów i nic tego nie zmieni. pewnie niedługo świat i tak się skonczy, ale to wszystko poprzedzi właśnie wasza wszechmocna tolerancja dla brudasów, którzy przecież chcą tylko spokoju, ale to rozmowa na inny temat. to samo z homoseksualistami, pedofilami, więzniami, którzy po odsiadce kilku lat, gdzie powinni siedzieć kilkanaście wychodzą sobie jakby nigdy nic. to normalne, prawda? 

 

Mam rozumieć, że wszystko co nieliczne i nietypowe podchodzi według Twoich kryteriów pod, jak to ująłeś, "patolę"? 

Qui est le prochain?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...