Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przywołanie peta z nazwą na chacie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

niedługo się zesram na miejscu bo z tematu na temat coraz większa beka jest

ps. chyba nawet jakiś typowy gówniak by sobie to ogarnął robiąc xyz.use

a i mam pytanie nie mam takiego czegoś jak 53001 na serwerze co mam zrobić

pierdolnij się z mostu, może się doda.
widać efekty po tobie, no thanks baby <3
Tego, że coś potrafi, a Ty dalej jesteś gównem?

 

robiłeś coś kiedyś ze mną? nie? to wypierdalaj ode mnie, hipokryto.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano
 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..
Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

 

Więcej tych kropek dorzuć panie obrażalski.

 

Ogólnie co tu się stało? Kiedyś elita forum trzymała się razem i ogarniała tę grę a teraz się leszczom w głowach popierdoliło i każdy myśli, że jest nie wiadomo kim.
Opublikowano

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

 

Więcej tych kropek dorzuć panie obrażalski.

 

Ogólnie co tu się stało? Kiedyś elita forum trzymała się razem i ogarniała tę grę a teraz się leszczom w głowach popierdoliło i każdy myśli, że jest nie wiadomo kim.

 

"Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" :DD, każdy zrobił jakiś projekt, zarobił nieco i teraz kozaczy, a jak! :D

Opublikowano

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

 

Więcej tych kropek dorzuć panie obrażalski.

 

Ogólnie co tu się stało? Kiedyś elita forum trzymała się razem i ogarniała tę grę a teraz się leszczom w głowach popierdoliło i każdy myśli, że jest nie wiadomo kim.

 

"Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" :DD, każdy zrobił jakiś projekt, zarobił nieco i teraz kozaczy, a jak! :D

 

Po pierwsze satysfakcja, po setne dla kapusty.

 

Opublikowano

 

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

 

Więcej tych kropek dorzuć panie obrażalski.

 

Ogólnie co tu się stało? Kiedyś elita forum trzymała się razem i ogarniała tę grę a teraz się leszczom w głowach popierdoliło i każdy myśli, że jest nie wiadomo kim.

 

"Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" :DD, każdy zrobił jakiś projekt, zarobił nieco i teraz kozaczy, a jak! :D

 

Po pierwsze satysfakcja, po setne dla kapusty.

 

 

...dla dziewczyn powiedzmy, że to byłby punkt 8.

Opublikowano

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

 

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego chujostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.
Opublikowano

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego chujostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.

 

 

Ten ziomuś przypomina mi tego całego kamila2321 czy jak mu tam było. Kogo te całe lajki i fejm interesują?

Opublikowano

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

 

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego chujostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.

 

Ten ziomuś przypomina mi tego całego kamila2321 czy jak mu tam było. Kogo te całe lajki i fejm interesują?

Nie wiem człowieku do kogo to było skierowane, ale jeżeli do mnie to grubo się mylisz :)

Opublikowano

 

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego c**jostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.
 

Ten ziomuś przypomina mi tego całego kamila2321 czy jak mu tam było. Kogo te całe lajki i fejm interesują?

Nie wiem człowieku do kogo to było skierowane, ale jeżeli do mnie to grubo się mylisz :)

 

 

Do ciebie oczywiście i jak na moje się nie mylę, a twoje zdanie mnie mało interesuje w takiej sytuacji, taki ze mnie c**j, heeeeeee!

Opublikowano

 

 

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego c**jostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.
 

Ten ziomuś przypomina mi tego całego kamila2321 czy jak mu tam było. Kogo te całe lajki i fejm interesują?

Nie wiem człowieku do kogo to było skierowane, ale jeżeli do mnie to grubo się mylisz :)

 

 

Do ciebie oczywiście i jak na moje się nie mylę, a twoje zdanie mnie mało interesuje w takiej sytuacji, taki ze mnie c**j, heeeeeee!

 

 

Rozumiem, że masz to 13 może 14, a może 15 lat, ale proszę o trochę poważności bo akurat nie jesteś tutaj sam to jest rzeczą pierwszą. Rzeczą drugą jest to, że akurat się mylisz bo konta, które miałem to: Daniel_jakieśnumerki - od 2009 do 2012 , Sheila od 2012 do 2013-2014, Quentis od 2014 do 2015 i znów Sheila od 2015 więc tutaj jesteś w błędzie. Nie wiem, naprawdę chcesz zyskać kolegów, mieć "fejm" czy bóg wie co innego wyrażając się tak na forum? Pisząc takie bzdury i nadużywając wulgaryzmów? Wyjdź na podwórko "gangsterze", który rzuca mięsem na lewo i na prawo.. może tam kogoś ruszysz i zdobędziesz tzw. "Szacun".

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego c**jostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.
 

Ten ziomuś przypomina mi tego całego kamila2321 czy jak mu tam było. Kogo te całe lajki i fejm interesują?

Nie wiem człowieku do kogo to było skierowane, ale jeżeli do mnie to grubo się mylisz :)

 

 

Do ciebie oczywiście i jak na moje się nie mylę, a twoje zdanie mnie mało interesuje w takiej sytuacji, taki ze mnie c**j, heeeeeee!

 

 

Rozumiem, że masz to 13 może 14, a może 15 lat, ale proszę o trochę poważności bo akurat nie jesteś tutaj sam to jest rzeczą pierwszą. Rzeczą drugą jest to, że akurat się mylisz bo konta, które miałem to: Daniel_jakieśnumerki - od 2009 do 2012 , Sheila od 2012 do 2013-2014, Quentis od 2014 do 2015 i znów Sheila od 2015 więc tutaj jesteś w błędzie. Nie wiem, naprawdę chcesz zyskać kolegów, mieć "fejm" czy bóg wie co innego wyrażając się tak na forum? Pisząc takie bzdury i nadużywając wulgaryzmów? Wyjdź na podwórko "gangsterze", który rzuca mięsem na lewo i na prawo.. może tam kogoś ruszysz i zdobędziesz tzw. "Szacun".

 

 

Szacun to ja synku zyskałem już dawno za czasów elity tej gry gdy takie pieski jak ty nie szczekały tak głośno i tylko grzecznie prosiły o pomoc. Nigdzie nie napisałem, że kamil2321 to twoje konto, po prostu mi go przypominasz więc nie bulwersuj się, bo pod wpływem agresji piszesz jeszcze większe bzdury niż zwykle.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego c**jostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.
 

Ten ziomuś przypomina mi tego całego kamila2321 czy jak mu tam było. Kogo te całe lajki i fejm interesują?

Nie wiem człowieku do kogo to było skierowane, ale jeżeli do mnie to grubo się mylisz :)

 

 

Do ciebie oczywiście i jak na moje się nie mylę, a twoje zdanie mnie mało interesuje w takiej sytuacji, taki ze mnie c**j, heeeeeee!

 

 

Rozumiem, że masz to 13 może 14, a może 15 lat, ale proszę o trochę poważności bo akurat nie jesteś tutaj sam to jest rzeczą pierwszą. Rzeczą drugą jest to, że akurat się mylisz bo konta, które miałem to: Daniel_jakieśnumerki - od 2009 do 2012 , Sheila od 2012 do 2013-2014, Quentis od 2014 do 2015 i znów Sheila od 2015 więc tutaj jesteś w błędzie. Nie wiem, naprawdę chcesz zyskać kolegów, mieć "fejm" czy bóg wie co innego wyrażając się tak na forum? Pisząc takie bzdury i nadużywając wulgaryzmów? Wyjdź na podwórko "gangsterze", który rzuca mięsem na lewo i na prawo.. może tam kogoś ruszysz i zdobędziesz tzw. "Szacun".

 

 

Szacun to ja synku zyskałem już dawno za czasów elity tej gry gdy takie pieski jak ty nie szczekały tak głośno i tylko grzecznie prosiły o pomoc. Nigdzie nie napisałem, że kamil2321 to twoje konto, po prostu mi go przypominasz więc nie bulwersuj się, bo pod wpływem agresji piszesz jeszcze większe bzdury niż zwykle.

 

 

Nie piszę bzdur. Sugerowałeś to nie wiem czy pamiętasz co pisałeś wyżej. Ostatni raz na FORUM prosiłem o pomoc w 2012 roku (+ Ostatnio napisałem do Endymiona na PW w sprawie pomocy) więc jeżeli nie wiesz czy pisałem na forum czy też nie pisałem to najlepiej proszę Cię zamlicz. Kończę z Tobą tą idiotyczną dyskuję, która nie prowadzi do niczego - Nie mam zamiaru już więcej Ci odpisywać. Dobranoc.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludzie, ale czy Wy nie rozumiecie, że to dałem tylko aby zbić %, jasne, że da się to zrobić inaczej, ale po co jak można dać taką formę, a i tak zdejmą %..

Po kiego grzyba zaczynać gównoburze w temacie, który jest stworzony do zbicia 5%..

Po jakiego? A po to, że nie jesteś wyjątkowy i nie różnisz się od zwykłych userów i za takiego c**jostwo jest nagroda tak jak dla wszystkich, jakoś Ty nie miałeś z tym problemu, że opierdalałeś innych, nawet jak tłumaczyli się, że na zbicie %-ów. ^^
Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz - nigdy nie powiedziałem, że jestem wyjątkowy. Rzadko bywam na mpc, a jeszcze rzadziej wypowiadam się w jakichkolwiek postach może w max 5-6 wypowiedziałem się w ostatnim czasie więc proszę Cię nie pierdol głupot, że kogoś opierdalałem.. z roku na rok coraz większe debile na tym forum. Nie chodzi mi o to żeby Cię obrazić bo z natury takie nie jestem + nie mam nic do Ciebie no, ale stary nie rozumiem o co do mnie podbijasz.. chcesz zdobyć lajki? Chcesz zdobyć "tłum", a może chcesz się popisać swoją inteligencją? To nie w taki sposób.
 

Ten ziomuś przypomina mi tego całego kamila2321 czy jak mu tam było. Kogo te całe lajki i fejm interesują?

Nie wiem człowieku do kogo to było skierowane, ale jeżeli do mnie to grubo się mylisz :)

 

 

Do ciebie oczywiście i jak na moje się nie mylę, a twoje zdanie mnie mało interesuje w takiej sytuacji, taki ze mnie c**j, heeeeeee!

 

 

Rozumiem, że masz to 13 może 14, a może 15 lat, ale proszę o trochę poważności bo akurat nie jesteś tutaj sam to jest rzeczą pierwszą. Rzeczą drugą jest to, że akurat się mylisz bo konta, które miałem to: Daniel_jakieśnumerki - od 2009 do 2012 , Sheila od 2012 do 2013-2014, Quentis od 2014 do 2015 i znów Sheila od 2015 więc tutaj jesteś w błędzie. Nie wiem, naprawdę chcesz zyskać kolegów, mieć "fejm" czy bóg wie co innego wyrażając się tak na forum? Pisząc takie bzdury i nadużywając wulgaryzmów? Wyjdź na podwórko "gangsterze", który rzuca mięsem na lewo i na prawo.. może tam kogoś ruszysz i zdobędziesz tzw. "Szacun".

 

 

Szacun to ja synku zyskałem już dawno za czasów elity tej gry gdy takie pieski jak ty nie szczekały tak głośno i tylko grzecznie prosiły o pomoc. Nigdzie nie napisałem, że kamil2321 to twoje konto, po prostu mi go przypominasz więc nie bulwersuj się, bo pod wpływem agresji piszesz jeszcze większe bzdury niż zwykle.

 

 

Nie piszę bzdur. Sugerowałeś to nie wiem czy pamiętasz co pisałeś wyżej. Ostatni raz na FORUM prosiłem o pomoc w 2012 roku (+ Ostatnio napisałem do Endymiona na PW w sprawie pomocy) więc jeżeli nie wiesz czy pisałem na forum czy też nie pisałem to najlepiej proszę Cię zamlicz. Kończę z Tobą tą idiotyczną dyskuję, która nie prowadzi do niczego - Nie mam zamiaru już więcej Ci odpisywać. Dobranoc.

 

 

Śmieszy mnie to bardzo, że do idioty można gadać a on i tak usłyszy to co chce usłyszeć i na podstawie tego zacznie opowiadać bajki. Jeśli chodzi o twoje proszenie o pomoc to nie interesuje mnie kiedy o nią prosiłeś, po prostu ci uświadamiam, że byłem tutaj kimś jeszcze przed tym jak dowiedziałeś się, że istnieją serwery prywatne. Też nie mam zamiaru ci odpisywać, bo się tylko zniżam do twojego poziomu, a uwierz mi, że jest na prawdę niski i brakuje ci dużo pokory.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...