Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka informacji o wielkiej aktualizacji w Shakes & Fidget


P&B

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Już niedługo na każdym świecie w Shakes & Fidget zostanie wprowadzona wielka aktualizacja!

Dziś przedstawię jedną ze zmian:

sf_pets.png

 "Zwierzęta"

     Będzie 100 zwierząt, które można podzielić na 5 klas:: ogień, woda, ziemia, światło i cień - z każdych 20 zwierząt. Każda klasa składa się z 14 normalnych, 4 rzadkich i 2 epickich zwierząt. Przy odrobinie szczęścia zwierzęta można znaleźć na misjach w niektórych regionach o określonej porze dnia, na przykład zwierzak Ziemi w nocy.

     Rzadkie i epickie zwierzęta są trudniejsze do zdobycia, na przykład tylko w konkretnym przypadku weekendu. Każde zwierzę może  zwiększyć atrybuty bohaterów  w zależności od jego koloru.
     Wszystkie zwierzęta mogą być znalezione w jajach, których kolory pokazują klasę zwierzaka. Można podnieść poziom zwierzaka aż do poziomu 100 karmiąc go owocami. Nie chodzi tylko o przyjemności zbierania zwierząt - mogą też walczyć! Jesteś dobierany do losowego przeciwnika i koloru - mają do wyboru jeden z kolorów, aby rozpocząć walkę. Można użyć każdy koloru tylko raz dziennie, co ogranicza bitwy do pięciu dziennie. Można pokonać zwierzętami innego gracza, aby zdobyć żywność i podnieść się w nowej Sali Sławy dla zwierząt! Ponadto,  będzie 5 nowych lochów (zwane "siedliska"), po jednym dla każdego koloru zwierząt, które mogą być odwiedzane tylko przez zwierzę tego samego koloru. Wykonaj jeden z tego siedliska, aby otrzymać epickiego zwierzaka!
Wszystkie te informacje mogą ulec zmianie w trakcie rozwoju.

Uczeń
Opublikowano

Ja myślę, że exp z tych lochów będzie leciał dla zwierząt, a jak już wspomniałem:

 

 

 Każde zwierzę może  zwiększyć atrybuty bohaterów  w zależności od jego koloru.

Tym większy level to oni dają nam więcej do statystyk. 

Opublikowano

Troche takie dziwne sie to robi, jakby shakes nastawial sie na mmorpg jeszcze troche i bedziemy musieli lać się z potworami w misjach xD

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...