Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PL] Artemida Mu 100x - Otwarte testy , zapowiedź.


ArtemidaMu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

400/500 jest ok tez jestem za ta opcja, mam nadzieje ze będzie grało dość osób żeby był fun, a bardziej w nocy jak ktoś nie może spać w nocy to zapraszam do grania

 

Pozdrawiam Wariacik i Zapraszam

Opublikowano

400/500 jest ok tez jestem za ta opcja, mam nadzieje ze będzie grało dość osób żeby był fun, a bardziej w nocy jak ktoś nie może spać w nocy to zapraszam do grania

 

Pozdrawiam Wariacik i Zapraszam

No i takowa opcja wygrała w głosowaniu :)

 

 

2748614472756671449386.gif

Opublikowano

siemka.

Wygląda spoko, 25% exp na Vip to trochę dużo.

Rozumiem, zysk musi się zgadzać ale może zmień na 20%...

Takie jest moje zdanie.

Na zagranicznych forach opublikowane czy tylko Polska??

Opublikowano

siemka.

Wygląda spoko, 25% exp na Vip to trochę dużo.

Rozumiem, zysk musi się zgadzać ale może zmień na 20%...

Takie jest moje zdanie.

Na zagranicznych forach opublikowane czy tylko Polska??

 

VIP będzie zniwelowany do 20% , na stronie już jest ta wiadomość :)

 

Zagranicznych graczy na pewno będzie sporo :) Obawiam się że więcej niż nas :D

2748614472756671449386.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...