Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę grafikiem na serwerze TeamSpeak


Gość happi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

refresh.

(kto mi ustawił taką nazwe tematu XDD)

 

Witam, jestem zainteresowany proszę odpowiedzieć na moją wiadomość na gg. 

 

 

Pozdrawiam Marcin "CyCu"

Opublikowano

Ty tak powaznie z tym ogloszeniem? Przez zrobiles to tak samo, jakbys murzyna na asfalcie polozyl i krzyczal "EEE PATRZ! MURZYN!"

albo nie rozumiem twojego super postu który w sumie nie ma nic związanego z moją ofertą, albo to z tobą coś jest nie tak.

Opublikowano

Witam,

 

Osobiście moje zdanie jest takie:

 

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z owym grafikiem to nie dość że go promujesz to jeszcze ten grafik oczekuję od Ciebie wynagrodzenie w postaci PLN..

 

Nie mam nic do jego prac ale troszkę za dużo wymaga..

Opublikowano

Witam,

 

Osobiście moje zdanie jest takie:

 

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z owym grafikiem to nie dość że go promujesz to jeszcze ten grafik oczekuję od Ciebie wynagrodzenie w postaci PLN..

 

Nie mam nic do jego prac ale troszkę za dużo wymaga..

 

cenie sobie mój czas. nikomu nie każe mnie reklamować. nie mam mikrofonu, więc na ts nie będę przebywał (chyba, że słuchać muzyki z bota).

trudno jest znaleźć kogoś kto ci zrobi prace które cię zadowolą za darmo.

Opublikowano

 

Witam,

 

Osobiście moje zdanie jest takie:

 

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z owym grafikiem to nie dość że go promujesz to jeszcze ten grafik oczekuję od Ciebie wynagrodzenie w postaci PLN..

 

Nie mam nic do jego prac ale troszkę za dużo wymaga..

 

cenie sobie mój czas. nikomu nie karze mnie reklamować. nie mam mikrofonu, więc na ts nie będę przebywał (chyba, że słuchać muzyki z bota).

trudno jest znaleźć kogoś kto ci zrobi prace które cię zadowolą za darmo.

 

 

Nie wnikaj. Każdy chciałby w tych czasach wszystko za darmo :)

Opublikowano

 

Witam,

 

Osobiście moje zdanie jest takie:

 

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z owym grafikiem to nie dość że go promujesz to jeszcze ten grafik oczekuję od Ciebie wynagrodzenie w postaci PLN..

 

Nie mam nic do jego prac ale troszkę za dużo wymaga..

 

cenie sobie mój czas. nikomu nie karze mnie reklamować. nie mam mikrofonu, więc na ts nie będę przebywał (chyba, że słuchać muzyki z bota).

trudno jest znaleźć kogoś kto ci zrobi prace które cię zadowolą za darmo.

 

Tak tylko że niestety jak Ty sobie to wyobrażasz że gość który Cię promuję ma jeszcze Ci płacić za robociznę? Jeżeli napisałeś że 'współpraca' to obiega się na oby dwie strony.. Z twojej oferty wynika że się obiega tylko i wyłącznie na twoją stronę..

 

Akurat tutaj się mylisz.. Mam swojego zaufanego grafika, którego promuje i jak go poproszę o zrobienie grafiki to robi bez problemu.. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak masz u siebie..

Opublikowano

 

Tak tylko że niestety jak Ty sobie to wyobrażasz że gość który Cię promuję ma jeszcze Ci płacić za robociznę? Jeżeli napisałeś że 'współpraca' to obiega się na oby dwie strony.. Z twojej oferty wynika że się obiega tylko i wyłącznie na twoją stronę..

Akurat tutaj się mylisz.. Mam swojego zaufanego grafika, którego promuje i jak go poproszę o zrobienie grafiki to robi bez problemu.. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak masz u siebie..

 

co ty masz z tym promowaniem. ja nie chce by nikt mnie promował..

to, że dostałem własny kanał i range z prefixem na teamspeaku z którym współpracuje, to nie znaczy, że chce by mnie promowano. dwa tematy i rangi na mpc mi wystarczą, bo i tak mam dużo zleceń.

http://www.mpcforum.pl/topic/1528996-/ skoro masz swojego grafika to dlaczego ci nie zrobił banneru i dlaczego pisałeś do mnie? punkt "Wynagrodzenie" - płacisz komuś za grafikę, a gadasz do mnie, że wymagam wynagrodzenia pieniężnego.

jak widać są osoby, które są w stanie zapłacić za coś czego potrzebują i takich osób jest dużo.

 

ps. napisz do właściciela tamtego tsa, to co chciałeś napisać, że mi coś popsujesz. nie bój się. x)

Opublikowano

 

 

Tak tylko że niestety jak Ty sobie to wyobrażasz że gość który Cię promuję ma jeszcze Ci płacić za robociznę? Jeżeli napisałeś że 'współpraca' to obiega się na oby dwie strony.. Z twojej oferty wynika że się obiega tylko i wyłącznie na twoją stronę..

Akurat tutaj się mylisz.. Mam swojego zaufanego grafika, którego promuje i jak go poproszę o zrobienie grafiki to robi bez problemu.. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak masz u siebie..

 

co ty masz z tym promowaniem. ja nie chce by nikt mnie promował..

to, że dostałem własny kanał i range z prefixem na teamspeaku z którym współpracuje, to nie znaczy, że chce by mnie promowano. dwa tematy i rangi na mpc mi wystarczą, bo i tak mam dużo zleceń.

http://www.mpcforum.pl/topic/1528996-/ skoro masz swojego grafika to dlaczego ci nie zrobił banneru i dlaczego pisałeś do mnie? punkt "Wynagrodzenie" - płacisz komuś za grafikę, a gadasz do mnie, że wymagam wynagrodzenia pieniężnego.

jak widać są osoby, które są w stanie zapłacić za coś czego potrzebują i takich osób jest dużo.

 

ps. napisz do właściciela tamtego tsa, to co chciałeś napisać, że mi coś popsujesz. nie bój się. x)

 

Dobrze, już nie będę dyskutować o tym promowaniu.. Osobiście są to twoje wymagania i sam je ustalasz.

 

Temat z bannerem który wysłałeś jest nie aktualny bo akurat na drugi dzień znalazłem profesjonalnego grafika.. Dzień przed znalezieniem grafika. Pisałem do Ciebie ponieważ zaciekawiło mnie właśnie te twoje wymagania, proponuje przeczytać jeszcze raz archiwum i przeczytać jakie pierwsze pytanie zadałem odnośnie zleceń.

 

Odnośnie że niby pisałem że Ci popsuje? Co miałbym Ci popsuć? Nie rozumiem. Pisałem Ci tylko że właściciel owego ts3 którego podałeś w rozmowie robi błąd. Nie mam zamiaru iść do niego i oferować mu lepszych ofert.. Bo nie jestem osobą która kradnie klientów itp..

 

Nie chce Ci zaśmiecać tematu, więc pozwolisz aby ta ostatnia wypowiedź została zakończona.

Opublikowano

 

 

 

Tak tylko że niestety jak Ty sobie to wyobrażasz że gość który Cię promuję ma jeszcze Ci płacić za robociznę? Jeżeli napisałeś że 'współpraca' to obiega się na oby dwie strony.. Z twojej oferty wynika że się obiega tylko i wyłącznie na twoją stronę..

Akurat tutaj się mylisz.. Mam swojego zaufanego grafika, którego promuje i jak go poproszę o zrobienie grafiki to robi bez problemu.. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak masz u siebie..

 

co ty masz z tym promowaniem. ja nie chce by nikt mnie promował..

to, że dostałem własny kanał i range z prefixem na teamspeaku z którym współpracuje, to nie znaczy, że chce by mnie promowano. dwa tematy i rangi na mpc mi wystarczą, bo i tak mam dużo zleceń.

http://www.mpcforum.pl/topic/1528996-/ skoro masz swojego grafika to dlaczego ci nie zrobił banneru i dlaczego pisałeś do mnie? punkt "Wynagrodzenie" - płacisz komuś za grafikę, a gadasz do mnie, że wymagam wynagrodzenia pieniężnego.

jak widać są osoby, które są w stanie zapłacić za coś czego potrzebują i takich osób jest dużo.

 

ps. napisz do właściciela tamtego tsa, to co chciałeś napisać, że mi coś popsujesz. nie bój się. x)

 

Dobrze, już nie będę dyskutować o tym promowaniu.. Osobiście są to twoje wymagania i sam je ustalasz.

 

Temat z bannerem który wysłałeś jest nie aktualny bo akurat na drugi dzień znalazłem profesjonalnego grafika.. Dzień przed znalezieniem grafika. Pisałem do Ciebie ponieważ zaciekawiło mnie właśnie te twoje wymagania, proponuje przeczytać jeszcze raz archiwum i przeczytać jakie pierwsze pytanie zadałem odnośnie zleceń.

 

Odnośnie że niby pisałem że Ci popsuje? Co miałbym Ci popsuć? Nie rozumiem. Pisałem Ci tylko że właściciel owego ts3 którego podałeś w rozmowie robi błąd. Nie mam zamiaru iść do niego i oferować mu lepszych ofert.. Bo nie jestem osobą która kradnie klientów itp..

 

Nie chce Ci zaśmiecać tematu, więc pozwolisz aby ta ostatnia wypowiedź została zakończona.

 

 

 

Żaden profesjonalny grafik nie zrobi Ci grafiki za te rzekome "promowanie" które i tak mu nic nie da XDDDDD

 

#koniecdramy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...