Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zobaczymy kiedyś taki serwer i czy ma on prawo bytu?


kondzio95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gre w metina zaczynałem od początku jego istnienia. Bez tego całego pedalstwa beznadziejnych dodatków i full wyzysku z ludzi który z czasem zaczął mieć miejsce. Ostatnio chciałem wznowić grę w metina ale to bez sensu..na plu only wyzysk w 100% od kilku ladnych lat juz. Kwestia czasu i upadnie..Te wszystkie serwery prywatne to wielkie dno przepełnione jakimś gównem i dodatkami..porażka..Cały zamysł i kwintesencja tej gry czyli wbicie 99 lvla wbicie jakiegoś kozackiego eq pod pvp założenie gildii albo dołączenie do jakiejś innej i stworzenie potęgi na serwerze z ludźmi z podobnymi ambicjami gdzieś przepadła..dno i żenada. Serio ten śmieszny system petów/kostiumów/fryzur/run i całego innego gówna to jest to czego aktualnie się szuka? Porażka. Moim takim osobistym marzeniem jeśli chodzi o tematykę metina jest serwer z zamysłami które wymienię poniżej..szkoda tylko że nigdy nic takiego nie powstanie.

Serwer bez petów pedalskich pasów i run.

Brak pedalskich kostiumów i wszystkich tych pedalskich niepotrzebnych dodatków łącznie z fryzurami.

Exp mniejszy od pl'a. 60-70% pla

Zwiększony drop o 200-300% od pla

Serwerowe skrzynki z których można dropnąć wszystko co jest w isie.

Brak 6/7 bonów a kd MAX +4

Brak v3

Max lvl 99

Bonusy i ich wartość jak na plu.

Brak katakumb i smoka. Najlepszy boss to wiedźma.

To tak z grubsza elementy na których mi osobiście by najbardziej zależało...Taki serwer aktualnie chyba nie ma racji bytu nie?  Wiadomo żeby się utrzymał można by pokombinować żeby przepustki do atlantydy i v2 były tylko w isie. Możliwość np kupienia od razu za SM konia bojowego/militara..takie nieznaczące pierdoły które umożliwiłyby zarobienie na siebie serwerowi..jakieś pelerynki/pdki..pierścionki zaręczynowe potrzebne do ślubu i pierdoły z tym związane..zdatne oczywiście do handlu w grze.

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Takich serwerów oldschool juz nie bedzie , poniewaz kazdy chce nowosci .. tylko tak się mówi ze pogralo by sie w tego starego klasyka , ale to tylko slowa , ktore nic nie znacza :)

 

Każdy chce nowości ? No właśnie moim zdaniem nie..przez to że nie ma takiego serwera ja np nie zamierzam zagrać na żadnym z istniejących bo to 0 frajdy..tzn mówię to na swoim przykładzie i moje zdanie i opinia jest subiektyna i myślę że jest więcej takich osób jak ja..niemożliwe że wszyscy są wielkimi fanami nowości..kiedyś metin2 to była gra która miała wielką grywalność spowodowaną niesamowitym niepowtarzającym się nigdzie klimatem i właśnie liczbą osób..PL'a zepsuła akurat wielka chciwość na hajs która się zwiększała z każdym dniem..z ciekawości wbiłem ostatnio na eventy pla..80% eventów to tam jest związane z ilością bonusowych SM..doładuj X sm a XXX dostaniesz w gratisie..wtf..

Opublikowano

Tak, zobaczycie już wkrótce. Pewnie zaraz poleci hejt, że taki serwer nie postoi długo bo już były próby stworzenia old school'owego serwera, ale małe przesłanie ode mnie - Tymi "próbami" administracja była zajarana przez tydzień, po tygodniu już zapomnieli że mają serwer :)

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

Powstać to może i by powstał, ale raczej prawa bytu to by nie miał przy tylu serwerach, które proponują wiele nowości co „starym wygą” tej gry się w głowie nie mieści . Natomiast pograłbym na takim jak licznik wskazywałby powyżej 2 tysięcy graczy, bo tak to raczej nie ma co, a to mało możliwa sprawa :v

Opublikowano

Dużo było prób stworzenia takich serwerów, najczęściej po tygodniu grało tam 5 osób, a sam serwer padał po miesiącu. Smutna prawda ludzie chcą kostiumy, pety itp..

#JebacSygnatury

Opublikowano

 

Takich serwerów oldschool juz nie bedzie , poniewaz kazdy chce nowosci .. tylko tak się mówi ze pogralo by sie w tego starego klasyka , ale to tylko slowa , ktore nic nie znacza :)

 

Każdy chce nowości ? No właśnie moim zdaniem nie..przez to że nie ma takiego serwera ja np nie zamierzam zagrać na żadnym z istniejących bo to 0 frajdy..tzn mówię to na swoim przykładzie i moje zdanie i opinia jest subiektyna i myślę że jest więcej takich osób jak ja..niemożliwe że wszyscy są wielkimi fanami nowości..kiedyś metin2 to była gra która miała wielką grywalność spowodowaną niesamowitym niepowtarzającym się nigdzie klimatem i właśnie liczbą osób..PL'a zepsuła akurat wielka chciwość na hajs która się zwiększała z każdym dniem..z ciekawości wbiłem ostatnio na eventy pla..80% eventów to tam jest związane z ilością bonusowych SM..doładuj X sm a XXX dostaniesz w gratisie..wtf..

 

Taka jest bolesna prawda ... wszyscy piszą , że pograliby na hardzie . A jak przychodzi co do czego to na starcie 100 osób online ;) .

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

 

 

Takich serwerów oldschool juz nie bedzie , poniewaz kazdy chce nowosci .. tylko tak się mówi ze pogralo by sie w tego starego klasyka , ale to tylko slowa , ktore nic nie znacza :)

 

Każdy chce nowości ? No właśnie moim zdaniem nie..przez to że nie ma takiego serwera ja np nie zamierzam zagrać na żadnym z istniejących bo to 0 frajdy..tzn mówię to na swoim przykładzie i moje zdanie i opinia jest subiektyna i myślę że jest więcej takich osób jak ja..niemożliwe że wszyscy są wielkimi fanami nowości..kiedyś metin2 to była gra która miała wielką grywalność spowodowaną niesamowitym niepowtarzającym się nigdzie klimatem i właśnie liczbą osób..PL'a zepsuła akurat wielka chciwość na hajs która się zwiększała z każdym dniem..z ciekawości wbiłem ostatnio na eventy pla..80% eventów to tam jest związane z ilością bonusowych SM..doładuj X sm a XXX dostaniesz w gratisie..wtf..

 

Taka jest bolesna prawda ... wszyscy piszą , że pograliby na hardzie . A jak przychodzi co do czego to na starcie 100 osób online ;) .

 

Dokładnie.

Zgadzam się z kolegą wyżej, to tak jak ludzie gadają że za komuny było lepiej, ale gdyby komuna miała wrócić to wszyscy by narzekali. :D

„Oto mi rycerz! Kopia u toku, Z ramion mu skrzydła płyną sokole! Odwaga w piersiach, męstwo gra w oku, Szyszak jak gwiazda błyszczy na czole! Zawsze zwycięski zastęp tych wojów, Do dawnych synów podobny Sparty, Wśród tylu bitew i krwawych znojów, Jak mur z żelaza stał nieprzeparty! A kiedy gnuśność nami owładła, To i Husarya wtedy upadła!”

Opublikowano

co to jest 2k9 - stare czasy/oldschoole - nie ma opcji w dzisiejszych czasach ze ktos bedzie na takim scierwie grac

 

Licza sie nowości i kreatywność.Takie serwery jak podałeś nie postałby długo,każdy pisze że by grał na oldschoolu a jak dojdzie co do czego to max 300online.Puste słowa i tyle

Opublikowano

Powstać to może i by powstał, ale raczej prawa bytu to by nie miał przy tylu serwerach, które proponują wiele nowości co „starym wygą” tej gry się w głowie nie mieści . Natomiast pograłbym na takim jak licznik wskazywałby powyżej 2 tysięcy graczy, bo tak to raczej nie ma co, a to mało możliwa sprawa :v

Pokaż mi jakikolwiek polski serwer teraz, na którym gra 2k+ osób :) Jeśli na takim klasyku będzie 500 osób to już będzie dobrze.

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

Powstać to może i by powstał, ale raczej prawa bytu to by nie miał przy tylu serwerach, które proponują wiele nowości co „starym wygą” tej gry się w głowie nie mieści . Natomiast pograłbym na takim jak licznik wskazywałby powyżej 2 tysięcy graczy, bo tak to raczej nie ma co, a to mało możliwa sprawa :v

Pokaż mi jakikolwiek polski serwer teraz, na którym gra 2k+ osób :) Jeśli na takim klasyku będzie 500 osób to już będzie dobrze.

 

dreikon

Opublikowano

Takiego serwera nie będzie choćby dlatego, iż ludzie są leniwi i nie będzie im się chciało grać na takim hardzie, poza tym, jeżeli byłby już taki serwer to musiałby być mocno rozbudowany, bo ludzie już znają wszystko i im by się to znudziło.

0TvW4gk.png

Opublikowano

Tęsknisz za tymi czasami, bo jak grałeś to jeszcze nie znaliśmy tej gry tak jak teraz. A nowości dają to, że musisz je odkrywać od nowa i to daje fun ;) 


 

OndteAw.png


Opublikowano

 

 

Powstać to może i by powstał, ale raczej prawa bytu to by nie miał przy tylu serwerach, które proponują wiele nowości co „starym wygą” tej gry się w głowie nie mieści . Natomiast pograłbym na takim jak licznik wskazywałby powyżej 2 tysięcy graczy, bo tak to raczej nie ma co, a to mało możliwa sprawa :v

Pokaż mi jakikolwiek polski serwer teraz, na którym gra 2k+ osób :) Jeśli na takim klasyku będzie 500 osób to już będzie dobrze.

 

dreikon

 

Chyba z

 

player_online*4

w indexie 

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

Tęsknisz za tymi czasami, bo jak grałeś to jeszcze nie znaliśmy tej gry tak jak teraz. A nowości dają to, że musisz je odkrywać od nowa i to daje fun ;)

 

 no właśnie mi te nowości nie dają żadnego fanu z gry..dlatego nie gram na żadym z serwerów a sprawdziłem wszystkie. od jakiegoś czasu czekam na jakiś ciekawy projekt ale na to się nie zapowiada i raczej nie ma szans by powstało.

 

co do osób piszących że to tylko puste słowa...jeśli chodzi o mnie to na takim serwerze grałbym na 100% i nie wierzę że takich osób by się nie znalazło chociaż 1000..skoro żaden taki projekt nie przetrwał do tej pory widocznie nie był dość dobry bo aktualnie nie ma żadnego sensownego projektu hard bez tych wszystkich zjebanych dodatków. oczywiście jest to moja subiektywna opinia każdy ma prawo do swojej własnej.

 

 

@14darek Dreikon w żadnym stopniu nie jest podobny do tego co napisałem...

 

@harnaś może coś więcej ?  bo taka opnia kojarzy mi się tylko i wyłącznie z personą która była nękana na pl'u która niewiele osiągneła i szybko wybrała privy bo to dużo łatwiejsza droga.

Opublikowano

powstaje serwer któremu najbliżej do old schoolu

max 99, ale będzie to serwer easy/pvp

bez żadnych systemów run, energii, petów

będą przywrócone aspekty i wartości tej gry bo jak obserwuje te privy to mają one niewiele wspólnego z metinem

Opublikowano

Takich serwerów oldschool juz nie bedzie , poniewaz kazdy chce nowosci .. tylko tak się mówi ze pogralo by sie w tego starego klasyka , ale to tylko slowa , ktore nic nie znacza :)

jakby starzy gracze wrocili spoty full exp i szukanie lura na bo.Wtedy jest sens,A tak nie ma sensu

/niereg. sygna

Opublikowano

Ja grałem od samego no prawie od samego początku w Metina i stary metin był super   sprzedałem konta po wprowadzeniu 1-5 lvl bo to była już przesada. Podobało mi się tylko do tego stopnia gdy były niebianki syrki wiedźma smok i na takim poziomie mogłoby zostać. 

Wszystkie prywaty to dno jakieś pety kostiumy co to k... jest?

Liczę na to że kiedyś pogram na prywacie podobnym do starego metina.

Aha jedyna opcja która mi się podoba z tych prywatów to sklepy offline i jedynie to.

Pozdrawiam autora tematu. Widać że stary gracz. 

Opublikowano

Mam już dość privów, które padają po kilku tygodniach-miesiącach, a te, które istnieją już dłużej nie mają dla mnie nic ciekawego w sobie.

Chciałbym wrócić do metina z 2007-2009r. i nie mówcie mi, że taki serwer nie ma prawa bytu, bo na pewno znalazłoby się wielu zwolenników starego globala.

Opublikowano

Taki serwer nie powstanie. Nie bedzie nikt przychodzil na serwer prywatny, expil dluzej niz na PL, gdyż taki serwer moze zostac zamkniety, a wtedy gracz nie ma nic - grając na PL taka sytuacja w najblizszym czasie nie zagraza.

Tesknie za metinem 2k8, lecz na prywatnym serwerze tego typu nie zagralbym, wole grac na PL :)

Opublikowano

Taki serwer nie powstanie. Nie bedzie nikt przychodzil na serwer prywatny, expil dluzej niz na PL, gdyż taki serwer moze zostac zamkniety, a wtedy gracz nie ma nic - grając na PL taka sytuacja w najblizszym czasie nie zagraza.

Tesknie za metinem 2k8, lecz na prywatnym serwerze tego typu nie zagralbym, wole grac na PL :)

wiesz pety jak pety.Ja niegram tylko dlatego,ze starzy gracze odeszli,juz nie tzreba wbijac na bo i szukać lura.I te ceny goroszowe opuszczasz ceny,a i tak gunwo schodzi

/niereg. sygna

Opublikowano

Stary dobry klasyk, z takim hard expieniem do 99 żeby dopiero w 2 lata dało się wbić. To jest dla mnie prawdziwy serwer. Podzielam zdanie autora. Te wszystkie nowości powinny nosić miano Metin3.

Opublikowano

Taki serwer nie powstanie. Nie bedzie nikt przychodzil na serwer prywatny, expil dluzej niz na PL, gdyż taki serwer moze zostac zamkniety, a wtedy gracz nie ma nic - grając na PL taka sytuacja w najblizszym czasie nie zagraza.

Tesknie za metinem 2k8, lecz na prywatnym serwerze tego typu nie zagralbym, wole grac na PL :)

 Ale PL jest aktualnie niegrywalny. Zwyczajnie jest niegrywalny. Zaczynając od 0 bez pomocy YANG/SM bez wydania realnych pieniędzy na start jest zwyczajnie niegrywalny. PL jest nastawiony pod zysk. Eventy ostatnio wszystkie na plu są związane z bonusem SM..kup X a w gratisie dostaniesz X. To samo mówi za siebie. Metin2 PL upada. Każdy o tym doskonale wie. Właśnie na takie czasy przydałby się konkret serwer hard gdzie trzeba expić chociaż te 2 lata żeby mieć tego maxa. A zmniejszony exp niż na plu zwiększyłby tylko grywalność..a grywalność jest potrzebna żeby serwer stał z czasem by tylko wzrastała i nie ma innej opcji. Jeśli serwer byłby ostro zabezpieczony jeżeli byłaby konkretna ekipa bez żadnych incydentów to nie ma opcji żeby nie wypaliło. Tęsknie za czasami gdzie stało się w kolejce na expowiska w v2 czy nakurwiało się i ksuło po 4-5 godzin mimo że obok było wolne albo nie chciało się komuś przelogowywać na inne ch i to tylko po to by pokazac ze sie postawi na swoim i jazda aż się potki skończą bo np spotkałeś kogoś za kim nie przepadasz..wieczna wojna gdzie by się nie poszło..to był cały klimat metin2. Wszędzie mnóstwo ludzi wszędzie wojna i rozpierdol. Taki serwer ma potencjał żeby np po 2 latach powstał np s2 żeby nowi gracze mieli szanse się wybić itd..wystarczy nie być chciwym na hajs być ogarniętym i tyle. Taka moja opinia.

Opublikowano

żeby expić w PT na BO to musieliby obniżyć wartości bonusóe np. max pż 1000, defa w zbrojkach i tarczach obniżyć, atak też troche bo jeżeli ktoś ma pro elo eq+9 bo kupił yangi na allegro to po co mu PT skoro sam ogarnia cały spot :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...