Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przywołanie peta z nazwą na chacie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiem, banalne. Komuś może się przydać.

Więc oszczędź sobie durnych komentarzy bo zdaje sobie sprawę, że to jest mega proste do zrobienia.

 

Przykład

Z:

[53001] = {34001, "Ognisty Ptak", 0},

Na:

[53001] = {34001, "Ognisty Ptak", 0, "Ognistego Ptaka"},

Znajdź:

local petName = pet_info[2]

Poniżej dodaj:

local petName2 = pet_info[4]

Znajdź:

cmdchat(spawn_effect_file_name)

Poniżej prawdopodobnie masz chat/systchat czy bóg wie co jeszcze innego

Przykład:

syschat("Pieczęć "..pet_info[4].." została użyta - Zwierzaczek przywołany")
Opublikowano

Nie lepiej zapisać to w taki sposób:

syschat(""..item_name(item.vnum).." została użyta - Zwierzaczek przywołany")

?

 

@Sheila^^

 

Można to zawsze uwzględnić na if item.vnum, lub dopisać co trzeba w nazwie pieczęci wiadomo, że niektórzy nie mają chęci bo są leniwi, aby uzupełniać całą tablice mając dajmy na to na serwerze z 20 zwierzaków +.


Omnes puerum deriserunt.

Opublikowano

Nie lepiej zapisać to w taki sposób:

syschat(""..item_name(item.vnum).." została użyta - Zwierzaczek przywołany")

?

 

A jak ktoś ma w nazwie "Ognisty Ptak" albo Przyw. Ptaka czy coś takiego?

Ponadto jeżeli są dwa takie samie pieczęcie na serwerze, a róznią się opisem i np. mają poziomy ulepszenia, które są zawarte w opisie?

Opublikowano

Nie lepiej zapisać to w taki sposób:

syschat(""..item_name(item.vnum).." została użyta - Zwierzaczek przywołany")

?

 

@Sheila^^

 

Można to zawsze uwzględnić na if item.vnum, lub dopisać co trzeba w nazwie pieczęci wiadomo, że niektórzy nie mają chęci bo są leniwi, aby uzupełniać całą tablice mając dajmy na to na serwerze z 20 zwierzaków +.

 

Uzupełnić tabelę jest szybciej niż zmienić w kliencie, spakować w klienta, przekonwertować item proto na txt i zreoladować tabelki..

Opublikowano

 

No bez jaj.

No jednak z jajami.. % trzeba zbijać

 

Tak zbijasz a w temacie sobie nabijasz xde

 

Co do topicu, to po co taki śmieszny "dodatek"?

I to co Munir zrobił byłoby lepsze tylko ify dopisać, sprawdzenia i all działa ;]

0TvW4gk.png

Opublikowano

Chyba jedyne zmiany w systemie petów na jakie 90% forum może sobie pozwolić.

 

Uzupełnić tabelę jest szybciej niż zmienić w kliencie, spakować w klienta, przekonwertować item proto na txt i zreoladować tabelki..

Co ty chcesz konwertować? Serwer jak i client mają przecież item_proto w postaci plików txt.

 

Opublikowano

A gdyby ktoś inny wrzucił ten temat to już byś spinał.

Nawet nie trzeba się spinać, po prostu brak słów na takie g****o a szkoda kolejnych warnów.

 

Opublikowano

 

A gdyby ktoś inny wrzucił ten temat to już byś spinał.

Nawet nie trzeba się spinać, po prostu brak słów na takie g****o a szkoda kolejnych warnów.

 

 

Chodzi mi o to, że gościu który napisał ten temat jest jebanym hipokrytą i zaraz by się tego wypierał, a nienawidzę takiego kurestwa.

Opublikowano

 

 

A gdyby ktoś inny wrzucił ten temat to już byś spinał.

Nawet nie trzeba się spinać, po prostu brak słów na takie g****o a szkoda kolejnych warnów.

Chodzi mi o to, że gościu który napisał ten temat jest jebanym hipokrytą i zaraz by się tego wypierał, a nienawidzę takiego kurestwa.

Widzisz na takiego zjeba i hipokrytę nawet szkoda warnów, bo tylko będzie sie cieszył.
Opublikowano

Chyba jedyne zmiany w systemie petów na jakie 90% forum może sobie pozwolić.

Uzupełnić tabelę jest szybciej niż zmienić w kliencie, spakować w klienta, przekonwertować item proto na txt i zreoladować tabelki..

Co ty chcesz konwertować? Serwer jak i client mają przecież item_proto w postaci plików txt.

@Endymion

No tak, ale jeżeli zmienisz w item_proto.xml musisz przekonwertować na .txt to chyba jest rzecz jasna.

Opublikowano

 

Chyba jedyne zmiany w systemie petów na jakie 90% forum może sobie pozwolić.

Uzupełnić tabelę jest szybciej niż zmienić w kliencie, spakować w klienta, przekonwertować item proto na txt i zreoladować tabelki..

Co ty chcesz konwertować? Serwer jak i client mają przecież item_proto w postaci plików txt.

@Endymion

No tak, ale jeżeli zmienisz w item_proto.xml musisz przekonwertować na .txt to chyba jest rzecz jasna.

 

A jaki k***a xml? xD

 

Opublikowano

 

 

Chyba jedyne zmiany w systemie petów na jakie 90% forum może sobie pozwolić.

 

Uzupełnić tabelę jest szybciej niż zmienić w kliencie, spakować w klienta, przekonwertować item proto na txt i zreoladować tabelki..

 

Co ty chcesz konwertować? Serwer jak i client mają przecież item_proto w postaci plików txt.

@Endymion

No tak, ale jeżeli zmienisz w item_proto.xml musisz przekonwertować na .txt to chyba jest rzecz jasna.

A jaki k***a xml? xD

Nie do końca rozumiem co chciałeś powiedzieć, a nie chcę dostawać kolejnych warnów za tzw. damski c**j.. A ta dyskusja prowadzi do niczego bo ten temat był tylko po to aby zbić 5%..

Opublikowano

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Opublikowano

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego chujostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów.  ^^

Opublikowano

niedługo się zesram na miejscu bo z tematu na temat coraz większa beka jest

ps. chyba nawet jakiś typowy gówniak by sobie to ogarnął robiąc xyz.use

a i mam pytanie nie mam takiego czegoś jak 53001 na serwerze co mam zrobić

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

niedługo się zesram na miejscu bo z tematu na temat coraz większa beka jest

ps. chyba nawet jakiś typowy gówniak by sobie to ogarnął robiąc xyz.use

a i mam pytanie nie mam takiego czegoś jak 53001 na serwerze co mam zrobić

pierdolnij się z mostu, może się doda.

 

Opublikowano

 

niedługo się zesram na miejscu bo z tematu na temat coraz większa beka jest

ps. chyba nawet jakiś typowy gówniak by sobie to ogarnął robiąc xyz.use

a i mam pytanie nie mam takiego czegoś jak 53001 na serwerze co mam zrobić

pierdolnij się z mostu, może się doda.

 

widać efekty po tobie, no thanks baby <3

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

 

 

niedługo się zesram na miejscu bo z tematu na temat coraz większa beka jest

ps. chyba nawet jakiś typowy gówniak by sobie to ogarnął robiąc xyz.use

a i mam pytanie nie mam takiego czegoś jak 53001 na serwerze co mam zrobić

pierdolnij się z mostu, może się doda.

widać efekty po tobie, no thanks baby <3
Tego, że coś potrafi, a Ty dalej jesteś gównem?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...