Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik | Tworzenie serwera Steam na VPS/SHELL/DEDYK Linux


Gość Borygard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógłby ktoś napisać ile opcjonalnie potrzeba pamięci na serwer 30-40 slotów ?

 

 Co do poradnika to bardzo dobry  :)

8zYYF16.gif?1


 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co jak nie pomaga

--no-check-certificate

przed " wget"??

GnuTLS: A TLS fatal alert has been received.
Niemożliwe utworzenie połączenia SSL.

Opublikowano

 

co jak nie pomaga

--no-check-certificate

przed " wget"??

GnuTLS: A TLS fatal alert has been received.
Niemożliwe utworzenie połączenia SSL.

 

 

WGET: 

wget https://raw.githubusercontent.com/dgibbs64/linuxgsm/master/Hurtworld/hwserver

CURL:

curl https://raw.githubusercontent.com/dgibbs64/linuxgsm/master/Hurtworld/hwserver

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Mógłby ktoś napisać ile opcjonalnie potrzeba pamięci na serwer 30-40 slotów ?

 

 Co do poradnika to bardzo dobry   :)

 

Żeby Ci zasobów nie brakło to ~6 GB ramu i dwu rdzeniowy procesor najlepiej firmy Intel.

Mógłby ktoś napisać ile opcjonalnie potrzeba pamięci na serwer 30-40 slotów ?

 

 Co do poradnika to bardzo dobry   :)

 
Opublikowano

Bo właśnie chodzi mi o to jak zrobić aby działał non steam. Bo wywala komunikat o steam :)

 

Trzeba używać serwera coś ala Oxide. Zrobiłbym poradnik ale usuną go za crack.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. 

Instaluje serwer w ten sposób i wszystko działa.
Wyłączam serwer po czym wklejam pliki OXIDE.

Włączam serwer pokazuje się "OK" lecz ten się nie uruchamia, a w plikach nie pojawia się folder OXIDE.

Wie ktoś jaki może być problem? 

Windows 8

JavaPlugin

Opublikowano

Bo pliki Oxide i te pliki są zupełnie inne. Na Oxide masz poradnik

Opublikowano

Nie mogłem znaleźć poradnika ale zainstalowałem serwer przez SteamCMD.

I mam podobnie sam serwer rusza i działa. Po dodaniu OXIDE już się nie chce uruchomić.

Efektem jest tylko duży plik logów gdzie na końcu serwer się wyłącza. 

 

System: Debian 8 x64

 

 

Edit: 

Udało mi się uruchomić OXIDE na plikach od gameservermanagers. Wystarczyło zainstalować Ubuntu serwer zamiast Debiana. I nadać chmod dla plików oxide. 

Windows 8

JavaPlugin

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam posiadam VPS z systememe ubutu 64 bit , zainstalowałem na nim serwer hurtworld wszystko działa elegancko ale problem zaczyna się jak chce zainstalować oxide pobieram oxide na linuxa wchodze do folder home i pliki główne i wklejam tam wszystkie pliki tak jak normalne na zwykłym hostingu , ale gdy wkleiłem te pliki zresetowałem serwer przez putty to nie tworzy mi się folder oxide nwm dlaczego :( .Pomożecie (Wiem zły dział )

  • 2 tygodnie później...
Uczeń
Opublikowano

Witam, zrobilem wszystko zgodnie z poradnikem. Korzystalem z Debian 8 64 BIT, gdy wlacze serwer po 2-3 minutach sie sam wylacza, pomoze ktos ?

 

Daj logi z gamelog.txt oraz powiedz mi czy wydrukowało ci logi w oxide/logs.

 

 

Po zainstalowaniu serwera + oxide (oxide się odpala) i próbie wejścia na serwer wyskakuej mi "kicked from server steam auth ticket failed basic validation k_ebeginauthsessionresultinvalidticket" Ktoś wie jak to naprawić? :D

 

Posiadasz oryginalną grę czy marną podróbkę? Błąd mówi sam za siebie - wchodzisz na piracie.

 

 

Witam posiadam VPS z systememe ubutu 64 bit , zainstalowałem na nim serwer hurtworld wszystko działa elegancko ale problem zaczyna się jak chce zainstalować oxide pobieram oxide na linuxa wchodze do folder home i pliki główne i wklejam tam wszystkie pliki tak jak normalne na zwykłym hostingu , ale gdy wkleiłem te pliki zresetowałem serwer przez putty to nie tworzy mi się folder oxide nwm dlaczego :( .Pomożecie (Wiem zły dział )

 

Powiedz mi dokładnie jak instalowałeś oxide.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
[ FAIL ] Install hurtworld-server: Ownership issues found
Information! The current user (hwserver) does not have ownership of the following files:
tee: /home/log/script/hurtworld-server-script.log: Nie ma takiego pliku ani katalogu

Jakis pomysł ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gamelog.txt :

[s_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed.
Setting breakpad minidump AppID = 393420
 
Ubuntu 12.04 
VPS KVM 4GB Ram 2 x Cpu
 
Jakieś pomysły???
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...